Jump to content
Dogomania

Mały, kochany staruszek Elf odszedł na zawsze.


Martulinek

Recommended Posts

  • Replies 557
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzwoniła wczoraj pani z ogłoszenia. Chce zaopiekować się starszym psem, niezbyt dużym, łagodnym, który będzie u niej w spokoju przeżywał swoją starość. To tak jak Elfik! Marzyła o tym od dawna, ale dopiero teraz ma warunki, żeby to marzenie spełnić. Przekazałam telefon do przytuliska i ta pani chce do Elfika pojechać. Wczoraj tak pochmurno było, padał deszcz, a na sam koniec dnia taki promyk nadziei zaświecił! I ta pani taki ciepły głos miała. Elfiku kochany, może to TEN domek na Ciebie czeka?

Link to comment
Share on other sites

Ta pani miała najpierw umówić się z p.Lipińską z Ami, kiedy może przyjechać zobaczyć Elfa. Jeśli go weźmie, to miała do mnie przedzwonić. Myślę, że pewnie pojedzie w niedzielę, na spokojnie porozmawiać. W ogłoszeniu było napisane, że ma 7 lat. Mi się wydaje, że conajmniej 10. P.Lipińska mówi, że jak odpoczął i oswoił się z przytuliskiem, to wyraźnie się ożywił, zrobił sprawniejszy, ubyło mu lat:) jest starszym psem, ale może nie aż tak bardzo. Zobaczymy co podpowie tej pani serce. Serce Elfa na pewno bije mocniej na widok człowieka. Tylko, że on się nie przepycha do głaskania, czeka a raczej ciągle drepcze z boku na swoją kolejkę. Ale widziała zdjęcia i zwróciła uwagę właśnie na Niego.

Elfiku :thumbs: czekamy razem z tobą!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...