Jump to content
Dogomania

Briard


Recommended Posts

  • Replies 575
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:new-bday: Wszystkiego naj naj naj dla maluszkow, mamy, ojca (nie mozemy zapominac o OJCU :) ) no i wiele pomyslnosci dla ciebie i wytrwalosci, bo to chyba bedzie niezla orka :tort: izunia, piotr i coffik

Link to comment
Share on other sites

Wiesz tak najlepiej to 40-50 dkg ale ty miałaś duży miot tak że mogę być mniejsze.

Mogę ci tylko powiedzieć że w ostatnim miocie maiłam sunię króra ważyła dwadzieścia kilka dkg i bardzo się o nią bałam ale przykładałam ją do najlepszych cycuszków -czyli tych najbliżej tylnych nóg i bardzo ładnie przybierała a potem koło 4 5 tygodni nikt by nawet nie pomyślał że to było takie małe jak się urodziło-mówiłam do niej przecinek bo była naprawdę chudziutka.Tak że zabardzo się nie martw jak masz jakiegoś maluszka tylko musisz bardziej zwracać na niego uwagę i te mocniejsze pieski dostawiać tam gdzie się gorzej ciągnie.

Napewno zauważyłąś już że mleko nie leci cały czas jak jest taka konkretna dostawa to stękają i są naprężone całe a sutki są naciągnięta jak z gumy -to włśnie czas kiedy najmniejsze muszą być przy nich.Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego-Jak coś służe radą.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj zainaugurowalismy "sezon na kleszcza". Wyciagnelismy Rudi 2 sztuki, jeden za noskiem a drugi w uchu.

W miejscu gdzie wczepil sie ten pierwszy pozostala jej opuchlenizna, chyba ja troche boli. Myslicie zeby udac sie z tym do weterynarza?

W zeszlym roku zlapala dosc duzo kleszczy ale po rzadnym nie pozostal taki slad.

Link to comment
Share on other sites

Helcia czy twoje suczki też tak wylysialy po szczeniakach ??

Bo mojej Vici strasznie wychodzi wlos i to okrywowy :bigcry:

Może wiesz w jakim czasie suczka sie regeneruje po szczeniakach?

Mielismy pojecać na Klubówkę we wrześniu ale w takiej sytuacji chyba sobie odpuścimy, najwyżej pojedziemy z córeczką. :D

Swoja drogą nie wiem jak robia to np.: Czesi że ich suczki po szczeniakach są takie porośnięte. :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

Niestety Caterina łysieją i to bardzo a najgorszy jest 1 miot i nie prawda że Czechom nie łysieją.

Moja po pierwszym miocie "straszyła" długo a po drugim było już o.k.

Na to nic chyba się nie da poradzić-a to dopiero początek zobaczysz za kilka tygodni tak żę chba z kłubówką daj sobie spokój.Aisz po swoim licznym miocie który miała w zeszłe lato jeszcze nie doszła do siebie a jest na doskonałej karmie i ciągle na Vita wecie,albo efa oilu.

Planujesz sobie zostawić córkę?czarną czy płową?Pozdrawiam i co zamówiła u ciebie P.Kasia szczeniaczka -jakiego?

Link to comment
Share on other sites

A jak Vicia radzi se z mleczkiem? Taką gromadke wykarmić to trzeba nie lada pokarmu. Jeśli miałabyś problemy z mlekiem u Vici to mogę ci załatwić mleko dla szczeniąt (co prawda w proszku :lol: ) po korzystnej cenie (hurtowej) Więc jakbyście miały problemy to daj znać.

Sylwia

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam wszystkich że nie odpisywałam ale od 3 dni zmagałam sie z biegunką u szzeniąt i oczywiscie Vici. Teraz już wszystko jest ok. dzięki odpowiednim lekom i trafnej kuracji weta.A dzieciaki czujasie dobrze.

Tak wiec teraz skladam wszystkim najserdeczniejsze życzenia i dziewczyny mokrego dyngusa !!! :calus:

A to dla was http://kartki.onet.pl/_i/d/mowimynie.swf

Link to comment
Share on other sites

Carraganja ci dam mopa,.przecież to "moja"sunia kochana Cofinka..Szkda że jej tak mało widać !!!

wlasnie zamierzalam zakupic ale skoro bedziesz taka mila....:wink:

a jak Wasze psy znosza takie ocieplenie ? U nas na termometrze 24 stopnie :stupid:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...