Jump to content
Dogomania

Czarus w DT. Szuka najlepszego domku!


Charly

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Ra_dunia']Mru - w życiu byśmy do tego nie dopuścili!
[/quote]


ale ja wiem! :)
jak jakis psiak ma tyle ciotek to przeciez jak ma mu sie stac krzywda?

ja bym go sama wlasna piersia ogrzewala ;)

tak tylko powiedzialam :)
[I] przenośnie[/I]

Link to comment
Share on other sites

Dziadziowa - Czarkowi stała opieka do szczęscia nie jest potrzebna :)
Jemu potrzebny ciepły kąt. Myślę, że stała opieka to na razie bardziej przyda się Dziaduniowi...
Czarek jest kontaktowym, kochanym psiakiem. Nie widzi i ma bardzo rzadką sierść :( niestety mieszka w boksie i na prawdę zimą może zamarznąć... :(
Ale skoro jesteś, to Czaruś na pewno nie zamarznie :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dziadziowa']Czuję że serce zaraz mi pęknie!!! Z radości oczywiście;)[/quote]
Dziadziowa - tylko nie serce... proszę... już dzisiaj na odgo był jeden zawał adoptującej pieska :-(
Masz być zdrowa :) i poczytać sobie na forum wątki o adopcji :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=25135[/url]

Na ogólnym wątku ślepków Charly też wstawiła parę wartych przeczytania uwag: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=117212[/url]

Link to comment
Share on other sites

hihihi - taka adoptująca to po prostu skarb :) Masz może rodzeństwo o tym samych charakterze i podejściu do zwierzaków??
A może dałoby się Ciebie jakoś sklonować...?

Co do Czarka - wiem, że czekacie na informacje o badaniach. Niestety nie mam żadnych informacji a sama nic nie mogę zrobić :(

Link to comment
Share on other sites

Mam siostrę, mame, ciotkę, babcię, stado kuzynek i one- no wszystkie takie kocio-psiowe mamy. Całuski dla Czarusia:calus: a wiecie co? chyba niedługo pojawi się u nas też rudy kotek z miau.pl z biedną tylną łapką. Chcieliśmy wziąść młodego, ale takie zawsze znajdą dom. Dobra- to wątek Czarusia. Kończę o innych:oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...