Jump to content
Dogomania

Wrocła 2008 - międzynarodowa


husky_strzegom

Recommended Posts

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzięki piękne wszystkim! :loveu:
Cieszę się z kolejnego, zakończonego sukcesem, sprawdzianu Jagny, no i oczywiście, z kolejnego, tym razem dużego, punktu do żuczkowego championatu. O jego zakończenie spróbujemy powalczyć dopiero w listopadzie ;)
Wystawa znów bardzo miła i nie piszę tu tylko o wynikach, ale również, a może przede wszystkim, o TOWARZYSTWIE :drink1:
Dzięki Kochani za piknikową atmosferę- już się nie mogę doczekać piątku :multi:
Ogromne podziękowania dla Lidzi za doprowadzenie Jagódki do BoB'a - dobra robota :klacz:

Na finałach odpadliśmy po wstępnych przesiewach.
Żuczek wszedł do pierwszej "trójki" w grupie i na tym się skończyło (sędzia J. Opara)
Jagódka przeszła do najlepszej "szóstki" (sędzia P.L. Buratti)
Niestety tartan jej wybitnie nie odpowiadał- biegała asekuracyjnie, bez tej charakterystycznej werwy. Najwyraźniej jeszcze boi się iść w takich sytuacjach na całość.

[quote name='Nitor-Nivalis']jako ze czuje sie prawie jak jego matka chrzestna [/quote]

I powinnaś!
Sobota, w którą co pół godziny "Ktoś" mnie pytał "czy już dzwoniłam" pozostanie mi na długo w pamięci :diabloti:
Fakt- byłaś upierdliwa niczym stado mrówek, ale z jakiegoś powodu wybaczam Ci to ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NigdyNigdy']

Na finałach odpadliśmy po wstępnych przesiewach.
Żuczek wszedł do pierwszej "trójki" w grupie i na tym się skończyło (sędzia J. Opara)
Jagódka przeszła do najlepszej "szóstki" (sędzia P.L. Buratti)
Niestety tartan jej wybitnie nie odpowiadał- biegała asekuracyjnie, bez tej charakterystycznej werwy. Najwyraźniej jeszcze boi się iść w takich sytuacjach na całość.[/quote]

nic nie szkodzi, jestem pewna ze nastepnym razem ta parka zgarnie oba BISy :multi::multi::multi::multi:



[quote name='NigdyNigdy']I powinnaś!
Sobota, w którą co pół godziny "Ktoś" mnie pytał "czy już dzwoniłam" pozostanie mi na długo w pamięci :diabloti:
Fakt- byłaś upierdliwa niczym stado mrówek, ale z jakiegoś powodu wybaczam Ci to ;)[/quote]

No to skoro powinnam to sie poczuwam do obowiazku :loveu:
upierdliwa moze i bylam ale zobacz jak na tym wyszlas :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mortikia'][I]cyt.:Ares Wilcze dziedzictwo Dyskwalifikacja[/I]


Ktoś wie dlaczego?[/quote]




[B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=darkred]Sama jestem bardzo ciekawa dlaczego syn Bingo tym razem został tak oceniony:shake: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#8b0000]tymardziej że, ten psiak odnosił dość duże sukcesy na wystawach. Największy jego sukces to zdobycie sreberka na Światowej Wystawie Psów w Poznaniu w 2006 roku.W klasie pośredniej uplasował sie na lokacie ex.II, tuż zaraz za Zwycięzcą Świata !!![/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nordic blue'][quote name='jolka11']Piesek chciał zjeść sędziego :lol: (wcale mu się nie dziwię :evil_lol:)
[FONT=Comic Sans MS]i ja też:evil_lol:[/FONT][/quote]

Czyżby rzeczywiście aż tak groźnie bylo? ;)
U mojej Nilki sędzia przez chwilę próbowal znaleźć klejnoty ale szybko mu się ręka cofnęła. :shiny: Czyżby Nilka nie byla 100%-towym facetem?
A tak poza tym to sędziowanie wedlug mnie bylo jednym z dwoch najgorszych sędziowań, jakie widzialam w tym roku. Nie wiem, które gorsze w moim rankingu.
Warto jednak się zastanowić ponownie nad zalożeniem klubu, żeby mieć wplyw na cokolwiek choćby zapraszanych sędziow na wystawy.
Cieszy mnie to, że moje psy przez tydzień nabraly mięśni, bo w Zielonej Gorze mialy slabe, a teraz mocne. :)
Pozdrawiam Hania

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Huskuś']

A tak poza tym to sędziowanie wedlug mnie bylo jednym z dwoch najgorszych sędziowań, jakie widzialam w tym roku. Nie wiem, które gorsze w moim rankingu.
Warto jednak się zastanowić ponownie nad zalożeniem klubu, żeby mieć wplyw na cokolwiek choćby zapraszanych sędziow na wystawy.

Pozdrawiam Hania[/quote]


Zgadzam się z Toba Haniu, moim zdaniem trzeba zaczać mysleć o założeniu Klubu Siberian Husky- wzorem świetnie funkcjonującego już u nas w kraju, Klubu Alaskan Malamuta.
Ale tu chyba trzeba założyć osobny watek, może znajda się osoby zinteresowane, które chciałyby w tym uczestniczyć?
Generalnie i tak będzie potrzebnych 100 członków klubu ,a "haszczakowców" jest zdecydowanie więcej niż "malamuciarzy" prawda??:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bajon']Zgadzam się z Toba Haniu, moim zdaniem trzeba zaczać mysleć o założeniu Klubu Siberian Husky- wzorem świetnie funkcjonującego już u nas w kraju, Klubu Alaskan Malamuta.
Ale tu chyba trzeba założyć osobny watek, może znajda się osoby zinteresowane, które chciałyby w tym uczestniczyć?
Generalnie i tak będzie potrzebnych 100 członków klubu ,a "haszczakowców" jest zdecydowanie więcej niż "malamuciarzy" prawda??:cool3:[/quote]

Tak, więcej, ale są mniej operatywni i chętni do pracy, jak się okazało :-(.

A co do KRAM-u, to jestem pod wielkim wrażeniem :) :multi:

A wątki o klubie to już chyba ze dwa są na tym forum.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bajon']No to trza odnaleźć te wątki,bowiem jest jedna osoba z malamuciego klubu która chce nam dopomóc ,co by klub Husky udało się stworzyć...tylko fakt do tego trzeba osób z chęciami:roll:[/quote]
Wątek jest już na forum niżej. Nie wiem gdzie powinien się znajdować, w którym dziale. Może mod go przeniesie gdzie trzeba.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bajon']No to trza odnaleźć te wątki,bowiem jest jedna osoba z malamuciego klubu która chce nam dopomóc ,co by klub Husky udało się stworzyć...tylko fakt do tego trzeba osób z chęciami:roll:[/quote]

Ponawiam pytanie. Ciekawi mnie jaka to osoba.:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mortikia']Ponawiam pytanie. Ciekawi mnie jaka to osoba.:cool1:[/quote]


Czy ma to aż tak duże dla Ciebie znaczenie?:cool1:
Współtworzyła KRAM, i uważam ,że bardzo cennym będzie korzystać z doświadczeń tej osoby w sprawie utworzenia Klubu SH ;), tym bardziej ,że jest to osoba całkowicie bezinteresowna...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bajon']Czy ma to aż tak duże dla Ciebie znaczenie?:cool1:
Współtworzyła KRAM, i uważam ,że bardzo cennym będzie korzystać z doświadczeń tej osoby w sprawie utworzenia Klubu SH ;), tym bardziej ,że jest to osoba całkowicie bezinteresowna...[/quote]

KRAM i bezinteresowność to dwa pojęcia, które się wykluczają.

Ps. Tak, bardzo mnie to ciekawi i czekam na odpowiedź.;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mortikia']KRAM i bezinteresowność to dwa pojęcia, które się wykluczają.

Ps. Tak, bardzo mnie to ciekawi i czekam na odpowiedź.;)[/quote]

Nie można mierzyć wszystkich tą sama miarą, bo robisz krzywdę uczciwym osobom, to po pierwsze.
Po drugie, jeśli chcesz pomóc w tworzeniu Klubu SH to się dowiesz napewno.

Po trzecie- to nie ten wątek;)

Jak dla mnie EOT w tym watku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mortikia']KRAM i bezinteresowność to dwa pojęcia, które się wykluczają.[/quote]

Nawet jeśli większość klubu tak wygląda, to część osób działa tam bezinteresownie.
Po tym co piszesz od razu przypomina mi się pchanie na stołki u nas w związku. Zastanawiam się co ci ludzie z tego mają. Nie mówiąc już o tym, że wśrod rządzącej "elity" mamy hodowców puszczających lewe mioty.

[quote] Tak, bardzo mnie to ciekawi i czekam na odpowiedź.;)[/quote]

Toż nawet ja ostatnio wyalienowana z tego środowiska ;) domyślam się o kogo chodzi. A będzie jeszcze gorzej z tym wyalienowaniem :) ku mojej radości, bo zapisałam się na studia podyplomowe i w końcu ten kierunek się utworzył po wcześniejszych niepowodzeniach. :multi:
Wśród Husky na szczęście byli, są i mam nadzieję, że w przyszłości będą osoby, które odwalą czarną robotę za kopa i obsmarowanie "konkurencji", bo głównie na to w tym środowisku można liczyć. :)
Pozdrawiam Hania

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...