Jump to content
Dogomania

Sunia mix collie, chyba w ciąży, błąka się już 3 tyg.wzdłuż drogi! POMOCY!!!.złapana


erka

Recommended Posts

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='erka']Gdyby nie to,że ona cały czas przy tej drodze, to można by spóbowac z Sedalinem, ale tak , to za duże ryzyko.[/quote]
Gdyby było ja gdzie zabrać to można by spróbować:shake:
Ryzyko jest, ale jak miała by tam zostać dłużej to też jest ryzykowne:mad:
Bo może się okazać,że zacznie komuś przeszkadzać :shake:

Link to comment
Share on other sites

Niestety , wczoraj dostałam maila od tej dziewczyny,że suni nie ma:shake:.

Prosiłam,żeby powiadomiła mnie , jak tylko się pokaże, ale żadnych wieści.

Nie wiem, czy ta dziewczyna zada sobie choć trochę trudu, żeby jej poszukać .
Sunia podobno chodziła wzdłuż drogi aż do sąsiedniej wsi, może tam jest:roll:.

Jakos nie chce mi sie wierzyć, żeby ktoś ja przygarnął, tym bardziej,że sunia była nieufna.
Mam złe przeczucia:-(.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj dostałam maila,że sunia znowu się pojawiła, dalej nieufna.
Szkoda, że nie było jej weekend, bo może ktoś by tam pojechał zorientowac się w sytuacji. Jeżeli jej się szybko stamtąd nie zabierze, to naprawdę skończy się to tragicznie:-(.

Link to comment
Share on other sites

Emilio, to jest za Skarżyskiem, to dosyć daleko od Kielc. jeżeli te osoby bedąxe na miejscu nie pomogą , to nie wiem, jak to będzie. A to chyba tylko koleżanka tej dziewczyny, która do mnie pisze karmi troche sunię, jakoś nie wydaję mi się,żeby na ich pomoc można było liczyć.

A z kolei, jakby od nas ktos znalazł sie ,żeby pojechać, to pewnie po to ,aby juz zabrac sunię, a nie dopiero orientować się w sytuacji.
A skoro ona nie podchodzi do tych , co jej dają jeść, to tym bardziej do obcych.
Nie weim jak to rozwiązac.:shake:

Link to comment
Share on other sites

W schronisku dziś widziałyśmy miniaturkę collie, śliczna przyjazna sunia. Przydałoby sie ją wyciągnąć, bo psy znikają tam w dziwnych okolicznościach.
Azy od Fiony też już nie ma, a była na kwarantannie i powinna tam być jeszcze dobry tydzień.

Link to comment
Share on other sites

To schron w Kielcach( stąd HalinaM ma Korala na tymczasie).
Jest w nim od niedawna, bo jest jeszcze w boksach kwarantanny, przez kraty machała ogonkiem, chciała mnie lizać po rękach i to tyle co mogę o niej napisać, bo jak spytałam się pracownicy czy to pies czy sunia to nawet tego nie wiedziała:shake: Tam od nich niczego się nie dowiesz.
A i widać,że to młodziak jeszcze. Jest wielkości sheltie.
mój numer 697470720

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje zudro za chęć pomocy:buzi:No cóż nie zawsze wychodzi tak jakbyśmy chcieli,może czeka na nią jakis odpowiedniejszy domek?;)
Wiedziałam,że grupa miłośników collie jest dobrze zorganizowana i zawsze można liczyć na waszą pomoc, dziękuje za wasze starania.

Link to comment
Share on other sites

Napisała dzis do mnie Weronia z Poznania,ze w niedziele przyjeżdża na chyba 3 tyg. do Skarżyska i mogłaby w czyms pomóc:loveu:.
Napisałam jej o tej suni , może będzie mogła tam podjechac, to niedaleko Skarżyska.
Tylko musze napisac do tej dziewczyny co z sunią, bo jakos od trzech dni nic nie pisze:cool1:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...