Jump to content
Dogomania

Zagłodzona Mela I Jej Dzieci Szukają Domów


Recommended Posts

  • Replies 488
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='idusiek']konto jest zablokowane- wiec wszystko zostało wstrzymane.
wiem jayo wiem, zaraz napiszesz, ze tylko karta- ale na koncie nie mozna wykonac zadnej operacji ani wgladu do transakcji an zleceń ani historii rachunku ani nic.
wszystko zatem stoi na Wasze własne życzenie...:roll:[/QUOTE]

zablokowane???? o czym Ty mowisz? o tym, ze nikt, kto dysponuje starym haslem do konta internetowego, nie ma uprawnien do operacji?

nic nie stoi, swiat caly czas w ruchu ;) nie wyznajemy strategii Kononowicza :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jayo']zablokowane???? o czym Ty mowisz? o tym, ze nikt, kto dysponuje starym haslem do konta internetowego, nie ma uprawnien do operacji?

nic nie stoi, swiat caly czas w ruchu ;) nie wyznajemy strategii Kononowicza :evil_lol:[/quote]



[B]co ty piszesz jayo, przeciez bylam na koncie i nie mozna dokonac zadnej transkacji ani nawet podejrzec historii rachunku-[/B] oczywiscie na starym hasle- chyba ze i to juz zostało zmienione - ale chyba by sie nikt nie zalogował- a to jest mozliwe...

Nie kononowicza, ale Leppera- "nie pytać i rządzić i psuć i blokowac"...:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='idusiek'][B]co ty piszesz jayo, przeciez bylam na koncie i nie mozna dokonac zadnej transkacji ani nawet podejrzec historii rachunku-[/B] oczywiscie na starym hasle- chyba ze i to juz zostało zmienione - ale chyba by sie nikt nie zalogował- a to jest mozliwe...

Nie kononowicza, ale Leppera- "nie pytać i rządzić i psuć i blokowac"...:roll:[/QUOTE]

a chcesz jeszcze haslo do mojego konta tez? i PIN do mojej karty ? :lol:

bosz, ze moje dzieci wyznawaly teorie, ze pieniadze pochodza z bankomatu ze sciany, to sie nie dziwie, taki swiat nowoczesny..
Ale ze kazdy nieuprawniony moze wejsc na konto bankowe i dokonywac na nim operacji - to chyba inna kategoria nieswiadomosci.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...