Jump to content
Dogomania

DREAMER


Dream

Recommended Posts

  • Replies 122
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Żeby nie było OFF to na ostatniej wystawie, na której byliśmy z [B]DREAMER[/B]em oglądaliśmy pokaz zaganiania owiec ;)

[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img255.imageshack.us/img255/9882/dsc01940agc4.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylrwia']Ja podziwiam ludzi ktorzy staraja sie stworzyc psom namiastke pracy do jakiej zostały stworzone. Zaganiania nigdy nie widzilam w realu a bardzo bym chciała:)[/quote]
Był to rzeczywiście ciekawy pokaz, a największe wrażenie pozostawił 4-miesięczny szczeniak, jeszcze nie szkolony, a pomimo tego fantastycznie pasący owieczki. Biegał wokół nich jak szalony ;) nie dając żadnych szans na odłączenie się którejkolwiek od stada.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlaNowak']wysokosc psa mierzy sie prostopadle od podloza do kłębu
7-kłąb
[IMG]http://vanti.eu/margaretspride/o_rasie/cocker.gif[/IMG][/quote]
:shake:Hm...to mój Kanon byłby zdyskwalifikowany na wystawie...dzisiaj ważony..33,4 kg ...mierzony/mój pomiar-może być błędny/72 cm:evil_lol: w kłębie.Ma 20 mies:shake:...A jak długo rosną gordony ? Dwa lata?..bo chyba mnie przerośnie:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='werbena520']:shake:Hm...to mój Kanon byłby zdyskwalifikowany na wystawie...dzisiaj ważony..33,4 kg ...mierzony/mój pomiar-może być błędny/72 cm:evil_lol: w kłębie.Ma 20 mies:shake:...A jak długo rosną gordony ? Dwa lata?..bo chyba mnie przerośnie:lol:[/quote]

Mój rósł do 10 m;p Teraz ma 17m i od tamtego czasu nabiera tylko masy:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='werbena520']:-oKinia dobrze napisałaś? 38,5??,a nie 28,5 ???Wzorzec Gordona czytam jest wzrost 60-67 waga 28-31.Teraz już nic nie wiem...:shake:[/quote]

tak dobrze napisałam:) z tego co pamiętam to rodzeństwo Atosa ważą po 35kg czy jakoś tak.Mnie dziwi ten wzorzec(jeśli chodzi o wagę) Bo jeśli sylwetka gordona ma być ,,sylwetką przypominający
silnego konia myśliwskiego - huntera,,to jak mogą ważyć po (max)31 kg? dla mnie to trochę dziwne... Ale mój też pewnie waży więcej bo ma 70cm w kłębie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pieseczkowo']Ja dziś byłam na wystawie psów w Warszawie i był tam taki jeden Gordon co przypominam matko jakiegoś małego konia.Taki wielki,że az głowa boli,ale ten jego Pan twierdził,że to pies myśliwski,który dużo biega i dużo je.Dobre wytłumaczenie jego postury.[/quote]

hihi mój też dużo biega i je;p ale tak jak każdy seter;p ja wiem że mój jest duży,4cm nie wydaje sie dużo ale jak jest porównanie z psem co ma 66cm to różnice widać:) Ale nie wymyślam rożnych wytłumaczeń;p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pieseczkowo']Ja dziś byłam na wystawie psów w Warszawie i był tam taki jeden Gordon co przypominam matko jakiegoś małego konia.Taki wielki,że az głowa boli,ale ten jego Pan twierdził,że to pies myśliwski,który dużo biega i dużo je.Dobre wytłumaczenie jego postury.[/quote]

Oj uwierz mi - nie widziałaś dużego gordona skoro mojego Rubidka tam nie było :D

Dream, będziecie w Nowym Sączu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaladan']Oj uwierz mi - nie widziałaś dużego gordona skoro mojego Rubidka tam nie było :D

Dream, będziecie w Nowym Sączu?[/quote]


a ile Rubid ma w kłębie? bo jestem ciekawa czy Atos go przerósł czy są tego samego wzrostu:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...