Jump to content
Dogomania

ARNI Gang Cziki (FCI)


McDzik

Recommended Posts

[quote name='McDzik']A gdzie dokładnie mieszkacie z Mają i z jakiej hodowli ona pochodzi? :cool3: Naprzeciwko mnie mieszka młoda sunia, mniej więcej w jej wieku, z krakowskiej hodowli Lofty i podobno w Rzeszowie jakaś siostrzyczka mieszka :loveu:
[/quote]


Mieszkamy w Budziwoju :cool3:
A Maja pochodzi... ze schroniska z ''Kundelka'' :lol: wiec to raczej nie my :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 978
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='NataszkaR']A doniesli mi znajomi ktorzy maja wilczaka czechoslowackiego;) spod Krk. Właśnie żeby zaczęli ludzie dostrzegac te nasze małe gremlinki :)[/quote]

O prosze, jak fajnie :lol: :oops: Oj... już my się postaramy, żeby dostrzegali :evil_lol: Przecież to nie ostatnie pudło w naszym wykonaniu - mam nadzieje :evil_lol: A i Misty musi zasmakować :loveu: To gdzie planujecie debiu wystawowy? :cool3:

[QUOTE][B]Napisała: Kaya93[/B]
Mieszkamy w Budziwoju :cool3:
A Maja pochodzi... ze schroniska z ''Kundelka'' :lol: wiec to raczej nie my :eviltong:[/QUOTE]

A to przepraszam za pomylke :oops: ale witajcie :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sara_i_Aris']Cześć Mc :multi:

Arni jest boski, te jego pozy rozbrajają :loveu: Czy jest szansa, że spotkamy się na jakiejś wystawie? Bardzo chciałabym go poznać.[/quote]

Myślę, że jest i to wielka :razz: My z Arnim planujemy kilkanaście wystaw w tym roku, w tamtym byłam na bodaże 14, a on wystapił na 10. W tym roku planujemy rozkręcić sie jeszcze bardziej :cool3: A wy co planujecie w najbliższym czasie? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Nowy Dwór Mazowiecki, Inowrocław, Radom... to te najbliższe, ale nie do końca pewne :cool1: Wszystko też zależy, jak Holly będzie się zachowywała, bo ja chcę jeździć na wystawy, i to bardzo, ale jeśli ma to być kosztem zestresowanego psa, to ja dziękuję, nie o to mi chodzi :shake: I uprzedzam pytanie - ćwiczymy w tłumie stanie, chodzenie i wszystko jest OK. Tylko na wystawie mi numery odstawia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sara_i_Aris']Nowy Dwór Mazowiecki, Inowrocław, Radom... to te najbliższe, ale nie do końca pewne :cool1: Wszystko też zależy, jak Holly będzie się zachowywała, bo ja chcę jeździć na wystawy, i to bardzo, ale jeśli ma to być kosztem zestresowanego psa, to ja dziękuję, nie o to mi chodzi :shake: I uprzedzam pytanie - ćwiczymy w tłumie stanie, chodzenie i wszystko jest OK. Tylko na wystawie mi numery odstawia.[/quote]

E... mój jak był mały to było gorzej - pierwsza wystawa - usiadł na tyłku i iść nie chciał... straszne problemy z chodzeniem na ringówce były. Ustawiał się zawsze pięknie, ale ringówka to był koszmar... ale na szczęście zaczęlismy od klasy szczeniąt i tam też wszystko zostawilismy :lol: Teraz w Rzeszowie kończąc występy w klasie młodzieży zakończył Mł.Ch.Pl .. będąc III na BIS'ie Oddziału :cool3: ... I to jest najlepszy przyklad na to, że nie nalezy się poddawać, bo wszystko można wyćwiczyć, a i psiak się przyzwyczaja z każdą wystawą. Będzie dobrze!

No i... do zobaczenia w Nowym Dworze Mazowieckim! :multi:

Link to comment
Share on other sites

Nasz debiut był udany - 4 lokata i WO, klasa szczeniąt. To była moja i jej pierwsza wystawa :loveu:
W Bydgoszczy za to odwaliła mi taki numer, że do dzisiaj jest mi wstyd :oops: Teraz tak myślę, że to dlatego, bo miała zapchane gruczoły (goopia jest, Aris jak ma to saneczkuje mi przed oczami, a ona nic nie pokazywała :x) i się jeszcze przez nie garbiła :hmmmm: Dodatkowo doszła akcja wielkie przybywanie na wadze, bo jest za chuda :cool1:

Opis, jakbym była sadystką...

O nie, w NDM teriery są w niedzielę :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sara_i_Aris']Nasz debiut był udany - 4 lokata i WO, klasa szczeniąt. To była moja i jej pierwsza wystawa :loveu:
W Bydgoszczy za to odwaliła mi taki numer, że do dzisiaj jest mi wstyd :oops: Teraz tak myślę, że to dlatego, bo miała zapchane gruczoły (goopia jest, Aris jak ma to saneczkuje mi przed oczami, a ona nic nie pokazywała :x) i się jeszcze przez nie garbiła :hmmmm: Dodatkowo doszła akcja wielkie przybywanie na wadze, bo jest za chuda :cool1:

Opis, jakbym była sadystką...

O nie, w NDM teriery są w niedzielę :-([/quote]

Jejjku to super debiut :loveu::multi: My na debiucie Obiecującą załapaliśmy przez brak chęci do chodzenia w ringówce, ale to było dawno i nie prawda, teraz Arni wymiata ringi :cool3: Z Wami będzie tak samo! :cool3:

A może pojawię się rano, jak się uda, bo i tak w niedziele dopiero wracam (śpie u babci od piatku pod Warszawą ) :lol: Jak starczy czasu to rano na chwile wpadne :lol:

To gdzie był ten debiut? :cool3: Ile wystaw juz za Wami? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaya93']Dzień doberek:loveu:
Wpadłyśmy sie przywitać:loveu:[/quote]

A witajcie :multi: Wstyd dawać fotki Arniego, po tych ostatnich spoacerach w roztopach cały czarny, a nie chce go 2 razy myć przed wystawą, żeby mu cały włos nie wyleciał... :shake:

[quote name='Sara_i_Aris']Cześć Mc :multi:

W Kielcach :p Na ringówce dość ładnie chodziła, gorzej było ze staniem. A Bydgoszcz to była nasza druga wystawa.[/quote]

W Kielcach byłam towarzysko bez Arniego bo mu do niczego potrzebne nie były :) No to trzecia wystawa będzie w NDM to juz powinno pójśc jak należy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']A witajcie :multi: Wstyd dawać fotki Arniego, po tych ostatnich spoacerach w roztopach cały czarny, a nie chce go 2 razy myć przed wystawą, żeby mu cały włos nie wyleciał... :shake:
[/quote]

Ja bym chętnie zobaczyła Arniego w wersji czarnej. :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kincia']Jakich tam latach :D[/quote]

Ok :evil_lol: 3 miesiącach :evil_lol:

[quote name='Zuza i Noddy']Przyszliśmy się do was przywitać:multi:
Nie wiem jak to się stało, ze dopiero teraz:roll:[/quote]

Witajcie :multi:
...hmmm bo to taka ukryta galeria :diabloti:

[quote name='Martunia']Cudny... :loveu::loveu::loveu:[/quote]
Dziekujemy :oops::oops::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Właśnie sobie czyszczę poczte mailową i znalazłam starreeee zdjęcia Arniego, jak był jeszcze malutki (około 6 tygodni ? ) i był jeszcze w hodowli :lol: Zaprezentuję Wam kilka z nich :lol:
[url]http://img231.imageshack.us/img231/2774/arni1.jpg[/url]

[url]http://img231.imageshack.us/img231/1413/arni4.jpg[/url]

Cudeńko :lol: jeszcze takie małe niepozorne było :lol: Ale ta charakterystyczna główka która się tak wszystkim na wystawach podoba od małego była niezła :lol: Wielka, mocna.. w moim typie :lol:

[url]http://img231.imageshack.us/img231/5893/arni7.jpg[/url]

No to 3 wystarczą :lol: Na reszcie jest pokręcony, odwraca swoją piekną główkę etc, nie ma co wystawiać :lol: tu widac wszystko :lol:

[COLOR="Green"][SIZE="3"][B]Fotki max 640x640 px ![/B][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...