Jump to content
Dogomania

Bokseromaniacy


Olk@

Recommended Posts

Nemi odeszła dziś w nocy :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Bardzo nam przykro z tego powodu :cry: . Rozumiem Cię bardzo dobrze - przeżyłem to samo 3 lata temu z jedną różnicą, że gdy Astra odeszła miałem przy sobie jej córkę Baffi.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzisiaj rodzice mieli z Nią jechać do weta na pobranie krwi, bo od kilu dniu Jej stan był coraz gorszy. Wygląda na to, że był nawrót ropomacicza. Nemi męczyła się bardzo.... wczoraj już nic nie zjadła, cały czas piła wodę, i wymiotowała potem tą wodą :cry: :cry: :cry: zaczynaliśmy się poważanie zastanawiać nad uśpieniem :cry: :cry: :cry: z jednej strony to dobrze że nie musieliśmy podjemować takiej decyzji :cry: :cry: :cry: Dobrze że Moja Sunia się już nie męczy ...... ale głęboki żal i ból pozostają .... Mam nadziję, że zrobiliśmy dla Niej wszystko co było możliwe ........... :cry: :cry: :cry:

Link to comment
Share on other sites

Gosiu !!

Strasznie mi przykro z powodu Nemi. Zroobliście wszystko, żeby jej pomóc. Ona o tym wie i kocha Was za to. Spędziła przy Was wspaniałe lata.

Kochana NEMI, teraz biega sobie po psim raju.

Gosiu trzymaj się!!!!

Z wrażenia zapomniłam się zalogować :cry: To ja napisałam.

Link to comment
Share on other sites

Witam sredecznie po wakacyjnej przerwie. Niestety ostatnie przeczytane przeze mnie wiadomości nie są dobre. Tak bardzo mi przykro, że suni już nie ma. Ogromna strata.

My wypoczęci, wykąpani ( Neo tylko do poziomu brzucha- wcale nie chciał pływać :D ) znowu gotowi do pełnienia obowiązków.

Pozdrawiamy

Iza i Neo

Link to comment
Share on other sites

Trzymaj się Gosiu,

rozumiem współczuję - moja Chimera odeszła w zeszłym roku, żyła niecałe 9 lat. I mimo, że mam jej syna i wnuczkę to bardzo mi jej brakuje.

Myślę, ze czekaja na nas w psim raju...

Pozdrawiam

CHI

Jedyną wadą bokserów jest to, że żyją tak krótko....

Link to comment
Share on other sites

Witajcie po dlugiej przerwie! Jak tam sie miewaja wasze boksy? :) Z moim mialem troche problemow bo dostał zapalenia slinianki...a wszystko przez to ze male źbło trawy zatkało ujscie...ale juz jest ok...wazy ok 17 kg...i w niedziele jedziemy z nim jako widzowie na wystawe do sopotu :D A tak wogole to zaczal juz szkolenie...mialo byc przedszkole...ale znalezlismy PT1 dla szczeniat :) Podobno skuteczniejsze nic u dorosłych psow...Pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

Witam po dluższej przerwie.Zarówno Ares jak i ja czujemy się świetnie.Może dokuczają mu troszkę ostatnie upały,ale pozatym wszystko jest oki.

Nemi bardzo Ci współczuje z powodu straty Suni..11 lat to jest bardzo, bardzo dużo jak na boksera.Wiem jak trudno pogodzić się ze stratą przyjaciela.Trzymaj się cieplutko.Odwiedzaj bokseromaniaków.

-=/\lf=- czekam na fotki !!! jak nie możesz wsadzić ich tutaj to mam taka malutką prośbe.....mozesz mi wysłać ja na maila ???? [email protected]

DZIĘKI :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...