Jump to content
Dogomania

Zagłodzona Mela I Jej Dzieci Szukają Domów


Recommended Posts

  • Replies 488
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ok ,teraz juz mogę aczkolwiek powinna to zrobić kiniaaa, bo ona opiekowała się sprawą :roll: no ale nie mogę wytrzymać !

[CENTER][COLOR=magenta][B][SIZE=4]Oświadczam oficjalnie wszem i wobec, [/SIZE][/B][B][SIZE=4]że...[/SIZE][/B][/COLOR]
[B][SIZE=4][COLOR=magenta]Panna Skarpetka ma dom !!!!! :loveu: [/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=magenta]Bardzo dobry, dystyngowany dom :cool3:[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][/B]....
[B][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=#f4a460][COLOR=royalblue][U]Teraz Czas na Pimpusia i Melę ![/U][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=#f4a460][COLOR=royalblue][U]Szukamy im domków !!![/U][/COLOR] [/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Pimpuś ma allegro ( i alegratkę i gumtree )....tylko jakieś przechylone w lewo jakies, nie wiem jakies dziwne jakies... miejmy nadzieję, że nie wpłynie to negatywnie na zainteresowanie, bo ja tego przesunąc naprawdę nie umiem. :angryy:
Wystarczy ze 2 razy skasowalam i robiłam od nowa :shake: pierdoła ze mnie ...:oops:

Link to comment
Share on other sites

to dostałam dzisiaj, aż mi się buźka śmieje

[I]"Plus doniesienia - Skarpeta, która oficjalnie przemianowana zostala na Havę jest psem absolutnie wzorowym![/I]
[I]Ani razu nie zapiszczala za swoim rodzeństwem, slicznie chodzi na smyczy i w obróżce i powoli zwalcza też swój strach przed samochodami - prawdopodobnie kompletnie nieznanymi :)[/I]

[I]Dziękujemy za niš raz jeszcze![/I]

[I]Buziaki,[/I]
[I]Ania"[/I]
[IMG]http://images44.fotosik.pl/11/dd80d262c90b9f2f.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Był już jeden telefon z Oferty. Pani myślała, że jej przywieziemy suczkę owczarka niemieckiego (bo piska już ma) wprost do domu. Jak się dowiedziała, że najpierw dom sprawdzam, a potem ona musi się pofatygować, bez pożegnania odłożyła słuchawkę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='idusiek'][B]beamn6[/B]- Super !!! :lol:

Komu przelać- o tym później- teraz skoro będą pieniądze na ogłoszenie, warto się zastanowić, czy akurat w Moim psie warto takie ogłoszenie dawac- trzymam przed sobą MP i widzę, że tu prawie same o hodowli, jest jedno o Rottce o DT, jest jedno o suni.... czy będzie z tego odzew?
Sprawa do przemyślenia na dzis- bo tak sobie myślę, że jak ktos kupuje MP to ma juz psa i to pewnie rasowego ( nie to co ja :cool3:) i czy zachęci go takie ogłoszenie o zabiedzonej nierasowej Meli?:roll:

Co myślicie?
Może jakaś inna gazeta? Moze za pieniądze udałoby sie w GW ze zdjęciem?[/quote]

Ostatnia opinia o ogłoszeniu w Moim Psie była jak wyżej.
Ja nie deklarowałam, że zamieszczę ogłoszenie - ja "tylko" znalazłam sponsora.

Link to comment
Share on other sites

No to trzeba tego sponsora wykorzystać koniecznie. Może zamieścić płatne, większe ogłoszenie ze zdjęciem w GW? Ktoś się może tym zająć? Czy tak się będziemy na siebie oglądać, bo jeden to robi to, a inny co innego... Jeden tylko pisze, drugi czyta, trzeci płaci :roll:
I nie dzieje się nic...
A czas płynie, pieniądze za hotel płyną, suka coraz smutniejsza

Link to comment
Share on other sites

Mówię, mówię a jeszcze więcej piszę :evil_lol:

Nigdy nie dawałam ogłoszenia ze zdjęciem do GW ale już rozeznałam temat (chociaż się nie deklarowałam, że ogłoszę). Zdjęcie + 4 linijki tekstu to koszt 56 zł - sponsor wytrzyma.

Byłam w ostatnich dniach bardzo zajęta (obowiązki, obowiązki) ale zaraz w poniedziałek biorę się za to. Może ktoś ma ładniejsze zdjęcie Meli - takie żeby było widać jej sylwetkę i wielkość?

Link to comment
Share on other sites

Mela jest bardzo ładna i bardzo mądra, tylko w swej urodzie mało oryginalna. Przyszły właściciel nie będzie miał z nią problemów, bo jest oswojona i zrównoważona. Szkoda, że nie zrobiłam jej maluchowi zdjęcia, bo z niego już żaden maluch, tylko duży łobuz. Bo nie mamy jego aktualnych zdjęć?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...