Jump to content
Dogomania

IX Zlot Buldogów Francuskich


anutka

Recommended Posts

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czas na pierwsze podsumowanie.
Na razie zebraliśmy 650 zł. są to pieniądze z loterii, skarbonki i sprzedaży toreb ekologicznych. Dziękuje wszystkim, którzy wspomogli nasza zbiórkę.
Na co zostana przekazane te pieniadze zalezy także od Was. Ja oczywiście bedę śledzić wszsytkie akcje na Dogomanii, ale jezeli Wy bedziecie mieli pomysl na jaki cel przeznaczyc te pieniądze to piszcie. jestem otwarta na propozycje. Na razie pieniadze bezpiecznie leżą u mnie, ale gdzie zostana przelane musi być naszą wspólną decyzją.
Tak jak zlot nie był tylko moja imprezą.
Aby nikt nie miał wąśtpliwości, że pieniądze trafiły tam gdzie mialy trafić obiecuje wstawić skan potwierdzenia przelewu.

Na razie wystawiłam bazarek z czterema parami kolczyków. Pieniądze zebrane na tym bazarku zostaną doliczone do tych 650 zł
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=121624[/URL]

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

[COLOR=DarkOrange][B]Jest pilna sprawa.
Pewien głupi babsztyl z pod suwałk ma w domu dwa buldożki - 1,2 roczna sunie i 9 miesiecznego pieska.
Nie są nawet zaszczepione od wscieklizny.

Pieski jej sie chyba znudziły - chce je sprzedac dla pseudohodowcy!:placz::placz:
Sprawa jest na tyle tragiczna ze zeby je zabrać od niej mamy czas do środy:placz: Inaczej w czwartek przyjedzie rozmnażacz i zabierze psiaki do siebie.
Sytuacja komplikuje sie w miejscu - gdzie dowiaduje sie ze sunia miala niedawno cieczke i pseudohodowca chce ją niedługo pokryc .:roll:
do tego ma dziwnie spuchniete łapki, a jak powiedizla" ani ona ani ten pan(pseudohodowca) nie zamierzają isc z tym do weterynarza.Najwazniejsze ze suczka moze miec juz dzieci"
:placz: :placz: nóz w kieszeni sie otwiera :placz: :placz:

Baba chce 1000zł za oba pieski. Nam udało sie zebrać 500zł
Agata wspomniała mi o budżecie buldożkowym zebranym na zlocie.

Czy mozemy ten fundusz przeznaczyc na wykup tych psiaków?
Sunia najprawdopodobniej ma jakąś chorobe skórną.
Do tego ma spuchniętą łapke.

a oto psiaki:
[URL="http://img529.imageshack.us/my.php?image=1511081158ua7.jpg"][IMG]http://img529.imageshack.us/img529/3710/1511081158ua7.th.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://img528.imageshack.us/my.php?image=1511081204jv6.jpg"][img=http://img528.imageshack.us/img528/9953/1511081204jv6.th.jpg][/URL][/B][/COLOR]

[COLOR=DarkOrange][B]ps. Biały piesek szuka tymczasu, suczka zostaje na tymczasie u mnie, jest troszke chora, szczegóły we wtorek/środe.[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Myślę że tu za mało osób zagląda żeby tak szybo wymagać odpowiedzi.

Ja zawsze z dystansem podchodzę do wykupywania. A przypominam że długi w lecznicy same się nie zmniejszą. Bardziej chyba skłaniałam się ku temu by spłacić część długu w lecznicy. Ale z drugiej strony ta sunia wygląda bardzo źle :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Inez de Villaro']to nie moja sprawa, bo nie moje pieniądze, ale emdziołek pisała że psy maja iść do pseudohodowli w środę...martwię się , co z nimi sie stanie :-(:-(:-([/quote]

[COLOR=DarkOrange][B]Na dodatek, suczka mialaby mieszkać w sieni razem z psem, po za tym niedawno skonczyla jej sie cieczka i pseudohodowca chce ja pokryc tym pieskiem:roll:

Nie chce zebysmy przeszli obok tego obojętnie.
Suczka ma alergie pokarmową,powinna dostawac specjalistyczna karme a wole nei myslec o tym co beda jej dawac w tej PH:shake:, do tego jakies zmiany skórne(prawdopodobniej grzyba), popuchniete łapki, piesek ponoc jest zdrowy, tylko nie szczepiony i nie odrobaczony.:roll:

Bardzo was prosze - dzieki temu uratujemy nie dwa moze setke psów, która ta suczka by urodziła przez swoje życie.

Ja zrobiłam bezterminowy bazarek z grafiką i stronami - jest duzo chetnych - pospłacamy jakos te długi.

pomóżcie:-([/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

również nie moja kasa, ale jeśli mam coś do powiedzenia temacie buldożków to uważam, że w ogromnej potrzebie do wykupu jest kilka... natomiast ta sunia faktycznie wydaje się, że jest chora- zdj nie wyraźne ale zdaje się, że na przodzie jest łysa.

Jeśli chodzi o dług w lecznicy- tu trzeba rozmawiać z Lavinią gdyż ona nim zarządza- właściwie teraz ona jest jedyną osobą zajmującą się bulwami w potrzebie i uważam, że powinna mieć decydujący głos na co przeznaczyć fundusze.

Moje zdanie co do wykupywania psów ogólnie? To, że tego nie zrobimy w najmniejszym stopniu nie zmieni postępowania hodoffffców- na przykładzie tych dwóch psiaków dokładnie widać, że jeśli nie my, to sprzeda do hodowli, kupiec się znajdzie...
Jesli można uratować choć część to ja uważam, ze trzeba to zrobić.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...
Guest wika23032002

CO do zdjęć chciałam dodać kilka słów bardzo podobał mi się ten beżowy buldożek oraz kolorowo pręgowany :D inne też nie byly niczego sobie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...