Jump to content
Dogomania

sheltie szczeniaczek


Recommended Posts

Jezeli to czarny - podpalany doberman, a dziewczyna to szatynka w dlugich wlosach, to ludzie z Czech. Zreszta, sam dobek jest znakiem rozpoznawczym. Nie widzialam jej na zywo, tylko na filmikach pokazowych z internetu. Bardzo fajnie sobie radzi. :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nio piękniś!!! :P :klacz: .

Te jego miny i spojrzenia, przekrzywianie łepka i to spanie "na antenkę" :P :klacz: .

Trochę jakbym naszą małą widziała kilka m-cy temu. Tylko, że ona jak tylko słyszała pisk lampy błyskowej, to ... nie mogła usiedzieć na miejscu i zdjęcia nie wychodziły takie ładne. :-?

Link to comment
Share on other sites

AniaP :

nasz Arti tak sie przyzwyczaił do różnych dziwnych odgłosów że nic go nie rusza 8) np. odkurzacz atakuje i gryzie :roll:

Widac, ze ciągle się zastanawia nad czym co by tu spsocić

Dokładnie! :chainsaw:

A jak w domu jest cicho to jest podejrzane, bo on na pewno coś psoci! :roll:

Link to comment
Share on other sites

Refri,

ja w ogóle nie wiem czy Asti boi się jakichkolwiek odgłosów, dźwięków :-? (co mnie wcale nie martwi).

Na suszarkę do włosów szczeka i kiedy położę ją na podłodze - zaczepia ją, trąca łapkami, atakuje szczekając. Żelazko, to też całe nieszczęście, muszę wtedy cały czas być w pokoju i mieć oczy dookoła głowy. Kiedy ostatnio prasowałam, mała w pewnym momencie tak podskoczyła do syczącego żelazka, które trzymałam w ręce, że wystraszyłam się, że poparzyła sobie pyszczek. :evil: Ona też się wystraszyła (chyba moim krzykiem), ale całe szczęście dotknęła pysiem tylko obudowy żelazka, a nie gorącej części.

A o odkurzaczu, to już mi w ogóle nie wspominaj. Przecież przy Asti nie można spokojnie sprzątać :evil: tym potworem! Ona gryzie rury, łapię za włosie szczotki, staje łapami na odkurzaczu, atakuje i tak szczeka, że aż uszy puchną. :evil: Czasem wystarczy tylko otworzyć szafkę z rurami i odkurzaczem, a ona już łapie za którąś rurę, żeby ją stamtąd wyciągnąć. :P

A odgłos lampy błyskowej? Ona tak charakterystycznie piszczy, a sheltusie mają dosyć wrażliwe uszka, że może jej ten dźwięk nie odpowiada? :x Nie wiem, ale wtedy właśnie zaczyna się w najlepsze wiercić, kręcić, biegać i nosić zabawki. :P I trudno jej wtedy pstryknąć ładne, wyraźne zdjęcie. W jakiejś książce czytałam, że szetlandy są wrażliwe na dźwięki i rzeczywiście. Przecież czasem nawet zwraca uwagę na odgłosy z tv. :P

Link to comment
Share on other sites

AniaP:

Opisałaś dokładnie zachowanie naszego Artiego :evilbat: - suszarka, odkurzacz + metalowy wieszak na drewnianej podłodze. Czasami nawet szczeka na ruszającą się (od wiartu) firankę :roll:

Ale TV jeszcze nie oglądał :wink:

nice_girl:

Masz już rodowód z tej Ukrainy?

Jeszcze czekamy... :-?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Dzieki wszystkim:))))))))))

no mala jest tlusta:))ma to chyba po swojej mamie i panci:))))))))))i nie wiem jak stanie na nogi z takim bebzunem:))))))))))))

aniolek?:)))hmmm...CZORT nie aniolek!A jaka silna:)))))i jak protestuje jak jej sie cos ni epodoba:))))))))))))))))))))))))))))

ale jest kochana,zwlaszcza, ze to moj pierwszy szczeniak:)))))a do tego po ciezkim porodzie mamy, wiec po przejsciach:)))))

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...