Jump to content
Dogomania

nizsza cena Acany - czemu??


Agnes

Recommended Posts

  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Może jest sprowadzana nie bezpośrednio z Kanady, tylko z Unii, a wtedy odpada cło. A może to po prostu taka polityka firmy, żeby "wygrać" z Eukanubą i Royalem. Bo wprawdzie już poprzednio cena była niższa niż Eukanuby i Royala, ale jednak nie aż tak bardzo, a wiadomo, że tamte bardziej znane i do tego sprzedawane w lecznicach, więc przez wielu ludzi uważane za najlepsze.

Link to comment
Share on other sites

Tez szukałam w sklepach ale nawet nie bardzo wiedzieli o co mi chodzi a tak zamówiłam sobie, pan wniósł do domu (całe 20kg) i za przesyłke nic nie płaciłam :P to po co chodzić i szukać, nosić :-? :wink:

Link to comment
Share on other sites

to ile teraz kosztuje 20 kg worek acany? może mi ktoś powiedzieć - bo jakis czas temu z dostawą pod drzwi płaciłam 210 zł.

a apropos innych karm - to belcando i bewi -dog podrożały w związku z podniesieniem watu...

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

tobie na cały rok a moim łakomczuchom na niecały miesiąć :)

wszystkie ceny sa na stronie Acany tylko, żę bez opłaty za dowóz to tylko sprzedają 15 i 20kg, a za mniejsze trzeba zapłacić dodatkowo 15zł

Link to comment
Share on other sites

Głównym przedstawicielem Acany na Czechy, Polskę i Słowację jest czeska firma (dystrybutorem – już polska firma), a jak wiadomo karmy w Czechach odkąd pamiętam były tańsze niż w Polsce (w dobrych czasach można było nawet kupić Royala za połowę polskiej ceny). Być może stąd ta obniżka.

Więc nie macie powodów do obaw, że w związku z obniżką ceny obniży się jakoś karmy.

W Polsce w cenie detalicznej karm różnych firm zawarta jest marża w wysokości 80 – 100% ceny hurtowej, jest więc z czego spuszczać.

Link to comment
Share on other sites

strona acany to usunięte przez moderatora tam jest aktualny cennik karmy.

Ja sie po prostu zdziwilam, ze tak nagle cena spadla i to jednak dosc mocno. Ale jak uwazacie, ze jest ok, to fajnie:) Choc narazie mam Bento-Kronen i Royala, ale potem bedzie Acana:)

A co do kupna - w sklepie nie ma, tylko u dystrybutora:(

Link to comment
Share on other sites

Agnes, to sie ciesz, ze mozesz u dystrybutora 8) . Masz przywieziona karme do domu, nie dzwigasz i jeszcze nic za dostawe nie placisz:-). Zyc nie umierac :lol: .

A cena spadla ze wzgledu na clo i dystrybutorzy tez sie z tego ciesza, bo moga byc jeszcze bardziej konkurencyjni :D

Link to comment
Share on other sites

kyane - niestety ja i tak bede musiala dzwigac:( bo bede zamawiac 4 kg. Nie oplaca mi sie kupowac wiekszych workow, bo suchego daje tylko troche rano, a po poludniu jest gotowane jedzonko:)

A nie wiesz moze gdzie dystrybutor z Warszawy mieszka, albo gdzie mozna pojechac do niego po karme?

Link to comment
Share on other sites

kyane - niestety ja i tak bede musiala dzwigac:( bo bede zamawiac 4 kg. Nie oplaca mi sie kupowac wiekszych workow, bo suchego daje tylko troche rano, a po poludniu jest gotowane jedzonko:)

A nie wiesz moze gdzie dystrybutor z Warszawy mieszka, albo gdzie mozna pojechac do niego po karme?

Warszawska dystrybutorka mieszka w Konstancinie, ale można się z nią umawiać w pasującym wam obu (i jej i tobie) punkcie Warszawy. Pani Małgosia jest bardzo miła i sympatyczna i mozna się z nia dogadać. Ostatnio miała stoisko na wystawie krajowej w Warszawie i miała też małe opakowania. Zadzwoń do niej i dowiedz się czy ma małe opakowania tego co ciebie intersuje. Masz do niej numer ? - jak nie to mogę ci podać na pw.

Link to comment
Share on other sites

grodzisk jeszcze dalej:( kurcze..ale teraz nie wiem do kogo mam numer:) a wlasciwie kolezanka, bo jej dalam, a teraz patrze, ze swoj gdzies posialam:) Czy moge prosic w takim razie o numer i do Konstancina i do Grodziska?:)

Link to comment
Share on other sites

Czy Acanę można dostać tak normalnie w sklepie, czy specjalnie na zamówienie ???

W Poznaniu jest sklep, który ma acanę, ale nie wiem czy wszystkie rodzaje i opakowania, bo za pierwszym razem udało mi się kupić 1,5 kg juniora, a za drugim razem mieli już tylko 20 kg.

Ciekawe czy na Twoim terenie działa jakiś dystrybutor :roll: ? A może na sopockiej wystawie będzie jakieś stoisko tej karmy, chociaż to dopiero w połowie sierpnia, a nie wiem jak bardzo Ci się spieszy?

A czy przesyłają oni jakieś bezpłatne próbki, bo zanim się zdecyduję na zakup 4kg chciałabym wiedzieć czy będzie ona smakowała Guci.

Zanim pierwszy raz kupiłam acanę, to w tym samym sklepie dostałam próbkę acany i hill'sa, więc w ogóle próbki istnieją.

Smakowała? :wink: Nie znalazłam postu, w którym ktoś by się żalił, że psiak nie chce jeść acany. Raczej odwrotnie - trzeba ją przed psiakami chować :wink:, nawet przed tymi niejadkami i wybrednymi :P .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...