Jump to content
Dogomania

Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Carianna

Recommended Posts

  • Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Właśnie [b]TAJDZI[/b] Wzięłabys Impromptu i byś w końcu nie buczała. A ona miała by Pańcię jak się patrzy. Nie wspomnę że ŁĄtulec miałby kolejną kumpelkę do zabawy. :evilbat:

AA FUKA Czy może Łatka będzie we Wrocławiu?? To już byłby na prawdę rodzinny zjazd. Hehe :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tajdzi']A ja od jutra wieczór [b][size=7]będę miała FOXIKA[/size][/b]!!!!
łiiiii!!!!!!!!!!!!!!

:angel: :angel: :angel: :angel: :angel:[/quote]


No pięknie! :multi:
A można wiedzieć skąd bierzesz? Może w końcu jakiś spacerek urzadzimy???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pszym'][quote name='tajdzi']A ja od jutra wieczór [b][size=7]będę miała FOXIKA[/size][/b]!!!!
łiiiii!!!!!!!!!!!!!!

:angel: :angel: :angel: :angel: :angel:[/quote]


No pięknie! :multi:
A można wiedzieć skąd bierzesz? Może w końcu jakiś spacerek urzadzimy???[/quote]

:)
skąd biorę?
a od Tanity :)
zabieram jej!!! :evilbat: ale tylko na kilka dni ... mały trafia do mnie na wakacje. Przejdę test bojowy :) Jak przeżyję, koty przeżyją, TZ przeżyje...to jestem bliżej sukcesu posiadania własnego małego kluska :)

A spacer - bardzo chętnie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitencja']z Mezczyznami jest tak - ze jak nie pokazesz to sie nie przekona :-D Bierzesz do domu sliczna panne foksia i juz jest ugotowany. Suczki wiedza komu sie maja przypodobac :-D[/quote]

A do tego biorę jeszcz chłopaczka, bo w końcu ktoś mi też musi się poprzypodobywać, nie?:) i pełna harmonia :)
Tylko pewnie kanapa w trocinach ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitencja']Tajdzi ..... nie probuj tylko od razu na gleboka wode :-D
Pszym jak Wasz chlopak ??[/quote]

A dzięki, wczoraj zdjęliśmy szwy i wszystko jest ok. Trochę żałuję, że go do Wilna nie zgłosiłem...I tak jadę z goldenem. Ale jednak na razie ma bliznę i poczekamy jak zarośnie futerkiem...

Link to comment
Share on other sites

[b]Oj tajdzi [/b] Z facetem i foksem to jest tak jak z posiadaniem dziecka.Nie mówisz facetowi czy chce mieć dziecko bo on do czasu zanim do niego dojrzeje i powie że chce przejdziesz już do etapu menopauzy.
Po prostu zachodzisz w ciążę i mówisz KOCHANIE BĘDZIEMY MIEĆ DZIDZIUSIA. I z foksem tak samo. Nie probujesz tylko mówisz MISIU FOKSIK W DOMU:)
i już
Pomyśl o tym. :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AGO'][b]Oj tajdzi [/b] Z facetem i foksem to jest tak jak z posiadaniem dziecka.Nie mówisz facetowi czy chce mieć dziecko bo on do czasu zanim do niego dojrzeje i powie że chce przejdziesz już do etapu menopauzy.
Po prostu zachodzisz w ciążę i mówisz KOCHANIE BĘDZIEMY MIEĆ DZIDZIUSIA. I z foksem tak samo. Nie probujesz tylko mówisz MISIU FOKSIK W DOMU:)
i już
Pomyśl o tym. :evilbat:[/quote]

ja widzę, że tu doświadczenie przemawia przez Ciebie? :D
Będzie trza spróbować :)

Link to comment
Share on other sites

Hello wszystkim zza Wielkiej Wody :lol:

I luv U pojechala wczoraj do nowego domu i zostala nazwana Cassy.
Intrigue (obecnie nazywana Trish) siedzi u mnie wlasnie na kolanach i czeka na odbior przez nowych wlascicieli.

No a w domu w Polsce zostala Impromptu, sliczna, slodka, gdzeczna sunia, dla ktorej przytulanie i obcowanei z czlowiekiem jest najwazniejsz rzecza w zyciu... tajdzi? 8) :wink: [/list]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Roksana'].....
No a w domu w Polsce zostala Impromptu, sliczna, slodka, gdzeczna sunia, dla ktorej przytulanie i obcowanei z czlowiekiem jest najwazniejsz rzecza w zyciu... tajdzi? 8) :wink: [/list][/quote]

chlip chlip chlip kcem...bardzo kcem.... :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AGO'][b]ROKSANA[/b] A ja mam nadzieję, że do wyprawki i papierów dołączasz link do dogomanii:) Jestem ciekawa do kogo poszedł INCOGNITO??? Ten białas był moim faworytem :) [/quote]

nie :oops: ale poinformuje przy okazji

Incognito pojechal do Jaroslawia

Link to comment
Share on other sites

Tajdzi,
Jak pojedziesz do Roksany to bez foxa ne wyjdziesz - pogadasz chwilę z jej Mamą i jesteś stracona :D :D :D
Życzę wszystkim hodowcom żeby mieli takie podejście i tyle serca dla swoich podopiecznych co w Czeczudze :lol:

Link to comment
Share on other sites

[b]Rokasana[/b] Co znaczy zza wielkiej wody??? Gdzie ty puściłaś te swoje szczeniaki??? Bo właśnie sobie wyobraziłam, że pojechałaś z tymi szczeniakami gdzieś w kierunku skandynawii... A to byłoby już bardzo intrygujące.... W ogóle jeśli możesz napisz gdzie, które "poszło". Jakoś mnie to ciekawi.... :evilbat:

A Tajdzi jak ty tej małej z Czeczugi nie weźmiesz to się chyba dogomania foksterierowa na ciebie pogniewa:) :o
A to już argument nie do zbicia. Nie prawdaż???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AGO']

A Tajdzi jak ty tej małej z Czeczugi nie weźmiesz to się chyba dogomania foksterierowa na ciebie pogniewa:) :o
A to już argument nie do zbicia. Nie prawdaż???[/quote]



aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaa
chlip chlip chlip
na razie już się doczekać nie mogę dzisiejszego popołudnia :)
Grigulec przyjeżdża do nas
i ciekawa jestem co będzie ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...