Jump to content
Dogomania

Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!


Lu_Gosiak

Recommended Posts

Dogadują się świetnie-Bulbo myje pyszczek Tolusiowi, jak mu się uda, to włazi do Tola na łóżko, najczęściej jednak leżą razem na kołderce.

A Toluś...Toluś jest moim Słoneczkiem najukochańszym :)

Jak chcesz, chodź na wątek Księcia Bulbo-link mam w sygnaturce

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

śliczne Rudziaki!!! :D :D :D Tolus jaki gościnny podzielił sie kocykiem :)

Bo Tolo to super pies :) patrzy tylko, czy jego doopinka się zmieści :) mi miłość wyznaje...w swój autorski sposób-tak kocha, tak się spieszy,zeby być u mamusi pierwszy, dać buziaka,że przy okazji mamusie stratuje, wargę rozbije, czasem nos, guza też potrafi nabić ;) ostatnio o mało mi ręki nie złamał-bo pędzi, bo chce na rączki! I myślałby kto,że to dorosły facet :D

Link to comment
Share on other sites

:)cudne serdunka odwiedzam z pozdrowieniami 

spokojnego wszystciunkiego zdrowiuskiego 

dla calej druzynki lapeczkowej :)

Buziak dla Ciebie Ewuniu-cmok

zdrówko najważniesze, reszta się ułoży jakoś :) dzisiaj pogoda taka cudna, słonko tak świeci, że naprawdę żal w domku siedzieć...idziemy wiosny szukać:)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Ale żeby nie było-w psiej hierarchii Tolo jest zaraz za mną, jak ma dość wchodzenia sobie na głowę delikatnie wstaje i idzie sobie na łóżko, nikt nie próbuje go okradać z jedzenia (rzadko kiedy Tolo coś w miseczce zostawia, ale jak już coś zostanie, to czeka spokojnie na Tolusia). Niuniuś potrafi kolegom nagadać co o nich myśli, z reguły wystarczy,że popatrzy na natręta (bo jak dopada ich głupawka, to chcą się bawić, bawić, bawić...Tolo też chce, tylko...szybciej się męczy?)

 

Na spacerach szybko daje się Hadesowi sprowokować do dzikich harców :) no i...jakoś mało go obchodzi,ze na drugim końcu smyczy ktoś jest (zazwyczaj ja...i jak np dzisiaj-zażyłam kąpieli błotnej w wieeelkiej kałuży)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Trzymajcie proszę kciuki za Tolunia-jutro jedziemy do weta, na policzku zrobił mu się bolak-nie a zrobić sobie zdjęcia, boli go. Wygląda jak nażarty kleszcz-ale to nie kleszcz, tylko gula wypełniona płynem, miękka, ugina się pod palcem, ale na pewno boli, bo Serduszko moje główkę zabiera, nie chce żeby dotykać. ja panikara jestem, siedzę i wyję...i modlę się,żeby to było "nic", żeby to jakaś pierdółka była, którą przepędzimy lekami albo zastrzykami. Jutro na pewno zbadamy krew, bez tego ani rusz...wetom każę w paszczę maleństwu zajrzeć, ząbki mieliśmy już dawno zrobić, ale zawsze tymczasy były w potrzebie...większej...

 Wyniki tu wstawię i tu będę pisać co dalej-na fb nie chcę, tam moja mama zagląda, nie chcę jej martwić

 

 

11745897_928446283864073_254533854032347

Link to comment
Share on other sites

Kochana sciskam mocno kciuki!0heart.gif

u naszej skarbenki byla gula niedawno o ludu co to bylo ..kleszczur paskud sie okazalo 

wszystko wyciete ,wyczyszczone 

bolu i placzu bylo mnostwo 

ale gula wyrosla momentalnie wielka ....

pedzczie czem predzej i pokazujcie 

przez lupke w domku trzeba obejrzec 

u naszej zabeczki do czyszczenia sa tez ....ech ... 

echo i krew robimy b czesto 

najczesciej krew i kupalki , siusie 

...no taka to starszosci 

trzeba na kazdenkim kroku uwazac0heart.gif

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 Kochani-Wasze dobre myśli ogromnie pomogły :) Tolo wieczorem poczuł się już lepiej, po południu byliśmy u weta-bolak okazał się cystą, którą usuniemy przy okazji robienia paszczy ;) dzisiaj została pobrana krew, wyniki będą jutro-i jak będa dobre, w środę paszcza :D nadal proszę o dobre myśli i kciuki-i za wyniki krewki i za środowe czyszczenie paszczęki. I ogromnie dziękuję za to,że jesteście <3

 

 

Serduszko osłuchowo jak dzwon :) 

 

Troszke się Ewuniu tego kleszczora wystraszyłam, przypomniało mi się,że dawno temu, jak się tu wprowadziliśmy, to Sebek dziada złapał-a raczej kleszcz Sebka. Nigdy w życiu takiej paskudy nie widziałam-zupełnie inny niż ten, co to w lasach się czai...nawet lekarz na pogotowiu pytał skąd dziecko toto ma-bo to jakaś rzadko spotykana odmiana. A wyciągać sama się bojałam-u podstawy czaski, już trochę napity...pod włosami...na szczęście dzieciakowi nic nie było, ale już po krzaczorach nie łazi ;)

Link to comment
Share on other sites

Dobrze ze nie kleszczuros oj dobrze 

moj maly 

jak byl maly 

synciu 

tez zlapal na nodze 

straszny ten kleszczor byl 

ale byla niedziela wtedy pamietam i polecielismy do weta 

doktory wyciagnely i posmarowaly tez antybiotykiem jakims 

kazali obserwowac pol roku 

to koszmar byl 

ale na szczescie nic nie dzialo o maltko jedyno 

ja juz myslalm ze lysa ostane ...

u psinuni naszej tez kazali obserwowac  i juz minelo poltora miesiaca

nic nie dzieje na szczescie 

ale ale czyszczenie zabeczkow  czeka niunia 

no to sciskamy kciuki mocno mocno

i niechaj usuna cyste 

niechaj sie goi 

strachu przejdziecie 

ale wszystko sie ulozy 

pozdrawiamy0heart.gif

 kupalki nosimy  po 3 sztuki w jednym pudeleczku 

 tak najlepiej doktorom badac 

Link to comment
Share on other sites

 Mamy wyniki badania krwi, wszystkie możliwe parametry zrobione i...Maleństwo moje kochane zdrów jak rybka Emotikon grin Pani Doktor powiedziała,że wyniki książkowe i że gdyby sama krwi nie pobierała, to sądziłaby,że to wyniki młodziutkiego pieska....
I jeszcze proszę o dobre myśli-jutro jedziemy robić paszczę Serduszka, bo to ważne-od zębów może popsuć się co nieco... Pani Doktor mówi-"nie wiem jak ty to robisz, ale u ciebie dla psów czas się zatrzymuje, chyba żyją siłą rozpędu, żyją bo kochają, bo oczu z ciebie nie spuszczają"...oby! bo bez Tolusia nic nie będzie....

 

A mnie...jakby ktoś skrzydła przyprawił...buzia się sama śmieje, serce rośnie...i aż z radośni na rączkach noszę moją Kruszynkę ukochaną....bo...nie wiem, co by było, gdyby jego zabrakło...Tolo to moje serce, moje życie...odkąd jest u mnie-zawsze wszędzie razem-na dworze, na kanapie na łóżku, na fotelu....tylko do łazienki nie zawsze ze mną idzie-bo tam wanna jest, a wiadomo-wanna=kąpiel w wstrętnej wodzie i szamponie-fuj! zaraz po kąpieli końmi Tolusia do łazienki nie zaciągniesz-ani po dobroci, ani przekupstwem, no way! po miesiącu nieśmiało oczko zagląda, po 2 nosek widać...a już broń Boże, co by się utytłał w "perfumerii"! bo wtedy nie ma zmiłuj i niedobra mamusia na rączkach niesie wierzgające Cielątko i do wanny wstawia i wyjść nie pozwoli! i gniewać się trzeba na nią! i nie słyszeć jak woła (a drę się tak,że aż gardło mnie później boli-bo Tolo już z lekka...głuchawy....)

 

 

I jutro tabletki na odrobaczenie wezmę, bo wczoraj zapomniałam, całą 5 czas odrobaczyć najwyższy (tak pro forma, ale wiadomo-lepiej na zimne dmuchać, niż później płakać...)

 

A dzisiaj płakam z radości, ze szczęścia-a jak jeszcze jutro takie cudne wieści mieć będę-to chyba się kieliszeczek winka ulubionego za zdrowie Serduńka mojego wypiję ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Serduszko moje już zdrowiuśkie jak rybeńka :D z całego serca dziękuję za kciuki, dobre myśli...

wiem,że zdjęcia Tola trochę monotematyczne-ale co ja poradzę na to,że on kanapę ubóstwia?

 

I ząbki już czyściuchne, jeden się gibał-więc już go nie ma...i bieluchne te zabeńki,że hej! a bałam się...ech, było-minęło. oby nie wróciło

 

 

11061663_936453096396725_472865890034146

 

 

i jak tu nie oszaleć na punkcie Kurczaczka Malusiego?

 

247066_936453389730029_28000061275837606

Link to comment
Share on other sites

Pozdrawiamy i my :) upały wróciły, cieszy się chyba tylko Hades (no i ja, bo lubię nieprzytomnie). Tolo nadal preferuje kanape, przenosi się tylko na czas zaglądania słonka w okno (choc zasłonięte i tak grzeje), a wieczorkiem-wraca na posterunek...nie wygłupiamy się i od 11 do 18 nawet Hades ukryty w domu (szybkie siusiu stadnie i myk do domu)...za to rano i juz po zmroku-chodzimy, na dworze siedzimy (i nawet komary nas nie nawiedzają :D )

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...