Jump to content
Dogomania

Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Carianna

Recommended Posts

[quote name='pszym'][COLOR=black]
Juleczka nigdy nie rozerwała ani jednego jeża. Tylko go oszczekiwała ( tak miałem napisać...)
[/COLOR][/quote]
Taa, oszczekiwała tylko :roll:. Moja Gaja od tego "oszczekiwania" jeża to ma zawsze w pysku pełno powbijanych kolców :cool3: :evil_lol: ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nikit1 i pszym a jak często trzeba tą Julkę trymować? Tzn chodzi mi o to, na ile czasu jej jedno trymowanko starczy :evil_lol:

A z tym jeżem to :mad: :eviltong:
Co do kotow, to u nas na osiedlu jest ich mnóstwo, a takie bezczelne, ze siąda na środku chodnika i obojętnie czy pies idzie czy człowiek, to się o centymetr nie przesuna :eviltong: Więc raczej psa przed kotami musiałbyśmy chronić, nie na odwrót :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Łatka odkryła,że znowu można się tarzać w jakiś czarnoziemiach śmierdzących.Wczoraj na spacerku dokonała tej okropnej czynności,była kąpiel:mad: ale najlepsze,że prysnęła z wanny kiedy mój tata był w trakcie spłukiwania z łatulca szamponu.pomknęła do pokoju, na łóżko, potem za łóżko, na parapet, na półeczkę za drzwiami,gdzie ma wszystkie zabawki, chapsnęła ulubionego pluszaka i dawaj go gryźć:roll: czy my mamy w domu kózko-koto-psa??:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Hop foksy w górę,nasz temat niebezpiecznie spada na dół strony..
Łacia miała aktywny weekend,bo pojechaliśmy na działeczkę,było brykanko i skakanko i witanko z kolegą :razz: nie mam zdjęć ale niedługo wstawię Łatkę świąteczną:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Noo ja proszę zdjęcia, tym bardziej że siostra coraz bardziej do foksów przekonana, tym bardziej że MOŻE będzie bardzo fajne krycie, MOŻE szczeniak wstrzeli się akurat w termin :cool3: i MOŻE nas nie zrujnuje finansowo :evil_lol: (wolę nie zapeszać :cool3:)

Link to comment
Share on other sites

U nas deszczowo jest i wiatr :-?

Dziś na szkoleniu porządnie zmokliśmy. Figlasty ładnie zalapał slalom.
Może jutro jak będzie w miare zaczniemy sie uczyć huśtawki.
na razie ćwiczymy kontakt wzrokowy. , bo Figiel sie uparł patrzeć mi na kolana zamiast na twarz. Więc napakowalam sobie parówek do gęby i plułam jak tylko sie spojrzał. no i zadzialalo. Mój pies zaraz załapał co mu sie oplaca i gdzie ma patrzeć:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hanik']Więc napakowalam sobie parówek do gęby i plułam jak tylko sie spojrzał. no i zadzialalo. Mój pies zaraz załapał co mu sie oplaca i gdzie ma patrzeć:evil_lol:[/quote]
Rany Ty to masz psa, nasz mops jak widzi parówkę to ucieka z obrzydzeniem na mordzie :evil_lol: Chyba że jakieś super ekstra mu dajesz?
W ogóle ja chciałam zapytać o te ciasteczka wątróbkowe :oops: Czy one bardzo twarde wychodzą?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='D0minika']Rany Ty to masz psa, nasz mops jak widzi parówkę to ucieka z obrzydzeniem na mordzie :evil_lol: Chyba że jakieś super ekstra mu dajesz?
W ogóle ja chciałam zapytać o te ciasteczka wątróbkowe :oops: Czy one bardzo twarde wychodzą?[/QUOTE]

Coś ty, żadne extra. Najtańsze.
Ciasteczka miękkie są. Mogą też być twarde jesli je podsuszysz.
Osobiście wolę w buzi trzymać parówki niż ciasteczka wątróbkowe. Choć i ciasteczka nie są zle;)
Ucze Figla łapać w powietrzu jak chodzimy przy nodze. Na razie obijają mu sie o nos. czasem uda mu się coś złapać:lol:
Tak ogólnie to malo go szkolę na smakołyki. Teraz szkolę go na frisbee bo to go nakręca najbardziej. Wkładam za pazuchę i chodzimy. jak się rozprasza to wystarczy, że stuknę w plastik i już jest przy mnie.
A te parówki są by wypracować kontakt wzrokowy ( frisbee do buzi nie wsadzę:lol: )
Potem jak sie nauczy patrzeć na twarz to wystarczy, że poruszę ustami i już będę go miała skupionego na sobie

Link to comment
Share on other sites

Witam,
Słuchajcie sroy, że ja tak w inną mańkę. Szukam domu dla foxteriera szorstkowłosego. Jest w schronisku we Wrocławiu. Jeśli ktoś byłby zainteresowany zapraszam:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=35820&highlight=foxik+wroc%B3aw[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Negri']Witam,
Słuchajcie sroy, że ja tak w inną mańkę. Szukam domu dla foxteriera szorstkowłosego. Jest w schronisku we Wrocławiu. Jeśli ktoś byłby zainteresowany zapraszam:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=35820&highlight=foxik+wroc%B3aw[/URL][/QUOTE]\

Trzymam kciukersy, żeby chłopak znalazł domek:thumbs:

Link to comment
Share on other sites

Hanik - oglądałam Twoją stronkę i muszę powiedzieć, że masz pięknego psiaka:loveu: Ja osobiście mam 12 lestnią foksię szorstkowłosą, która jest już zmanierowaną, starszą damą:eviltong: ale jak oglądałam zdjęcia na Twojej stronce to mi się przypomniało jak była młoda i równiez robiła tyle szumu wkoło swojej psiej osobystości:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Petra_']Hanik pewnie że bym chciała,tylko trochę mi zabierze dokopanie się do różnych zdjątek Łatulca...jak tylko to ogarnę podeślę do ciebie na maila:p[/QUOTE]

No pewnie
jak sie dokopiesz to prześlij:lol:
Może dokopiesz sie do takich jak Latulka jeszcze dzidzią byla:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś z zacnego grona foxmaniaków (poza hanik) jest z Gdańska? I byłby chętny na spacer gdy spadnie śnieżek? :evil_lol: (pisze poza hanik, bo wiem, że ona jest :cool3:) Zbieramy ekipe na bitwę na śnieżki :diabloti: Jak narazie mało nas: moja JRT, hovek, sheltie (może) :roll: Fajnie by było z foxami!

A tak poza tym to ja nadal zakochana w Figlu :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Russelka']Czy ktoś z zacnego grona foxmaniaków (poza hanik) jest z Gdańska? I byłby chętny na spacer gdy spadnie śnieżek? :evil_lol: (pisze poza hanik, bo wiem, że ona jest :cool3:) Zbieramy ekipe na bitwę na śnieżki :diabloti: Jak narazie mało nas: moja JRT, hovek, sheltie (może) :roll: Fajnie by było z foxami!

A tak poza tym to ja nadal zakochana w Figlu :loveu:[/QUOTE]

Russelka
A pytalaś na jackach?
Tam jest Tinuś i Dropka z jackami. Można je namówić. No i Oliś z foksem Dreykiem. Tylko kiedy ten śnieżek spadnie:roll: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...