Jump to content
Dogomania

Ili & co.


Loona

Recommended Posts

[IMG]http://www.filabrasil.home.pl/zdjecia/3.jpg[/IMG]
To jest Ili moja

[IMG]http://www.filabrasil.home.pl/zdjecia/62.jpg[/IMG]
To Ciżemka, zwana przez jednych Carmen a przez drugich Chomik

[IMG]http://www.filabrasil.home.pl/zdjecia/1.jpg[/IMG]
A to nasza pierwsza suka - Fila, mamusia dwóch poprzednich. Jest jeszcze Diablo, ale on nie ma zdjęć jeszcze. Jak się pojawią, to wkleję ;)

Link to comment
Share on other sites

Loona - pięękne filety :loveu: Mam nadzieję, że poznam je osobiście w Katowicach.
A Diablo rozumiem jest filowym młodzieńcem?
Fila - dostojna., Ili - panna kanapowa - a Ciżemka (Chomik bardzo mi się podoba!) - widać, że chyba najmłodsza? Bo mine ma jak mój Jeffuś - taki wańka-duraczok :evil_lol:

Ania - a co to za aluzje prosiaczkowe? Chciałaś coś zasugerować? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A i owszem :) Innych zdjęć nie mam, ale jak będą to wkleję. Dexter ma się dobrze. Jest trochę zdezorientowany, bo w Otwocku mieszkał w mieszkaniu i spał na kanapie a tutaj razem z rodzinką, ale się przyzwyczai :) Nie ma specjalnie wyboru...

Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

to dawaj zdjątka - wszystkich, jak tylko będziesz miała... naprawde jestem ciekawa co wyroslo z tego co guri "naprodiukowal", no i tez jestem ciekawa wnucząt śp inacia...

ach - i jeszcze slyszalam, ze na forum przesiaduje moja koleżanka z klasy :] jaki ten swioat maly :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Z tego co słyszałam miewa się świetnie - i jak widać na zdjęciu równie świetnie trafił :lol: Siostra opowiadala mi , że nie zapowiadał sie na takiego ładnego na jakiego wyrósł. No i właściciel ma w planach go wystawiać.

Link to comment
Share on other sites

Loona - zdaje się, że spotkamy się w Katowicach :)
Piszę "zdaje się" bo jeszcze nie jestem pewna, czy pojedziemy....
Mój Jeffuś ze względu na stan permanentnego wiosennego zakochania i prawie całkowitej odmowy jedzenia powoli zaczyna przypominać .... charta - brazylijskiego oczywiście :crazyeye:
Czas spędzam na gotowaniu/podsmażaniu i zapychaniu do paszczy - z opłakanym skutkiem, gdyż Jeffuś z miną męczennika wypluwa moje "dzieło".
Zastanawiamy się, czy jest sens wieźć 500 km w jedną stronę filę o posturze szkieletora :flop:

Link to comment
Share on other sites

Jeśli Wy przyjedziecie, to się spotkamy :) Z naszą Ili też mieliśmy podobne problemy, tylko ona cały czas nie chciała jeść. Była chuda, żebra sterczały itp. ale sędziowie nie patrzyli na nas źle. Raz tylko dowiedzieliśmy się, że ma za mało mięśni, ale i tak złotko dostaliśmy :) ważne są proporcje, z wystającymi żebrami nadal je widać ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...