Jump to content
Dogomania

Soccer - kundel z linii pracującej


yamayka

Recommended Posts

  • Replies 218
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mi szczerze mówiąc nie chce się wierzyć że to ona, szczególnie po naprawdę mądrych postach o wychowaniu i rozwiązywaniu problemów tutaj na dogo. Ale po dłuższym pogrzebaniu na fb...
Mimo wszystko bardzo bym chciała żeby nie była to prawda... Nie spodziewałam się tego.

Link to comment
Share on other sites

No niestety ale to prawda..., czytając te komentarze na fb ...ehh...
a ja byłam bardzo mile zaskoczona z osiągnięć Waszych psów jak i Wasza osobą, ale jak one (i inne psy) musiały przejściu to co ten kundelek to aż przykro o tym myśleć.. Jak było nagranie do telewizji to dostałam tyle dobrych rad, a widać najwyraźniej że Wy ich nie stosujecie...
Kariera w tym zawodzie już niestety sie zakończyła;/

Link to comment
Share on other sites

oświadczenie Dorplantu:

[QUOTE][h=6]"Oświadczam, że osoby Patryk K. i Maja D. zostały dyscyplinarnie wydalone ze szkoły Dorplant pięć mięsiecy temu.
W związku z tym nie miały one naszego ani pisemnego ani ustnego zezwolenia na działania pod szyldem "Szkoły Dorplant".
Szkoła Dorplant nie ponosi w związku z tym odpowiedzialności za treść jaka jest na filmiku na Youtube.

Z poważaniem,
Sławomir Kawka"[/h][/QUOTE]

chyba nie ma już żadnych wątpliwości. niestety

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']oświadczenie Dorplantu:



chyba nie ma już żadnych wątpliwości. niestety[/QUOTE]

no tak, ale ich zdjęcia i opisy nadal widnieją na fb stronie dorpantu... wydaje mi sie że szkoła umywa rączki i za wszelka cenę próbuje sie odciąć od tematu.

ogólnie przykra sytuacja

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Joann']no tak, ale ich zdjęcia i opisy nadal widnieją na fb stronie dorpantu... wydaje mi sie że szkoła umywa rączki i za wszelka cenę próbuje sie odciąć od tematu.

ogólnie przykra sytuacja[/QUOTE]

być może, nie wdaję się w dyskusję na temat Dorplantu. chciałam tylko pokazać, że yamayka faktycznie jest osobą na filmiku, bowiem to ona nazywa się Maja D.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Joann']no tak, ale ich zdjęcia i opisy nadal widnieją na fb stronie dorpantu... wydaje mi sie że szkoła umywa rączki i za wszelka cenę próbuje sie odciąć od tematu.

ogólnie przykra sytuacja[/QUOTE]

dokładnie ...bo gdzieś się takiej a nie innej tresury:roll: musieli nauczyć ... i jakoś dziwnie , dopiero po aferze w sieci szkółka pousuwała profile tych osób ze swoich stronek itp ....przez ,,niby pół roku ,, czasu nie mieli a tu w jeden wieczór poznikali :roll: dziwnie , dziwne....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']dokładnie ...bo gdzieś się takiej a nie innej tresury:roll: musieli nauczyć ... i jakoś dziwnie , dopiero po aferze w sieci szkółka pousuwała profile tych osób ze swoich stronek itp ....przez ,,niby pół roku ,, czasu nie mieli a tu w jeden wieczór poznikali :roll: dziwnie , dziwne....[/QUOTE]

nie uwierze że to dorplant ich tak nauczył traktować psy, za dużo słyszałam pozytywnych opini od uczeszczających tam osób i innych szkoleniowców

Link to comment
Share on other sites

Pani pseudo-treser pewnie już tutaj nie zagląda , a może tak by teraz miała cywilną odwagę i przyznała się do zupełnego braku wiedzy na temat szkolenia co? Mam nadzieję ,że kiedyś wtrafimy na siebie i Ja z miłą chęcią potargam Cię i z miłością pociągnę z buta. Żenująca istota!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...