Jump to content
Dogomania

ARNI Gang Cziki (FCI)


McDzik

Recommended Posts

[quote name='Kaya93']O jaaa ale super:multi::multi:
GRATULACJE :multi::loveu::loveu::loveu::loveu:
Arni jest the best nie dziwie sie że takie sukcesy :cool3: :loveu::loveu::loveu::loveu:
Ucałuj Go mocno:multi::loveu::loveu::loveu:[/quote]

Ucałuję:loveu: To prawda, the best- Arni to mój ideał tybetana :loveu: Jest taki, jakiego zawsze chciałam mieć-lubi wystawy, jest kremowy, nie za wielki nie za mały, długowłosy, no i zawiera w sobie wszystkie specyficzne elementy tybetańskiego charakterku :evil_lol: Jest poprostu wymarzony :loveu: !!!! I spałnia wszystkie moje wystawowe marzenia :loveu: !!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 978
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='McDzik']Ucałuję:loveu: To prawda, the best- Arni to mój ideał tybetana :loveu: Jest taki, jakiego zawsze chciałam mieć-lubi wystawy, jest kremowy, nie za wielki nie za mały, długowłosy, no i zawiera w sobie wszystkie specyficzne elementy tybetańskiego charakterku :evil_lol: Jest poprostu wymarzony :loveu: !!!! I spałnia wszystkie moje wystawowe marzenia :loveu: !!!![/quote]

Haah:loveu: tylko pozazdrościć:cool3:

Link to comment
Share on other sites

ohhh ja zacofana! tu takie sukcesy w rodzienie a ja dopiero teraz czytam co jest grane :)
A Mistysia grzeje się na parapecie patrząc jak śnieg za oknem pada i leniuchuje jak typowy kanapowiec. (Przez chwile).
Nie wiem co to z nią bedzie czy bedzie wystawy lubila bo narazie taki z niej tchorz że uuuuuuuuuuuuuu :P
Boi się wszytskich psów i innych rzeczy. Szczeka, ucieka.... ehhhh ale powoli ją wdrażam w świat szczekajacych zza plotu duzych i malych psich sasiadow. Może się uda ja zsocjalizować :D
Co do debiutów to jeszcze o tym nie myślałyśmy ;) musze najpierw wybrac się na okoliczne wystawy zobaczyć jak ludzie wystawiają tibisie. Napewno będe w Nowym Targu Zakopanym Krakowie i Nowym Sączu bo to najbliższe i się muszę rozejrzeć co i jak. Później pomyślimy co dalej.
A Wam gratulujemu ogromnie dumne jestesmy :) całujemy zwycięzce w uszko ;) Czy w Waszym kalendarzu wystaw są nasze okolice?:) jak tak to koniecznie daj znac będziemy podziwiać i dopingowac:)

Link to comment
Share on other sites

No, no, wszystko w rodzinie :cool3: Misty powinna byc dumna z brata :cool3: W końcu to już drugi raz pod rząd spaniel tybetański został na wystawie zauważony i wylądował na pudle :cool3: Co się często nie zdarza :evil_lol: Myślę, że to nie ostatni taki sukces z Arnim w roli głównej (tfu tfu) :cool3:
W tamtym roku byłam na wszystkich wystawach o których piszesz oprócz Nowego Targu, chociaż miałam transport, ale coś tam mi nie pasowało, nie pamiętam, chyba sędzia. (?)
W tym roku pewnie Kraków - tam będzie wystawa międzynarodowa, więc będzie dużo tibisiów i będzie na co popatrzeć :lol: Ja nawet nie marze o wygranej :lol: ... ale pojechac się i pokazać zawsze warto :lol:
Zobaczymy jak z krajówkami, trochę mi to wszystko niepotrzebne narazie, wolę popatrzeć w tym terminie za czymś ciekawym za granicą-ale zobaczymy, jak nic nie znajde ciekawego to kto wie? :cool3:
A Misty póki mała, lepiej żeby była wprowadzana w tłumy :lol: niech się przyzwyczaja, jak będzie dorosła, to będzie za późno i klapa :roll: Pierwsza wystawa Arniego to była totalna poracha... ani nie wyglądał (opitolił go fryzjer psi) ani się nie pokazał (siadł na tyłku i się nie ruszył), tylko w statyce jakoś stał-to od małego ma opanowane. Musisz swoją Misty tez nauczyć długiego stania w pozycji wystawowej - czasem to moze byc kilka minut jak sędzia pieska ogląda i opisuje, piesek ma się dać podotykać, ale musi grzecznie stać nieruchomo-ćwicz z nią najlepiej na podestach, bo na wystawach spanielki tybetańskie są oglądane na stolikach! -żeby sędzia się nie musiał schylać. Nagradzaj małą smakołykami, a treningi przyniosą efekty :cool3: Tibbisie są przekupne na smaksy :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Spóźnione zdjęcia z CAC Jarosław :lol: autorstwa CAMBEL
-> przygotowania rano, przed rozpoczęciem oceniania - badanie stanu ringu :eviltong::eviltong::eviltong:


[quote name='Cambel&Megi']


[COLOR=black]ARNI Gang Cziki[/COLOR]
[url]http://i40.tinypic.com/2cf5wf9.jpg[/url]

[url]http://i42.tinypic.com/14joklw.jpg[/url]


[/quote]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sara_i_Aris']Madziu, GRATULACJE :multi: Arni jest piękny, więc nic innego nie mógł dostać. Obydwoje się pięknie prezentowaliście :loveu: Oby tak dalej :sweetCyb:[/quote]

Dziękujemy :loveu:

[quote name='Domka_Czika']Bo Arni to po prostu ideał :loveu:
Moja mama myślała, że to wyrośnięty pekin:evil_lol:[/quote]

hehe :eviltong: to teraz juz mama będzie wiedziała, że to Spaniel Tybetański :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

On tak ma :lol: Ostatnio jak te wielkie śniego stopniały to znalazł cos zakopanego jesienią, zjadł i zwymiotował :roll: :shake: .. potem pańcia urządziła wielkie ogrodowe sprzątanie ... zebrałam cały wielki czarny worek jakiś rozmaitych śmiećków-potencjalnych kandydatów do pochłonienia przez mój mały odkurzaczyk! :diabloti: Masakra....

Link to comment
Share on other sites

Dzisiejsze wygibasy:
[IMG]http://img129.imageshack.us/img129/3559/17690988.jpg[/IMG]


[IMG]http://img129.imageshack.us/img129/940/23760634.jpg[/IMG]

[IMG]http://img129.imageshack.us/img129/6915/51790397.jpg[/IMG]

[IMG]http://img129.imageshack.us/img129/1052/37643808.jpg[/IMG]


:loveu::loveu::loveu::loveu:


PS Sorry za jakość

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...