Jump to content
Dogomania

Vega, czyli kochany Beardie


crazydaisy

Recommended Posts

[quote name='crazydaisy']Mój pofoci, ale jak jesteśmy razem na spacerze. Sam raczej się nie wyrywa i nie zabiera ze sobą aparatu, tak więc pozostaje mi czekać do weekendu, by popstrykać nowe fotki.[/quote]
To ja jezdze gdzies z psami, on nie lubi.. ale na zdjecia pociagow/bussow to moze daleko pojechac.. :angryy: wiesz nie ma sensu sie klocic czy cos :P wiec ja robie to co lubie i jezdze z nimi a on robi to co on lubi :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='globalnydog193']Śliczna psiunka:loveu: Ale widze, ze masz problemy z wlosami na brodzie - probowalas jakichs szamponów wybielajacych??[/QUOTE]

Oj tak, biały włos na brodzie jest, jakby to ująć - zdziebko przybrudzony :( Stosuję ISB Szampon Cristal Clean, ale przy młodej non stop musiałabym ją "prać" by było widać rewelacyjne efekty. Przyznam jednak, że jest już troszkę lepiej niż parę miesięcy temu :)

[quote name='deer_1987']To ja jezdze gdzies z psami, on nie lubi.. ale na zdjecia pociagow/bussow to moze daleko pojechac.. :angryy: wiesz nie ma sensu sie klocic czy cos :P wiec ja robie to co lubie i jezdze z nimi a on robi to co on lubi :diabloti:[/QUOTE]

[quote name='jbk']Oczywiście, że nie ma sensu się sprzeczać albo zmuszać się wzajemnie do czegoś :) Najważniejsze przecież, żeby się psy wybiegały, a sesja to już dodatkowy atut :)[/QUOTE]

Dokładnie, najważniejsze by każdy robił co lubi. Nie ma sensu zmuszać kogoś do czegoś co nie sprawia mu radości :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='crazydaisy']
W tej kwestii doświadczenia jeszcze nie mam, ale po rozmowach z właścicielami mogę powiedzieć, że nie ma reguły - jeden pies będzie miał łatwy w utrzymaniu włos i wystarczy dokładne czesanie z częstotliwością raz na dwa tygodnie. Innego choć być czesała codziennie to i tak będzie wyglądał jak przed zabiegiem :evil_lol:[/quote]
mi chodzi o naukę w sensie sztuczek:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Witamy piątkowo :)
Wczoraj nas nie było, bowiem mieliśmy dzień dostaw: koło 18 przyjechało jedzonko dla Vegi oraz Grafiego i Draco (fretki), dostarczone przez miłego i przystojnego pana, którego najchętniej z domu by się nie wypuściło :evil_lol:
Później (ok. 20) dojechała lodówka, (stara odmówiła posłuszeństwa) z czego zwierzyniec skorzystał najbardziej i najadł się mięcha jak nigdy, bo niby co miałam zrobić z tym zamrożonym schabem i filetami z indyka?? :) Dziś lodóweczka podłączona, więc na nowo będzie można zbierać zapasy :)
Na koniec (21:30) kumpel dowiózł nowego kompa. Oczywiście z zapałem zabrałam się za instalację niezbędnego oprogramowania i... utknęłam. Pierdoła nie mogę zlokalizować danych do zarejestrowania netu :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='crazydaisy']U niej dobrze, ale ja mało co się do pracy nie spóźniłam, bo młoda uskuteczniała bunt na spacerze "Nie załatwię się! Nie pójdę do domu! I co teraz zrobisz?" :mad:[/quote]

Ale nie spóźniłaś się :) Też się dziś bardziej guzdrałam rano przez psy, bo Fialka wyraziła chęć wyjścia po śniadaniu, a zwykle nie chce ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='crazydaisy']Dojechałam na czas bo do metra się wpakowałam, a wierz mi, o tej porze to walka o byt ;) jeszcze trochę i upychaczy trzeba będzie zatrudnić :evil_lol:[/quote]

Na śledzika jechałaś? Jak to dobrze, że w moim mieście wszędzie na piechotę ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...