Jump to content
Dogomania

Rudzik ODSZEDŁ ZA TM :(


kikou

Recommended Posts

Zadzwoniła do mnie rano Pani zainteresowana adopcją Rudzika !!

Pani jest ze szczecina. Na moje oko domek byłby wspaniały - Rudzik miałby mieszkać w domu, mieć do dyspozycji ogród, wybieg i Panią :) Towarzystwo trzech psiaków i kota.

Teraz decyzje - Pani jest ze szczecina (czy okolic) - czy chcecie wysłać tam kogoś na wizytę przedadopcyjną ? Jeśli tak, trzebaby szukać jaknajszybciej, Pani chciałaby odebrać go nawet jutro.
Ponieważ ja mieszkam od Szczecina daleko, potrzebna będzie pomoc w transporcie. Pani mogłaby przyjechać do Poznania, dalej albo trzeba znaleźć kogoś, kto Rudzika zawiezie, albo my możemy pojechać za zwrotem koszów.

Umówiłyśmy się na telefon, gdy ustalicie co i jak dokładnie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rozmawiałam właśnie znowu z Panią, umówimy się na transport jutro lub w przyszłym tygodniu.
Skoro Rudzik nie będzie u mnie przez cały miesiąc, policzyłam za hotelik opłaty dobowe (6zł/dobę) - od początku tego miesiąca rozliczeniowego do jutra jest 18dni, więc 108zł. Odjąć muszę odrobaczenie (07.11) - 10zł. Zostało więc na transport 32zł.
Ode mnie do Poznania wg zumi jest 202km w jedną stronę x 0,60zł/km = 242,40 - 32zł = 210zł.

Link to comment
Share on other sites

mamy dwa bazarki na Rudzika i kilka dobrych duszków, które się o niego troszczą, przelejemy na dniach pieniadze za transport

Fajnie by było gdyby nowa Pani czasem dała znak jak on się miewa...
choćby maila albo smsem .... Zapytaj Ją prosze czy mogłaby czasem sie odezwać! Tyle osób od kilku miesięcy kibicuje temu biedakowi!

A czy Pani będzie go leczyć, wie coś o tym jego "cherlawym" serduszku?

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny przepraszam, że się wtrącę! Bez przesady z tymi wizytami przed-, i poadopcyjnymi! Przecież pani chce starego, schorowanego kundelka przyjąć pod swoja opiekę- co tu sprawdzać?? DOBRE SERCE??!!

Jaki termin wchodzi w przewiezienie psiaka?? To musi być jutro, czy po prostu szukać w jakikolwiek dzień??

Link to comment
Share on other sites

No masz no:loveu:
Mogłam wcześniej te ogłoszenia zrobić:oops:

Tylko Rudzik jest już wykastrowany?
I czy pani wie o jego problemach z serduszkiem?
Po za tym strasznie się cieszę!!:loveu:
Kase chetnie bym uzbierała...ale mi wstyd znów prosić ludzi, bo ja ciągle na coś zbieram:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoskaGoska']Monika jak cos to przelej to do kikou, bo ona w calkosc bédzie do wiosny jeden przelew robic[/quote]

Tak wlasnie Monika polecila mi zrobic i moja wplata jest juz na koncie Kikou (albo jest w drodze).

EDIT: A w Szczecinie mam mamé i siostré, wiéc mozecie je wysylac na wizyté.

Link to comment
Share on other sites

kolejne bazarki:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/roznosci-na-transport-rudzika-124570/"][COLOR=#000000]roznosci........na transport Rudzika...!!!!!![/COLOR][/URL]

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/buty-buty-na-transport-dla-rudzika-124553/"][COLOR=#000000]Buty,Buty.........na transport dla Rudzika!!!![/COLOR][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiosna']Rozmawiałam właśnie znowu z Panią, umówimy się na transport jutro lub w przyszłym tygodniu.
Skoro Rudzik nie będzie u mnie przez cały miesiąc, policzyłam za hotelik opłaty dobowe (6zł/dobę) - od początku tego miesiąca rozliczeniowego do jutra jest 18dni, więc 108zł. Odjąć muszę odrobaczenie (07.11) - 10zł. Zostało więc na transport 32zł.
Ode mnie do Poznania wg zumi jest 202km w jedną stronę x 0,60zł/km = 242,40 - 32zł = 210zł.[/quote]

czyli na transport potrzeba tylko 210zl czy powrot tez?
bo z tego wynika ,ze 210 zl to tylko w jedna strone.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...