Jump to content
Dogomania

Pekinczyki w potrzebie


oktawia6

Recommended Posts

  • Replies 799
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='greatmadwomen']a jak się umówiłyście w sprawie pekińczyka od nas z krk?[/QUOTE]

Jak będziemy na 100% kiedy jest transport to mamy dać znać.Jutro-pojutrze już będzie wiadomo.
Weźmiemy go na pewno więc jakby ktoś mógł go wziąć na DT byłoby super.Zwłaszcza że on niekastrowany jest więc miały się czas wygoić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Osa']Jak będziemy na 100% kiedy jest transport to mamy dać znać.Jutro-pojutrze już będzie wiadomo.
Weźmiemy go na pewno więc jakby ktoś mógł go wziąć na DT byłoby super.Zwłaszcza że on niekastrowany jest więc miały się czas wygoić.[/QUOTE]

Witaj Gosiu w schronisku jest jeszcze stary jak świat pekińczyk to znaczył był we wtorek na kroplówce wetka powiedzila ze jest u nich 3 dni ale jeszcze nie mogli go zdiagnozować co tak naprawdę mu dolega ,jutro postaram sie dowiedzic czy jest jeszcze

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Foksia i Dżekuś']Witaj Gosiu w schronisku jest jeszcze stary jak świat pekińczyk to znaczył był we wtorek na kroplówce wetka powiedzila ze jest u nich 3 dni ale jeszcze nie mogli go zdiagnozować co tak naprawdę mu dolega ,jutro postaram sie dowiedzic czy jest jeszcze[/QUOTE]

Ok.
Beatko zadzwonię do Ciebie w poniedziałek po południu.Dowiedź się co ze staruszkiem.

Link to comment
Share on other sites

Pekińczyki znajdujące się aktualnie na warszawskim "Paluchu":

[IMG]http://foto.paluch.org.pl/001004268_mini.jpg[/IMG]
ID: 3169/10
[B]Gatunek:[/B] PIES
Rasa: PEKINCZYK
Płeć: Samiec
Waga: 9kg
Wiek: 10 lat(a)
Data przyjęcia: 15-12-2010




[IMG]http://foto.paluch.org.pl/001004439_mini.jpg[/IMG]
ID: 3314/10
Gatunek: PIES
Rasa: PEKINCZYK
Płeć: Samiec
Wiek: 9 lat(a)
Data przyjęcia: 30-12-2010
[IMG]http://foto.paluch.org.pl/001004440_mini.jpg[/IMG]
ID: 3315/10
Gatunek: PIES
Rasa: PEKINCZYK
Płeć: Samica
Wiek: 6 lat(a)
Data przyjęcia: 30-12-2010

Link to comment
Share on other sites

[quote name='greatmadwomen']To jak z tą drugą psinką? Ja się mogę coś jutro dowiedzieć bo będę w schronie, jak by co.[/QUOTE]

Dowiedź się do kiedy ma kwarantannę.

[B]Marysia O[/B]- na Paluchu płaskonose psy są pod opieką Pani kierownik i nie są wydawane fundacji.
Nasze działania są zawsze legalne i jawne /współpracujemy z wieloma schroniskami w całej Polsce/ więc nie jesteśmy w stanie w żaden sposób pomóc - osoby prywatne jak najbardziej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Foksia i Dżekuś']Gosia jest niezawodna jada od nas ze schroniska 3 starsze pekinczyki i miedzy innymi ta biedna suczka z chorymi oczkami .Gosiu ,Kasiu wielkie dzieki[/QUOTE]

Dzięki za pomoc Beatko:)
[B]Asior[/B] bardzo dziękujemy za zwerbowanie Pana Andrzeja do pomocy;)

Link to comment
Share on other sites

Ostatecznie trafiły do nas dwa -
[B]dziewięcioletni Person[/B]
[IMG]http://images40.fotosik.pl/505/a21bc82b0240685f.jpg[/IMG]
i [B]siedmioletnia Zoja [/B]
[IMG]http://images50.fotosik.pl/522/a53161f5fdb0563e.jpg[/IMG]
Person ma szmery w sercu - czeka na badania kardiologiczne.Poza tym nie jest najgorzej.
Niestety stan Zoii jest ciężki.Tę suczkę ktoś zaniedbywał latami.
Sunia miała uporczywą biegunkę którą udało się w końcu opanować.
Ma także poważne problemy kardiologiczne oraz równie poważny problem z chodzeniem i już na wstępie stwierdzono zaniki mięśni.
Na razie oboje są w trakcie badań.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agucha']Ja patrząc na zdjęcia powiedziałabym, że Zoja jest o wiele starsza... wrak psa :([/QUOTE]

Ona ma może nawet mniej niż siedem lat - a jak wyglądała na początku Twoja Zuza? Identycznie a może i gorzej...
Zoja jest totalnie wyniszczona i jak pisałam jej stan jest bardzo ciężki - nie chcę pisać krytyczny ale właściwie to tak powinno się go określić - jest realne zagrożenie życia i nie wiadomo co będzie dalej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Osa']Ona ma może nawet mniej niż siedem lat - a jak wyglądała na początku Twoja Zuza? Identycznie a może i gorzej...
Zoja jest totalnie wyniszczona i jak pisałam jej stan jest bardzo ciężki - nie chcę pisać krytyczny ale właściwie to tak powinno się go określić - jest realne zagrożenie życia i nie wiadomo co będzie dalej.[/QUOTE]
w schronisku okreslono ja na 10 lat ale tak jak piszesz zaniedbania spowodowaly swoje i tak naprawde nigdy sie nie dowiemy ile ma lat ,dobrze ze ja zabralyscie ma przynajmniej szanse na diagnoze i leczenie

Link to comment
Share on other sites

Ogólnie jest do d....Zoja ma Cushinga, niestety już jest 100% pewności-właśnie odbierane są badania. Person ma olbrzymią niewydolność wątroby i jest już żółty jak kanarek.
Do tego wszystkiego ja mam grypę i jestem w stanie rozkładu....W związku z tym u weta, trzeci dzień pod rząd, tkwią niezastąpieni Delnes i Toffin za co im dziękuję z całego serca 50 razy dziennie. Jutro usg wątroby Persona-jeśli będzie jakieś wolne okienko-jeśli nie to w piątek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Foksia i Dżekuś']w schronisku okreslono ja na 10 lat ale tak jak piszesz zaniedbania spowodowaly swoje i tak naprawde nigdy sie nie dowiemy ile ma lat ,dobrze ze ja zabralyscie ma przynajmniej szanse na diagnoze i leczenie[/QUOTE]

Beatko to dane ze schronu te 7lat - takie dane przesłał nam Pan kierownik na maila.
Ale co tam wiek - jak piszesz nigdy się nie dowiemy - najgorsze że potwierdzili Cushinga :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Osa']Ona ma może nawet mniej niż siedem lat - a jak wyglądała na początku Twoja Zuza? Identycznie a może i gorzej...
[/QUOTE]
[quote name='Osa']
- najgorsze że potwierdzili Cushinga :([/QUOTE]
Masz rację... u Zuzy też było podejrzenie Cushinga. Na szczęście nie potwierdziło się...:roll:

Maluchy, walczcie dzielnie! Będzie dobrze!:kciuki:

Ps. Jak wygląda stan zdrowia Fafika? Poprawiło się coś?

Link to comment
Share on other sites

Krótki opis Persona i Zojki u nas na tymczasie:)
Person zwany też Śpiewakiem to energetyczna biała kulka, chodząca za człowiekiem krok w krok. Pcha ryjek do głaskania i jest przy tym niesamowicie przekonujący... człowiek od razu wierzy, że chce go głaskać:) Jest bardzo grzecznym chłopcem, cieszy się ze wszystkiego, a najbardziej ze swojej poduchy. Trochę mniej cieszy się z wizyt u weterynarza, wszyscy musza słyszeć, że Jaśnie Mc Person wszedł:) Mimo, że badania wykazały nienajlepszy stan zdrowia, psina wcale nie zamierza się poddawać i zachowuje się jak szczeniak. Jutro USG...zobaczymy jak będzie...
Zoja, trochę bardziej nieśmiała...zyskuje bardzo przy bliższym poznaniu:):):) Jest przekochana i milutka, zupełnie bezroblemowa, a na początku wydawało się, że będzie inaczej, gdyż pierwszego dnia załatwiała się w domu, teraz trzyma dzielnie do każdego spaceru. Nieśmiałość Zojki przełamuje już pełna micha i głaski za uchem:) Okazało się, że ona też będzie miała jutro USG.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...