Jump to content
Dogomania

Handler mnie wrobił!! RATUNKU!


Lajlaa

Recommended Posts

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wolałabym narobić jej problemów z ZK, żeby to ona nie mogła załozyć hodowli, posiadać reproduktora itp. Tylko nie bardzo wiem jak to zrobić?
Swoją drogą aż boje się pomyśleć co taka osoba może wymyślać, żeby mieć jak najwięcej rodowodowyh szczeniaków, a co za tym idzie oczywiście jak najwięcej pieniędzy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agasia']Przeciez dodatkowo to osoba niepelnoletnia...[/quote]

ta "handlerka" jest niepełnoletnia?

[B]dog_master [/B]ale jak to zgłosić, zadzwonić czy napisać? Do zarządu głównego czy do oddziału?

Link to comment
Share on other sites

:crazyeye: Jeśli jest niepełnoletnia , to nie wiem ludzie , jakie Wy macie
problemy:angryy:, to ratunku to wybaczcie :evil_lol: już sam nie wiem kto tu bardziej jest niepoważny, kto z dzieckiem podpisuje umowy jakieś , i placi kase i to sporą , już sam nie wiem czy smiac sie czy plakać i nad kim:shake:

Link to comment
Share on other sites

po prostu spadłam z krzesła..
Ta sprawa ze strony tej młodej dziewczyny jest naprawde przykra. Jezeli ta mloda osoba jest członkiem zwiazku mysle ze spokojnie sama byc mogła wystosowac wobec niej sprawe w zwiazku kolezenskim, tym bardziej ze ona targa dobre imie takze ZKWP. Ale najpierw bym sprobowała ta sytuacje przedyskutować z jej matką, ktora z tego co wiem także wystawia psy pod swoim nazwiskiem moze naprawde sama nie wie co córka poczynia.
Z jakiego ona jest niby oddziału?
Oburzyła mnie ta sprawa, sama mialam do czynienia już ze skargami na niektórych handlerów ale bez przesady, to jest jakiś totalny fenomen:roll:
Do tego bardzo jestem ciekawa jakie doświadczenie ma ta Weronika skoro chce zgarniać tyle pieniędzy.. w życiu o niej nie słyszałam a przy ringu Yokshire bywam dosyć często:roll:

Link to comment
Share on other sites

Myśle, ze jej mama dobrze wie co ona robi.
Ja z tymi ludźmi nie chce mieć nic wspólnego. Szkoda, ze wcześniej nie wiedziałam, ze jest niepełnoletnia. Tak młoda dziewczyna a już takie rzeczy probuje robić. Brak mi słów jest i tyle.
Ona jest z oddziału w Koszalinie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lajlaa']Myśle, ze jej mama dobrze wie co ona robi.
Ja z tymi ludźmi nie chce mieć nic wspólnego. Szkoda, ze wcześniej nie wiedziałam, ze jest niepełnoletnia. Tak młoda dziewczyna a już takie rzeczy probuje robić. Brak mi słów jest i tyle.
Ona jest z oddziału w Koszalinie.[/quote]
POwiadom jej oddział. Dobrze aby wiedzieli. Jak dl amnie to podchodzi pod niezły szantaz. Tym bardziej ze jako niepełnoletnia osoba nie moze podpisywać takiej umowy.
Mysle ze nawet nie wpisaliscie danych z dowodu osobistego, ani swojego ani jej. Wiec chyba nwet nie wazna była ta umowa.
Jej tłumaczenie o powiązaniach ZG to wyraźny szantaż. Powiadomiłabym
jej oddział i skierowała pismo do sadu koleżenskiego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lajlaa']Nie wpisywaliśmy danych z dowodu.
Powiadomie o tym oddział w piatek, bo wtedy jest otwarty.[/quote]
TAk myślałam. Chyba sie dałas zrobić i to mocno. :lol:
Złóż na piśmie i daj w nagłówku do sadu koleżeńskiego
Za takie numery to ja powinni zawiesić nie Ciebie. Za naiwnosć już poniosłaś karę. Teraz za szantaż, kłamanie, naciąganie powinna ponieść karę ta handlerka, lub jej mama.

Link to comment
Share on other sites

Lajla dobrze ze sie zorientowałaś.. oby Twoja przykra sprawa była przestrogą dla innych przed innymi "profesjonalistami" za grubą dyche:angryy: mam nadzieje ze związek jeżeli bedzie rozpatrywał tą sprawę to pozytywnie na Twoja strone i że ta młoda osoba dostanie za swoje. Możliwe ze nawet opiekun bo to jest on odpowiedzialny za poczynania osoby niepełnoletniej.

Link to comment
Share on other sites

Nie znam tej Weroniki, ale widnieje na liście Młodych Prezenterow, wiec nie moze miec skonczonych 18 lat.

[QUOTE]Do tego bardzo jestem ciekawa jakie doświadczenie ma ta Weronika skoro chce zgarniać tyle pieniędzy.. w życiu o niej nie słyszałam[/QUOTE]
.

Link to comment
Share on other sites

I na przysżłosć.
Umowa powinna zawierac dane z dowodu osobsitego. Z niepełnoletnią osoba nie zawieramy umów bo i tak są one nieważne. Samo nie zapłacenie już jest zerwaniem umowy.
Gdybyś miała ponieść konsekwencje z prawdziwej umowy, za przestanie pobierania lekcji a tym samym niezapłacenie, musiałabys w umowie miec klauzule że umowa obowiązuje od do i że bez wzgledu czy wykorzystasz zajecia musisz zapłacić.

Link to comment
Share on other sites

Na alegratce jest nawet nr do tej dziewczyny i zdjecia;)

Faktycznie osoba ta startuje w konkurencji młody prezenter, a owa konkurencja jest do 18 lat wiec na pewno nie jest pełnoletnia- chociaz kto wie jaki jest jej prawdziwy wiek.

Ciekawe czy sama wymyśliła sobie taki biznes czy ktoś jej podsunął ten głupi pomysł;)

Link to comment
Share on other sites

A mnie dziwi, że podajesz jej imię i nazwisko a sama kryjesz sie pod nickiem. Nieładnie :shake: i dziwne to dla mnie jest, wręcz niewyobrażalne więc z lekka wątpię w tą całą historię. A może to kwestia wykończenia konkurencji??
Ja przepraszam, ze tak ostro i z grubej rury pisze. Ale chciałabym się mylić, że coś tu jest dziwne i nie gra. :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylrwia']A mnie dziwi, że podajesz jej imię i nazwisko a sama kryjesz sie pod nickiem. Nieładnie :shake: i dziwne to dla mnie jest, wręcz niewyobrażalne więc z lekka wątpię w tą całą historię. A może to kwestia wykończenia konkurencji??
Ja przepraszam, ze tak ostro i z grubej rury pisze. Ale chciałabym się mylić, że coś tu jest dziwne i nie gra. :cool1:[/quote]


Też możesz mieć racje:)

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

[quote name='sylrwia']A mnie dziwi, że podajesz jej imię i nazwisko a sama kryjesz sie pod nickiem. Nieładnie :shake: i dziwne to dla mnie jest, wręcz niewyobrażalne więc z lekka wątpię w tą całą historię. A może to kwestia wykończenia konkurencji??
Ja przepraszam, ze tak ostro i z grubej rury pisze. Ale chciałabym się mylić, że coś tu jest dziwne i nie gra. :cool1:[/quote]
Mam takie same odczucia :roll:
O jakiej rasie i o jakim psie tu mówimy ?
Kochani - może ja jestem dziwna, ale nikt by mnie na postawie cywilnej umowy nie naciągnął na prawie 'bańkę ':roll: i jeszcze groził
Tak w toku tematu, zanim podano dane, po cichiutku się zastanawiałam - ciekawe czy to nie padnie moje imię, w końcu się z kilkoma osobami ostatnio ścięłam i takie coś by mnie nawet nie specjalnie zaskoczyło...
[QUOTE]
że dziewczyna podała te dane personalne dopiero po wielokrotnych prośbach z Waszej strony [/QUOTE]
To że taka prośba padnie było oczywiste.

Ja proszę albo o ujawnienie danych osoby która założyła wątek(i najwyraźniej w tym celu się zarejestrowała) , albo o jego usunięcie.

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=3][COLOR=Red]* usunęłam wszystkie dane identyfikujące oskarżaną osobę. Czekamy na przedstawienie się z imienia i nazwiska autorki wątku.[/COLOR][/SIZE][/B]



Regulamin użytkowania publicznego forum dogomania.pl

I. Zasady dla użytkownika:

[...]

3. Jeśli chcesz przedstawić opinię na temat kogoś/czegoś, niech będzie to opinia oparta na Twoich osobistych doświadczeniach. Każda inna jest niewiarygodna, ponieważ może być nieprawdziwa. A jeśli krytykujesz kogoś/coś w sposób jednoznacznie identyfikujący (np. z pełnego imienia i nazwiska/pełnej nazwy), nie męcz się. To i tak moze zostac usunięte, bo dogomania anonimowej krytyki nie uznaje.

Link to comment
Share on other sites

Nie rozumiem, dlaczego zostałam oskarżona o jakieś oszustwo... Nikt wcześniej nie powiedział, zebym podała swoje dane.
Nienawidze takich ludzi i uważam, że o takich przypadkach powinno się mówić, żeby tacy ludzie nie mogli dalej zarabiać na naiwności innych.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...