Jump to content
Dogomania

ARNI Gang Cziki (FCI)


McDzik

Recommended Posts

  • Replies 978
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Arni ma oczka raz dziennie przemywane borasolem, ale to i tak jest jak walka z wiatrakami :-( To jest cecha rasy przez krótką kufkę i zwężone kanaliki łzowe, u jasnych osobników zawsze to tak będzie widoczne i intensywne i nic na to nie poradze, nie skasuje tego, moge co najwyżej zminimalizować i ciagle przemywać :-(


A o Kassi wkrótce :lol: Jak już będzie :lol:


A pan Opara bardzo rzetelny opis dał ;-) Długi i widać, że ma oko do szczegółów, bo wszystko w moim psie zobaczył, w ząbki zaglądnął i nic o nich nie napisał, może zapomniał, bo długi opis dał a Arni ma zgryz idealny jak na tybeta, ale tak to chyba wszystko opisał i bardzo szczegółowo, ja nie jestem zła za to bdb wcale, jakbym byął to bym to schowała dla siebie i nawet sie nie przyznawała, że w ogóle we Wrocławiu byłam na jakiejs wystawie :lol: A w zakończenie championatu i tak jeszcze wierze i jeszcze będzie jedna szansa, mam nadzieje 'do trzech razy sztuka' :lol:

[quote name='fattyciak']To znowu ja po długiej przerwie- Arni wyprzystojniał, pozdrowienia od mojego tybetańca-gremlina o pyszczku jak u owczarka szkockiego... :eviltong:[/quote]

No już sie zastanawiałam, co z Wami! nie róbcie mi tak więcej! :lol: I również pozdrawiamy :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']Aj :eviltong: Jak piorun we mnie nie trzaśnie jakiś i nie zawalą się Czesko-Polskie granice to 25-go października... :eviltong:[/quote]


Nie trzasnie u nie zawala sie granice:evil_lol:

O jaaa:loveu::loveu:
No ale dla mnie to i tak za malo;D
Wiecej informacji poprosze;D

Link to comment
Share on other sites

McDzik będziecie w Poznaniu???:cool3: Poznałabym swojego modela ;).

Jak sma nazwa wskazuje ocena 'bdb' to ocena [B]bardzo dobra[/B], nie dopuszczalna, nie mierna, tylko bardzo dobra. Wiadomo, że każdy wolałby tylko oceny doskonałe(ja też :evil_lol:), ale sędziowe, którzy używają pełnej skali ocen(w końcu w jakimś celu sa inne prócz dosk.) zasługuja na szacunek, tym bardziej kiedy znają dobrze wzorzec i oceniają dokładnie.
Jak mówi moja koleżanka, od gorszej oceny żaden pies jeszcze nie zbrzydł ;).

BDB to ocena, z której trzeba być dumnym :multi:.
Trzymam kciuki za championat :thumbs:.

Link to comment
Share on other sites

A... się zastanawiałam i się niedozastanowiłam, a po Wrocławiu juz było za póxno i już zgłoszenia zamknęli na Poznań :roll: Więc tam nie :roll:.. Ale na pewno jeszcze kiedyś poznasz tego swojego modela :razz: A on mam nadzieje championat ukończy 'na swoim terenie':evil_lol: No i pełna skala po coś jest, masz racje, tak to by były same doskonałe, a przecież nie o to chodzi. Z resztą to tylko zabawa :lol: Kiedyś się starsznie stresowałam i tak tylko "musze wygrać, musze!" a teraz zabawa i mniejszy stres i jakoś to tez sie psu udziela, że się ładniej prezentuje, ktoś jak zobaczył zdjęcia z Przemyśla to powiedział, że Arni na ringu idzie jak za kiełbasą, bo mu się mordka od usmiechu nie zamyka :evil_lol: Chodziło o to foto:
[IMG]http://i22.photobucket.com/albums/b332/spanielka/Pslidziemy.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']Tak jakoś wyszło :eviltong:
No to ja zapraszam regularnie, zapraszam :evil_lol:
Dobranoc:evil_lol:[/quote]
Aha xD
nie trzeba, i tak przyjdę :D
branoc :evil_lol:

o maleńka kluseczka się szykuje !
a przypomnij mi ile Arnisko ma ? .. zaniki ^^

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isia & Chester']Aha xD
nie trzeba, i tak przyjdę :D
branoc :evil_lol:

o maleńka kluseczka się szykuje !
a przypomnij mi ile Arnisko ma ? .. zaniki ^^[/quote]

Arnisko 3tyg. temu skończyło roczek :loveu:
(PS. ale mi zaproszeń nawaliliście :eviltong: a ja zbieram tylko 'real' :evil_lol: .. sorry :evil_lol:)

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy :loveu: A ringóweczka z klipsem od Was służy, służy :lol: Poszedł na niej w Przemyslu i we Wrocławiu, szykują się następne wystawy i jestem taka zadowolona, że nie zamierzam jej zamieniać na inną :lol: Co do Mł.Ch.Pl, w Rzeszowie będzie wszystko albo nic! Jak narazie to wczoraj maila dostałam, że środeczek na nosek już wysłany pocztą - także pozostaje czekać, oby doszedł przed Nitrą :lol: Z tym noskiem Arniego to jak ze skórą grzywaczy - w lecie sam się "opala" i jest czarniutki, a jak lato przemija i robi się paskudna pogoda, to momentalnie jaśnieje :roll: Nie jest całkiem różowy, tylko taki ciemny brąz, ale panu sędziemu i tak to nie wystarczyło, doskonała to doskonała, trudno, w Przemyślu nosek jeszcze był czarny to i Zwycięstwo Rasy wpadło, teraz trudno, ja jestem optymistką i licze na Rzeszów :lol:

Link to comment
Share on other sites

Satre zdjęcia, nie dzisiejsze, jeszcze przed Wrocławiem chyba robione - tak na jesiennie:

[IMG]http://i22.photobucket.com/albums/b332/spanielka/Zdjcie0147.jpg[/IMG]
[IMG]http://i22.photobucket.com/albums/b332/spanielka/Zdjcie0146.jpg[/IMG]

Z komórki ;/ ...aparat still broken ;/

Link to comment
Share on other sites

A bo Arni... to taki Szwarceneger mały :eviltong: Stół mu nie straszny :lol: Wystarczy się zapomnieć i krzesło zostawić niedosunięte :roll: .. A okienko z parapetem to juz w ogóle bajka dla niego :lol: Mógłby tak siedzieć godzinami :lol: Czasem jak rano wszyscy do szkoł / pracy wychodzą, to ta mordka do szyby przyklejona wypatruje :lol: ...



PS. Szkoda imiennika :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']A bo Arni... to taki Szwarceneger mały :eviltong: Stół mu nie straszny :lol: Wystarczy się zapomnieć i krzesło zostawić niedosunięte :roll: .. A okienko z parapetem to juz w ogóle bajka dla niego :lol: Mógłby tak siedzieć godzinami :lol: Czasem jak rano wszyscy do szkoł / pracy wychodzą, to ta mordka do szyby przyklejona wypatruje :lol: ... [/quote]

Ciekawe kogo tak wypatruje.... :razz:

Link to comment
Share on other sites

A... narazie dalej nie wiadomo co z aparatem, chce go dać na gwarancje ale nie mam nigdzie tych papierków ;/ Będą pewnie z Nitry. Tymczasem stawki podane i już wiem, że konkuruje z czarnym pieskiem Dante Zlaty Klondike, (kopia tatusia Achtaja ), chociaż dwa różne typy tybetanów zupełnie, zobaczymy co sędzia woli, pisałam z wlascicielką, ona mówi, że Arni to bardzo piekny pies, zapoznamy się na miejscu :lol: Ogółem ma byc 12 tybetanów, połowy nie znam zupełnie, także może być ciekawie :lol: A wy tam trzymajcie po cichu kciuki za V1, CAJC, BOB JUNIOR, BOB, BOG, BIS JUNIOR, BOG, BIS i w ogóle :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...