Jump to content
Dogomania

Poznan


safarii

Recommended Posts

Witam nowe psiaki na forum i pozdrawiam cieplutko włascicieli!:multi:Ja z moją Filą na początku miałam duży problem i właśnie tu znalazłam pomoc i mozliwość podzielenia się moim zmartwieniem. Życzę Wam abyście dzielili się tylko najlepszymi momentami a problemiki aby omijały Wasze psiaki.

Pozdrawiam też "starych" (mama nadzieję, że nikogo nie uraziła) bywalców i jak widzę to nikt z Was nie wybiera się do Poznania w niedzielę na wystawę. Z tego co sprawdzałm, dwa dni temu, to chyba bedą tylko 4 tollery?szkoda:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='safarii']Witam nowe psiaki na forum i pozdrawiam cieplutko włascicieli!:multi:Ja z moją Filą na początku miałam duży problem i właśnie tu znalazłam pomoc i mozliwość podzielenia się moim zmartwieniem. Życzę Wam abyście dzielili się tylko najlepszymi momentami a problemiki aby omijały Wasze psiaki.

Pozdrawiam też "starych" (mama nadzieję, że nikogo nie uraziła) bywalców i jak widzę to nikt z Was nie wybiera się do Poznania w niedzielę na wystawę. Z tego co sprawdzałm, dwa dni temu, to chyba bedą tylko 4 tollery?szkoda:roll:[/quote]
Wiola, Wiola!!

Link to comment
Share on other sites

Dzięki! to będę jej szukać bo ja się wybieram ale tylko jako zwiedzający.
rozumiem, że Wiola jedzie z Sonią?
Szkoda, że Fila nie pozna innych rudzielców ale zwiedzajacego to chyba z psem nie wpuszczą:shake::shake::shake:???
a właściwie to dlaczego tak mało Was będzie...wnioskuję, że to jakoś mało licząca się wystawa (Europa środkowa i wschodnia)?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='safarii']
a właściwie to dlaczego tak mało Was będzie...wnioskuję, że to jakoś mało licząca się wystawa (Europa środkowa i wschodnia)?[/quote]
My nie jedziemy bo Fire ma już Młodzieżowego Championa, a do niczego mu się to liczyć nie będzie (bo wiek jeszcze niedostateczny do uprawnień i do dużego Championatu). Dancer za malutki też - a nie chciałam jechać tylko tak sobie, bo z kasy za przejazd, zgłoszenie i noclegi, będę miała opłacone spokojnie badania Fajerkowe za czas niedługi.

Link to comment
Share on other sites

O to się bardzo cieszę, że się poznamy:multi::multi::multi:tymbardziej, że Sonia jest chyba w wieku Fili (3 listopada ukończyła 1,5 roczku) no i ja nie widziałam, żadnego innego tollera od momentu kupna Fili:oops::oops::oops:.
Jeszce nie wiem czy przyjście z Filą to dobry pomysł bo nigdy nie była wśród tylu ludzi na zamknętej przestrzeni. Chodziłam z nią na różne "wiece" ale to było na otwartym powietrzu a jak pamiętasz braki w socjalizacji ma. Choć z drugiej strony to byłoby bardzo dobre dla niej. Ja byłabym na 11 na pewno a o 12.15 zaczynacie ale to juz sie dogadamy na PW.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Toller']My nie jedziemy bo Fire ma już Młodzieżowego Championa, a do niczego mu się to liczyć nie będzie (bo wiek jeszcze niedostateczny do uprawnień i do dużego Championatu). Dancer za malutki też - a nie chciałam jechać tylko tak sobie, bo z kasy za przejazd, zgłoszenie i noclegi, będę miała opłacone spokojnie badania Fajerkowe za czas niedługi.[/quote]


szkoda....:placz::placz::placz: zobaczyłabym jak wyglada męska (no prawie) część tollerów bo mam wrażenie że moja Fila to taka trochę chłopczyca:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='safarii']szkoda....:placz::placz::placz: zobaczyłabym jak wyglada męska (no prawie) część tollerów bo mam wrażenie że moja Fila to taka trochę chłopczyca:cool1:[/quote]
A nie wiem czy czytałaś wcześniej - na wiosnę robimy sobie spotkanie Południa Tollerowego :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://gutek.forall.pl/pliki/map.jpg[/IMG]

Kobitki, ja będę szła tak jak czerwone kropeczki - z Domaniewskiej. Niech mi ktoś obeznany powie z której strony tych pól mam iść? Jak ten tramwaj się zatrzymuje? Nigdy jeszcze nie byłam ;) Najwyżej pobłądzę. Na "Gwardię" trafiłam bez problemu,z tą różnicą, że to było prosto w lewo i w prawo ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Guciek']

Kobitki, ja będę szła tak jak czerwone kropeczki - z Domaniewskiej. Niech mi ktoś obeznany powie z której strony tych pól mam iść? Jak ten tramwaj się zatrzymuje? Nigdy jeszcze nie byłam ;) Najwyżej pobłądzę. Na "Gwardię" trafiłam bez problemu,z tą różnicą, że to było prosto w lewo i w prawo ;-)[/quote]

Uśpię dziecko i Ci napiszę jak będzie najlepiej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Guciek'][IMG]http://gutek.forall.pl/pliki/map.jpg[/IMG]

Kobitki, ja będę szła tak jak czerwone kropeczki - z Domaniewskiej. [/quote]

Guciek to jest właśnie moja trasa z domu: z tramwaju wysiadam na rogu ul. Boboli i Rakowieckiej, idę dróżką w parku równoległą do ul. Boboli. Na planie masz Park. Im. Marsz. Piłsudskiego. Psią łączka jest w miejscu liter „im. marsz.”. Do stawku nie dochodzisz tylko wcześniej skręcasz w lewą stronę i zobaczysz pełno różnych psów.

Link to comment
Share on other sites

No już mogę...
Trasa Czoko jest dobra, ale najbliżej byłoby od strony Żwirki i Wigury - wtedy wchodzi się w główną alejkę i dochodzi się też prosto do Lolka. Niestety nie wiem jakie autobusy tam jeżdżą, bo nie poruszam się komunikacją miejską. Tak byłoby najbliżej, jak będziesz miała kłopoty to daj znać, na PW podam Ci komórkę do siebie

Link to comment
Share on other sites

[B]Czoko,[/B] dziękuję pięknie! Spiszę na kartkę i przyczepię do mapki :)

[B]Blanka,[/B] dziękuję za numer, odpisałam :) Skorzystam jednak z trasy Czoko, będę mieć z samego rańca podwózkę na Domaniewską, z tatkiem do pracy. Stamtąd najwyżej wsiądę w tramwaj, żeby się sucz oswajała z tego typu pojazdami. Może mi się przystanki przy wysiadaniu nie machną :evil_lol: Spowrotem najwyżej pójdę pod Gwardię bo wiem jak tam kursują autobusy na dworzec PKS :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...