Jump to content
Dogomania

ARNI Gang Cziki (FCI)


McDzik

Recommended Posts

  • Replies 978
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[I]Cześć Mc :loveu: Dziękujem że mnie wczoraj na spacer wyciągnęłaś i przepraszam za to moje psisko coby wszystkich chciało zjeść :shake: Co do Arnisia to wcale nie jest łysy :mad: I zdjęcia mają być, o![/I]

[I]PS. Kupiłam niedawno "Sygnały uspokajające", już przeczytałam, jak chcesz to Ci pożycze. :D[/I]

Link to comment
Share on other sites

Jak to wchodziłam i widziałam , że ostatni post 'psiulka', to już przeczuwałam awanturę o futro i zdjęcia :eviltong: Ostatnie foty Arniego są w dziale "Przemyśl" z wystawy krajowej :cool3: Nie ma co ich po raz kolejny kopiowac i wklejac, skoro są 'pod ręką' :cool3:.

A cóż to takiego co mi proponujesz? Podrzucić zawsze można :razz:

A ze spacerem nie ma za co, przy okazji zobaczyłaś jak tam Duneczka się chowa :lol: Przyznam, ze spontanicznie wyszło, ale pogoda się udała i przy okazji ta całą siatkę książek i artykułów z Tibbies i leonkami wreszcie Ci oddałam, bo już mi głupio było tak długo to trzymać:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']Jak to wchodziłam i widziałam , że ostatni post 'psiulka', to już przeczuwałam awanturę o futro i zdjęcia :eviltong: Ostatnie foty Arniego są w dziale "Przemyśl" z wystawy krajowej :cool3: Nie ma co ich po raz kolejny kopiowac i wklejac, skoro są 'pod ręką' :cool3:.

A cóż to takiego co mi proponujesz? Podrzucić zawsze można :razz:

A ze spacerem nie ma za co, przy okazji zobaczyłaś jak tam Duneczka się chowa :lol: Przyznam, ze spontanicznie wyszło, ale pogoda się udała i przy okazji ta całą siatkę książek i artykułów z Tibbies i leonkami wreszcie Ci oddałam, bo już mi głupio było tak długo to trzymać:oops:[/quote]

[I]Nie widziałam tam żadnych zdjęć Arnika, albo pomyliłam działy. :eviltong:[/I]

[I]A obadasz sobie jak przeczytasz, całkiem fajne. ;)[/I]

[I]No Dunia śliczna :loveu: Szkoda, że mi Czika wariowała, a tak to się nawet dobrze psy nie przywitały. :shake: [/I]

[I]A tak wogóle....[/I]

[I]Arnusiu - wszystkiego najlepsiejszego z okazji 1-szych urodzinek! Życzymy Ci z moim psem agresorem dużo sukcesów wystawowych i zadowolenia z Pańci. :evil_lol: I nie obrażaj się na Czike, za to, że Ci zęby pokazuje. :oops:[/I]

[CENTER][FONT=Microsoft Sans Serif][COLOR=purple][B]WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!![/B][/COLOR][/FONT] :BIG:[/CENTER]

[CENTER]:tort:[/CENTER]

[SIZE=1]Może z tej okazji Pańcia dałaby jakieś zdjęcia urodzinowe? :diabloti:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

No właśnie z okazji urodzin Niuńka zeszwankował aparat i rozmnazane zdjęcia robi :placz: A to taki wazny dzień :placz:

Tak wyglądały wątrobiane placuszki urodzinowe - pańcia sama przyrządziła wg przepisu :cool3:
[IMG]http://i22.photobucket.com/albums/b332/spanielka/ciastkaArna.jpg[/IMG]

Baaardzo mu zasmakowały!

---
Arniuniu, ja Ci życzę, żebyś był takim pięknym i szczęśliwym psiakiem, jakim jesteś przez całe swoje życie! Sukcesów na wystawach, samych Bobów i złotych medali :loveu: Dziękuję Ci za ten rok i za to, że umilasz mi każdy dzień :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Juszes']Witam!
Aż wstyd, że dopiero teraz dotarłam do Waszej galerii :< Ale korzystając z okazji od razu składam Arniemu najlepsze życzonka urodzinowe ;**[/quote]

Bo dopiero od niedawna ta galeria jest :) Wczesniej posty były w jednym ogolnym wątku tybetanów :)
Dziekujemy za zyczonka!!!:multi:

[quote name='Martunia']Ooo jakie apetyczne placuszki. :cool3: Musiały mu smakować.
A tak to co u Was? Przygotowujecie się na wystawę we Wrocławiu? :D[/quote]

Ojj smakowały, raz go przyłapałam, jak trzy naraz w pysku niósł,żarłok jeden =D Przygotowujemy się, przygotowujemy ;) A Ty będziesz? ;>

[quote name='Kincia']Ja kiedys Jackiemu zrobiam cos takiego xD[/quote]
A możliwe :P przepis miałam z Mojego Psa z jakiegos numeru sprzed roku na święta jeszcze =D kupiłam bo jakiś kalendarz był na nowy rok, tak to tego nie kupuje ;D I jak, smakowało Jackiemu?;D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martunia']Ooo no to bardzo mu musiały smakować. ^^
Będę! :D[/quote]

To tak 10:15 możesz być pod ringiem pana Opary, bo wtedy już pewnie będę po - tybetańce są jako pierwsze - to się spotkamy wreszcie :multi: Tyle lat gadania przez neta :multi: ..... Albo przed wystawą jakoś na PW sie wymienimy nr komy i się na miejscu znajdziemy :lol: Tylko nie dzwoń o 10:00 :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']To tak 10:15 możesz być pod ringiem pana Opary, bo wtedy już pewnie będę po - tybetańce są jako pierwsze - to się spotkamy wreszcie :multi: Tyle lat gadania przez neta :multi: ..... Albo przed wystawą jakoś na PW sie wymienimy nr komy i się na miejscu znajdziemy :lol: Tylko nie dzwoń o 10:00 :evil_lol:[/quote]

Aha.. tylko nie wiem jak się znajdziemy, bo nie wiem, gdzie to będzie. :lol: Ale postaram się gdzieś tam się znaleźć. :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martunia']Aha.. tylko nie wiem jak się znajdziemy, bo nie wiem, gdzie to będzie. :lol: Ale postaram się gdzieś tam się znaleźć. :D[/quote]

Do mnie przyszlo potwierdzenie ale nie napisali jaki bedzie numer ringu taklze nie wiem.. jesli kupujesz katalog to bedzie Ci latwiej :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martunia']Łeeee... :placz: A my chcemy zdjęcia, tak dawno ich nie było. Ale z wystawy będą? :)[/quote]

Będą, będą, to już za tydzień, zleci jak nie wiem :cool3: Będę z koleżanka z klasy, taką Aśką, ona się pasjonuje fotografią i bierze swój sprzęcik, także Arni w akcji (jak i inne tybetany) będzie miał niemal prywatnego fotografa :evil_lol: Powklejam potem wszystko w wątek Wrocławia->spaniele tybetańskie i tutaj te z Arnim szczególnie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...