Jump to content
Dogomania

Czarus w DT. Szuka najlepszego domku!


Charly

Recommended Posts

Mam kiepską wiadomość.. posypał nam się transport w sobotę..:( niestety.
Więc Charly, nie jedziesz do Gdyni..
na szczęście piesek może spokojnie u mnie zostać jeszcze jakiś czas.. to trzeba szukać transportu nowego..
Przepraszam za zamieszanie, ale wydarzyło się coś on nas niezależne.:/

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Weronia']Mam kiepską wiadomość.. posypał nam się transport w sobotę..:( niestety.
Więc Charly, nie jedziesz do Gdyni..
na szczęście piesek może spokojnie u mnie zostać jeszcze jakiś czas.. to trzeba szukać transportu nowego..
Przepraszam za zamieszanie, ale wydarzyło się coś on nas niezależne.:/[/quote]

gdbyby w niedzielę był transport Poznand- Warszawy to Basia0607 moze go W-wie odebrac. W takim razie odnowie ogloszenie na transportowym

I- pieniądze ktore poszly na konto rybci rodzicow będą w takim razie zamrożone. Jesli nie będzie potrzeba i maly dojedzie w inny sposob tutaj, odeslemy je Brutusowi L. ok?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ra_dunia']Pieniążki doszły :loveu: Brutus_L DZIĘKUJEMY :loveu:
250 PLN zasiliło konto Czarusia :multi:[/QUOTE]

Mi nie dziękujcie, ja tylko dałem pieniądze.
Jeśli chcecie to podziękujcie Brutusowi bo to on mnie poprosił żeby pomóc Czarkowi: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=28871&page=76[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Brutus_L']Mi nie dziękujcie, ja tylko dałem pieniądze.
Jeśli chcecie to podziękujcie Brutusowi bo to on mnie poprosił żeby pomóc Czarkowi: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=28871&page=76[/URL][/quote]


Panie Jacku dziękujemy za tak hojne wsparcie:buzi:

Kochany Brutusie:-( Bardzo mi przykro. Byłes tak pięknym psim staruszkiem:(

[IMG]http://img233.imageshack.us/img233/4739/26380005ks5.jpg[/IMG]

Dziękujemy, że z psiego raju opiekujesz się naszym Czarkiem

R.I.P Brutus[']

Link to comment
Share on other sites

[quote name='patch75']dziewczyny, musimy zawiezc kotke z Olsztyna do Poznania, jedziecie z Poznania do Gdyni z psiakiem, mzoe w drodze powrotenj daloby rade jazabrac?[/quote]

niestety transport padł:shake:. nie jedziemy z poznania do gdyni. na razie nie jedziemy nigdzie

Patch gdybys jednak slyszala o kims kto jedzie z poznania do olsztyna/gdyni to daj znac prosze

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=darkred]Instrukcja umieszczenie filmu na youtubie [/COLOR]
[COLOR=darkred]po zalogowaniu się kliknąć w zakładkę [B]konto [/B]( na samej gorze zaraz koło loginu) ,rozwinie sie lista -wybrać [B]moje filmy video ,[/B]następnie po lewej stronie kliknąć w [B]nowe ,[/B]następnie [B]przesyłanie filmów video [/B], wpisac w te rubryczki co sie pojawia tytuł , opis itd i kliknąc na znajdujący sie na samym dole "[B]prześlij film video" ......[/B][/COLOR]
[COLOR=darkred]heh mloda mi dyktowala a ja siedzialam i na kartce pisałam :P[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orpha'][COLOR=darkred]Instrukcja umieszczenie filmu na youtubie [/COLOR]
[COLOR=darkred]po zalogowaniu się kliknąć w zakładkę [B]konto [/B]( na samej gorze zaraz koło loginu) ,rozwinie sie lista -wybrać [B]moje filmy video ,[/B]następnie po lewej stronie kliknąć w [B]nowe ,[/B]następnie [B]przesyłanie filmów video [/B], wpisac w te rubryczki co sie pojawia tytuł , opis itd i kliknąc na znajdujący sie na samym dole "[B]prześlij film video" ......[/B][/COLOR]
[COLOR=darkred]heh mloda mi dyktowala a ja siedzialam i na kartce pisałam :P[/COLOR][/quote]

Cioteczko, uściskaj młodą za oświecenie dogowej gawiedzi:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...