Jump to content
Dogomania

czarny mopsik bez oka w schronisku! ma DT, zostaje


Mysia_

Recommended Posts

  • Replies 314
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przepraszam że dopiero teraz moja propozycja DT nadal aktulana .
Pisałam rano PW do Mysia że w razie jakby ten dom stały nie wypalił to niech zadzwoni .
Mam tylko prośbę o to żeby adopcją zajął się ktoś inny od strony formalnej tzn sprawdzenie domku ,umowa adopcyjna .Może Mysia ?
Ja zapewniam pieskowi wyżywienie ,opiekę ,weta w razie potrzeby .No i może u mnie być tylko do końca wakacji potem mnie nie ma .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ATLANTYDA']Przepraszam że dopiero teraz moja propozycja DT nadal aktulana .
Pisałam rano PW do Mysia że w razie jakby ten dom stały nie wypalił to niech zadzwoni .
Mam tylko prośbę o to żeby adopcją zajął się ktoś inny od strony formalnej tzn sprawdzenie domku ,umowa adopcyjna .Może Mysia ?
Ja zapewniam pieskowi wyżywienie ,opiekę ,weta w razie potrzeby .No i może u mnie być tylko do końca wakacji potem mnie nie ma .[/quote]

OK. zaden problem. Zobaczymy jak się losy mopsika potoczą.... A kiedy mogłabyś go do siebie wziąźć?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='netti1']możemy się umówic,że jakby domu nie było do końca wakacji to ja go wezmę.ale w takie cos to ja nie wierzę,zaraz ktoś się odpowiedni zakocha[/quote]

napewno, bo jego nie da się nie kochać :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze nie nawet wczoraj spokojnie do kompa nie mogłam się dostać .
Mam też trochę swojego biegania :roll:.Pisałam z Mysia pw .
Dziś jeszcze małego Pani wet zbada .
Trochę się nagimnastykuję ,ale postaram się go odebrać dziś ,bo jutro nie dam radu i musiał by do soboty w schronie siedzieć :roll: .

Link to comment
Share on other sites

Mopsik już u nas ,potraktował nas tak jak byśmy sie znali od zawsze .
Bardzo grzecznie chodzi ,jazda tramwajem też mu nie obca .Oczywiście budzi sensacje każdy zwracał na niego uwagę :crazyeye::-o .
Bono próbuje go zachęcać do zabawy .Dobrze reaguje na dzieci .
Aktualnie Michał siedzi i go wachluje .
No i sapie jak to mówią jak mops :shiny::shiny::shiny: teraz już wiem skąd sie wzięło to powiedzonko .
Maluch są nim zachwycone :multi::multi:.

Link to comment
Share on other sites

Musimy jakieś imię wybrać na razie jest Ciapek zobaczymy czy będą jakieś propozycje od innych członków rodziny ??
A w drodze do domu mopsik jechał w wózku spacerowym naszego syna i zachowywał się tak jakby robił to codziennie ogólnie luzak z niego :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...