Jump to content
Dogomania

ARNI Gang Cziki (FCI)


McDzik

Recommended Posts

  • Replies 978
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Zuza i Noddy']Na ostatnim ma super minkę i w ogóle fajnie wygląda jak mu tak uszka stoją :evil_lol:[/quote]
[quote name='Martunia']Słoooodki. :loveu::loveu::loveu:[/quote]


Dzięki dziewczyny :lol: mi też się ostatnie najbardziej podoba, taki kot ze Shreka niemalże :lol: chociaż jeszcze mu brakuje troche, ale ćwiczy aktorstwo jak pańcia :lol: jaki pan, taki pies... :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']A dziękuję :oops: 18 lat zleciało jak jeden dzień..:oops:
[/quote]

O kurcze fakt ty już 18 lat masz...
Jak to szybko minęło...
a ja nawet z życzeniami się nie wysiliłam...:oops:


Kiedy stuknie osiemnastka zaczyna się życie.
Życzę Ci, abyś w tym życiu był zawsze na szczycie.
Życzę Ci cudownych wrażeń i szczęścia w miłości
no i wielu, wielu, wielu wielkich przyjemności:p

nie znalazłam nic fajniejszego...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sweet']O kurcze fakt ty już 18 lat masz...
Jak to szybko minęło...
a ja nawet z życzeniami się nie wysiliłam...:oops:


Kiedy stuknie osiemnastka zaczyna się życie.
Życzę Ci, abyś w tym życiu był zawsze na szczycie.
Życzę Ci cudownych wrażeń i szczęścia w miłości
no i wielu, wielu, wielu wielkich przyjemności:p

nie znalazłam nic fajniejszego...[/quote]


WOW !!!!!!!! Wielkie dzięki :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sara_i_Aris'][CENTER][B][FONT=comic sans ms][SIZE=6][COLOR=purple]Wszystkiego Najlepszego[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]


[B][FONT=comic sans ms][SIZE=6][COLOR=#800080]:BIG:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/CENTER]
[/quote]
Spóźnione, ale również dziękuje :loveu::calus::calus::cool2:

Link to comment
Share on other sites

Mc! Zaczęłyśmy się brać za siebie :) oprocz tego że od poczatku zaglądam jej w ząbki to chodzimy w miejsca najpełniejsze psów jakie się da. Narazie jest bardzo strachliwie, trzęsąco, zapierająco i uciekająco ;P haha ale ja ide pewnie i stanowczo więc siłą rzeczy podąza za mną :) myśle że codzienne sesje dadzą skutki. Zmotywowałaś nas i weźmiemy się też za stanie. musze kupić roboczą ringówke żebyśmy ćwiczyły :)
Oczywiście że Misty jest dumna z braciszka :)
A tak w ogole to znów zwinęłaś mi Misty przedłużyłas jej futro dokleiłaś co nie co i zrobiłaś foty :P Normlanie ja mam wrażenie że na tych fotach to nie Arni tylko Mistka :) tylko z dłuższą siersćią :)
Przyjedz koniecznie do Krk i daj znać bo inaczej :mad: hehehe :) musimy sie spotkać ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NataszkaR']Mc! Zaczęłyśmy się brać za siebie :) oprocz tego że od poczatku zaglądam jej w ząbki to chodzimy w miejsca najpełniejsze psów jakie się da. Narazie jest bardzo strachliwie, trzęsąco, zapierająco i uciekająco ;P haha ale ja ide pewnie i stanowczo więc siłą rzeczy podąza za mną :) myśle że codzienne sesje dadzą skutki. Zmotywowałaś nas i weźmiemy się też za stanie. musze kupić roboczą ringówke żebyśmy ćwiczyły :)
Oczywiście że Misty jest dumna z braciszka :)
A tak w ogole to znów zwinęłaś mi Misty przedłużyłas jej futro dokleiłaś co nie co i zrobiłaś foty :P Normlanie ja mam wrażenie że na tych fotach to nie Arni tylko Mistka :) tylko z dłuższą siersćią :)
Przyjedz koniecznie do Krk i daj znać bo inaczej :mad: hehehe :) musimy sie spotkać ;)[/quote]
WOW no to super !!! Strasznie się cieszę, że tak się wzięłaś za socjalizaję małej !!! Codzienne sesje napewno dadzą skutki i na wystawie już będzie bezproblemowo :lol: Ringówki można chociażby przez internet kupić, bo w sklepach zoologicznych wybór taki jak żaden, a już w ogóle najlepiej na wystawie. My mamy od znajomej-sprowadzaną zza granicy na klips i od kiedy ją ma, to tylko na tej chodzi na wystawach i przynosi mu szczęście :lol: No i cieszy nas, że Misty jest dumna z braciszka, bo już kolejny raz na podium wylądował-tym razem w Jarosławiu BOG3 :multi:Ciekawe, czy jeszcze kiedyś stanie :lol: A futerkiem się nie martw, suczka i tak zawsze będzie miała mniej, może to i lepiej, bo Arni w Jarosławiu dostał opis piękny i bardzo długi, ale pod koniec zdanie "sierść w dobrym gatunku, troszke zbyt obfita na tułowiu" -widzisz, co za dużo to nie zdrowo :lol: ..ale ja go uwielbiam takiego puchatego, przecież nie ostrzyge go z powodu jednego opisu .. :lol: No i ja też zapraszam do Rzeszowa :lol: Oczywiście, że musimy się spotkać! Jak wczesniej nie da rady, to napewno w czerwcu na wystawie :cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='McDzik'][B]psiulka[/B] ale fajne :lol: dziekujemy, zdolnaś [IMG]http://www.leonberger-info.pl/forum/images/smiles/applause.gif[/IMG] No i oczywiscie wzajemnie Wszystkiego Najlepszego ![/quote]

A to ja nie robiłam całego... :evil_lol: I również dziękujemy :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiulka']A to ja nie robiłam całego... :evil_lol: I również dziękujemy :loveu:[/quote]
A ja nie umiem robić w ogóle :oops: więc dobre i to :lol:

Po świętach wystawa w Bańskiej Bystricy (SK):lol: Trzymać kciuki wszyscy za ukończony Młodzieżowy Championat Słowacji! :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiol']A jak często ćwiczycie wystawianie? I po ilu wystawach przestałaś się stresować? :lol::cool3:[/quote]
Postawy go nauczyłam jak był malutki, bo wtedy najlepiej nauczyc czegoś psa za szczeniaka, niż męczyć się jak jest dorosły :lol: Także zaczęłam już zaraz po kupieniu go i pierwsze zdjęcie z mailem po odbiorze do hodowczyni było już w pozycji wystawowej (oczywiście jeszcze na smakołyk :evil_lol:) ... potem smakołyki stopniowo sie wycofało, nawet nie zauważył kiedy :lol: A stresu takiego jak kiedyś nie ma, minął po kilku wystawach, może tak po 6? Bo tylko tragicznie występy przez to wyglądały, nie ma co siać paniki, wygra to wygra, przergra to oj, przegra :lol: Chociaż taki lekki stresik pojawia się zawsze tuż przed wejściem na ring, ale na ringu już znika :lol:
[quote name='Domka_Czika']Trzymamy :razz:

:loveu::loveu:[/quote]
Nie dziękujemy zeby nie zapeszyc :loveu:


[quote name='Ania :)'] [CENTER]Witamy. :multi:

Arni jaki się duży chłopak zrobił. :loveu: Piękny !
I gratulujemy wystawowych sukcesów i życzymy dalszych. :loveu: :multi:[/CENTER]
[/quote]
Równiez witamy!!!! :multi:
ojjj wyrósł mi chłopak, wyrósł ..... jak to szybko minęło :lol:
No i szaleje na wystawach, ale nie zapeszajmy, oby tak dalej :lol: A co u Was? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...