Jump to content
Dogomania

Poznań 11.11.2007


Matusz

Recommended Posts

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Matusz'][COLOR=navy][B]to wcale nie jest nudne :diabloti::diabloti:[/B][/COLOR]

[B][COLOR=navy]Jeszcze raz Wielkie Gratulacje dla Ciebie Goniu i dla CARELLEGO :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B]

[B][COLOR=navy]chyba mu się jakaś nagroda należy co ?:eviltong:[/COLOR][/B]

[B][COLOR=navy]:popcorn: :popcorn: :popcorn: :popcorn:[/COLOR][/B][/quote]Nagroda za co?Za to,że musiałam zęby myć paluchem,że nie miałam ciuchów,że zamiast wrócić do domu w sobotę musiałam kiblować do niedzieli wieczór?:cool3:Załatwił mnie łobuz na cacy:mad:A tak serio,to on jest moim "księciuniem" i codziennie dostaje nagrody:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gonia']Nagroda za co?Za to,że musiałam zęby myć paluchem,że nie miałam ciuchów,że zamiast wrócić do domu w sobotę musiałam kiblować do niedzieli wieczór?:cool3:Załatwił mnie łobuz na cacy:mad:A tak serio,to on jest moim "księciuniem" i codziennie dostaje nagrody:loveu:[/quote]

no ja myślę, że codziennie :loveu::loveu::loveu:

każdy chciałby mieć takiego psa jak Carelli, istny książę:loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ola164']Czy te jamniki długowłose (czarny i marmurek) nie sa przypadkiem w MP? Bo ja właśnie czytam i są identyczne tyle że po środku stoi krótkowłosy...[/quote]
[COLOR=Navy][B]
tak, są :)

to jamniczki Amiśki :loveu::loveu::loveu:


od lewej ZINKA Koński RAj
MISS MEGI Jamnicza Ostoja
SASANKA Murkamka [/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Kto by pomyślał że:
w MP była lata temu laureatką prenumeratorów [B]ALMA z Hubertowego Stadka[/B], ona urodziła BESSI BLANKĘ Sznuki ta z kolei XENĘ XELLE Sznuki a ta [B]MISS MEGI Jamnicza[/B] [B]Ostoja[/B]........... ale fajnie prababka i prawnuczka w MP

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...