Jump to content
Dogomania

Zakocona galeria Poświaty


Poświata

Recommended Posts

[quote name='Wojtecki'][quote name='dbsst'][quote name='Wojtecki'][quote name='dbsst']allllle to wpadnijcie na dwa dni ;)

a zresta sierpien ma 31 dni wiec pranie i szykowanie zdazycie zrobic ;)[/quote]

no to zobaczymy, czy się coś nie uda ? 8)
ale potem przyjedziesz do nas i będziesz prasowała ciuchy przez kilka dni ? :wink:[/quote]

spoko jak ciuchow jest na kilka dni prasowania i ja sie za to wezme to moze do grudnia skoncze czyli bedziecie miec wyprasowane ciuchy na swieta

mi pasi :D[/quote]

mi też pasi :angel: :lol: 8)[/quote]


hahaha no to loozak jestescie na zlocie :D

teraz szybciorkiem zapisac sie do Pagaj :D ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='dbsst'][quote name='Wojtecki'][quote name='dbsst'][quote name='Wojtecki'][quote name='dbsst']allllle to wpadnijcie na dwa dni ;)

a zresta sierpien ma 31 dni wiec pranie i szykowanie zdazycie zrobic ;)[/quote]

no to zobaczymy, czy się coś nie uda ? 8)
ale potem przyjedziesz do nas i będziesz prasowała ciuchy przez kilka dni ? :wink:[/quote]

spoko jak ciuchow jest na kilka dni prasowania i ja sie za to wezme to moze do grudnia skoncze czyli bedziecie miec wyprasowane ciuchy na swieta

mi pasi :D[/quote]

mi też pasi :angel: :lol: 8)[/quote]


hahaha no to loozak jestescie na zlocie :D

teraz szybciorkiem zapisac sie do Pagaj :D ;)[/quote]

[color=white]Ale ja dałem - póki co - wyraz wielkiej radości, że pasi mi perspektywa, że będzisz u nas do grudnia :lol: [/color]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst'][size=1]heheh ale to sie systko ze soba wiarze :D ja u was do grudnia w Wy na zlocie

ineczej nie ma mowy [/size]:D[/quote]

[size=1]nie wiem jak, choroba, ale muszę jakoś to zorganizować :lol:[/size]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wojtecki'][quote name='dbsst'][size=1]heheh ale to sie systko ze soba wiarze :D ja u was do grudnia w Wy na zlocie

ineczej nie ma mowy [/size]:D[/quote]

[size=1]nie wiem jak, choroba, ale muszę jakoś to zorganizować :lol:[/size][/quote]

[size=1]heheheheheh ;) no to bedzie liczna warszawska grupa [/size]:D ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst'][quote name='Wojtecki'][quote name='dbsst'][size=1]heheh ale to sie systko ze soba wiarze :D ja u was do grudnia w Wy na zlocie

ineczej nie ma mowy [/size]:D[/quote]

[size=1]nie wiem jak, choroba, ale muszę jakoś to zorganizować :lol:[/size][/quote]

[size=1]heheheheheh ;) no to bedzie liczna warszawska grupa [/size]:D ;)[/quote]

[size=1]ano zobaczymy 8) [/size]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wojtecki'][quote name='dbsst'][quote name='Wojtecki'][quote name='dbsst'][size=1]heheh ale to sie systko ze soba wiarze :D ja u was do grudnia w Wy na zlocie

ineczej nie ma mowy [/size]:D[/quote]

[size=1]nie wiem jak, choroba, ale muszę jakoś to zorganizować :lol:[/size][/quote]

[size=1]heheheheheh ;) no to bedzie liczna warszawska grupa [/size]:D ;)[/quote]

[size=1]ano zobaczymy 8) [/size][/quote]

[size=1]hehehe tak lepiej[/size] ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst'][quote name='Wojtecki'][quote name='dbsst'][quote name='Wojtecki'][quote name='dbsst'][size=1]heheh ale to sie systko ze soba wiarze :D ja u was do grudnia w Wy na zlocie

ineczej nie ma mowy [/size]:D[/quote]

[size=1]nie wiem jak, choroba, ale muszę jakoś to zorganizować :lol:[/size][/quote]

[size=1]heheheheheh ;) no to bedzie liczna warszawska grupa [/size]:D ;)[/quote]

[size=1]ano zobaczymy 8) [/size][/quote]

[size=1]hehehe tak lepiej[/size] ;)[/quote]

[size=1]ano, pożyjemy - zobaczymy :lol: [/size]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wojtecki'][quote name='dbsst'][quote name='Wojtecki'][quote name='dbsst'][quote name='Wojtecki'][quote name='dbsst'][size=1]heheh ale to sie systko ze soba wiarze :D ja u was do grudnia w Wy na zlocie

ineczej nie ma mowy [/size]:D[/quote]

[size=1]nie wiem jak, choroba, ale muszę jakoś to zorganizować :lol:[/size][/quote]

[size=1]heheheheheh ;) no to bedzie liczna warszawska grupa [/size]:D ;)[/quote]

[size=1]ano zobaczymy 8) [/size][/quote]

[size=1]hehehe tak lepiej[/size] ;)[/quote]
[size=1]ano, pożyjemy - zobaczymy :lol: [/size][/quote]

jak dalej bedziecie tak drobić to se oczy przed zlotem popsujecie :wink: :sweetCyb:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga1215'][quote name='Wojtecki'][quote name='dbsst'][quote name='Wojtecki'][quote name='dbsst'][quote name='Wojtecki'][quote name='dbsst'][size=1]heheh ale to sie systko ze soba wiarze :D ja u was do grudnia w Wy na zlocie

ineczej nie ma mowy [/size]:D[/quote]

[size=1]nie wiem jak, choroba, ale muszę jakoś to zorganizować :lol:[/size][/quote]

[size=1]heheheheheh ;) no to bedzie liczna warszawska grupa [/size]:D ;)[/quote]

[size=1]ano zobaczymy 8) [/size][/quote]

[size=1]hehehe tak lepiej[/size] ;)[/quote]
[size=1]ano, pożyjemy - zobaczymy :lol: [/size][/quote]

jak dalej bedziecie tak drobić to se oczy przed zlotem popsujecie :wink: :sweetCyb:[/quote]
heehehehe tu akcja zlot leci co tam oczy ;)

[size=1]Wojtecki nie pozyjemy zobaczymy tylko to juz zostalo ustalone ;)[/size]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst'][quote name='aga1215'][quote name='Wojtecki'][quote name='dbsst'][quote name='Wojtecki'][quote name='dbsst'][quote name='Wojtecki'][quote name='dbsst'][size=1]heheh ale to sie systko ze soba wiarze :D ja u was do grudnia w Wy na zlocie

ineczej nie ma mowy [/size]:D[/quote]

[size=1]nie wiem jak, choroba, ale muszę jakoś to zorganizować :lol:[/size][/quote]

[size=1]heheheheheh ;) no to bedzie liczna warszawska grupa [/size]:D ;)[/quote]

[size=1]ano zobaczymy 8) [/size][/quote]

[size=1]hehehe tak lepiej[/size] ;)[/quote]
[size=1]ano, pożyjemy - zobaczymy :lol: [/size][/quote]

jak dalej bedziecie tak drobić to se oczy przed zlotem popsujecie :wink: :sweetCyb:[/quote]
heehehehe tu akcja zlot leci co tam oczy ;)

[size=1]Wojtecki nie pozyjemy zobaczymy tylko to juz zostalo ustalone ;)[/size][/quote]

Czuję się chyba jak taki motyl - co to go przySZPILILI w pudełku :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wojtecki'][quote name='dbsst'][quote name='aga1215'][quote name='Wojtecki'][quote name='dbsst'][quote name='Wojtecki'][quote name='dbsst'][quote name='Wojtecki'][quote name='dbsst'][size=1]heheh ale to sie systko ze soba wiarze :D ja u was do grudnia w Wy na zlocie

ineczej nie ma mowy [/size]:D[/quote]

[size=1]nie wiem jak, choroba, ale muszę jakoś to zorganizować :lol:[/size][/quote]

[size=1]heheheheheh ;) no to bedzie liczna warszawska grupa [/size]:D ;)[/quote]

[size=1]ano zobaczymy 8) [/size][/quote]

[size=1]hehehe tak lepiej[/size] ;)[/quote]
[size=1]ano, pożyjemy - zobaczymy :lol: [/size][/quote]

jak dalej bedziecie tak drobić to se oczy przed zlotem popsujecie :wink: :sweetCyb:[/quote]
heehehehe tu akcja zlot leci co tam oczy ;)

[size=1]Wojtecki nie pozyjemy zobaczymy tylko to juz zostalo ustalone ;)[/size][/quote]

Czuję się chyba jak taki motyl - co to go przySZPILILI w pudełku :lol:[/quote]

hahahhahahahahhahaha normalnie motylu pakuj manatki na zlot :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst'][quote name='Wojtecki'][quote name='dbsst'][quote name='aga1215'][quote name='Wojtecki'][quote name='dbsst'][quote name='Wojtecki'][quote name='dbsst'][quote name='Wojtecki'][quote name='dbsst'][size=1]heheh ale to sie systko ze soba wiarze :D ja u was do grudnia w Wy na zlocie

ineczej nie ma mowy [/size]:D[/quote]

[size=1]nie wiem jak, choroba, ale muszę jakoś to zorganizować :lol:[/size][/quote]

[size=1]heheheheheh ;) no to bedzie liczna warszawska grupa [/size]:D ;)[/quote]

[size=1]ano zobaczymy 8) [/size][/quote]

[size=1]hehehe tak lepiej[/size] ;)[/quote]
[size=1]ano, pożyjemy - zobaczymy :lol: [/size][/quote]

jak dalej bedziecie tak drobić to se oczy przed zlotem popsujecie :wink: :sweetCyb:[/quote]
heehehehe tu akcja zlot leci co tam oczy ;)

[size=1]Wojtecki nie pozyjemy zobaczymy tylko to juz zostalo ustalone ;)[/size][/quote]

Czuję się chyba jak taki motyl - co to go przySZPILILI w pudełku :lol:[/quote]

hahahhahahahahhahaha normalnie motylu pakuj manatki na zlot :D[/quote]

jak tak dalej pójdzie, to bedę musiał pakować manatki - "na wylot" :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wojtecki'][quote name='dbsst']hehehehe nie przesadzajmy ;)

a koki bierzecie :D[/quote]

dużo tej koki mamy wziąć ? :lol:[/quote]
buuuuuuuuuuuuuhahahaha juz troche spiaca jestem

koTki ;)

ale koke tez bierzcie bedziemy sprzedawac i do browarkow dorobimy ;) hihihihihii

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst'][quote name='Wojtecki'][quote name='dbsst']hehehehe nie przesadzajmy ;)

a koki bierzecie :D[/quote]

dużo tej koki mamy wziąć ? :lol:[/quote]
buuuuuuuuuuuuuhahahaha juz troche spiaca jestem

koTki ;)

ale koke tez bierzcie bedziemy sprzedawac i do browarkow dorobimy ;) hihihihihii[/quote]

jest mały problem chyba - bo już jest taki zwierzyniec, że się wszyscy - tzn. rodzina,duże bagaże i menażeria do auta przestaje mieścić :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']a potem my je do namiotów przyjmiemy :angel: ja biorę BaRryśka :lol: :angel:[/quote]

a ja biore Poswiatke (ciekawe czy ze Szpila sie dogada ew Szpile komus wcisne ;)) i Dymka

spadam pac pa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda']Zauważyłam, że odkąd Poświata na wywczasach jest to galeria Poświaty :D jakby ożyła :lol:[/quote]
też zauważyłam to dziwne zjawisko :sweetCyb:
[quote name='Wojtecki']jest mały problem chyba - bo już jest taki zwierzyniec, że się wszyscy - tzn. rodzina,duże bagaże i menażeria do auta przestaje mieścić [/quote]
proponuje w drodze powrotnej z wakacji zostawić u mnie Barysia, zdecydowanie będziecie mieć luźniej :wink: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga1215'][quote name='adda']Zauważyłam, że odkąd Poświata na wywczasach jest to galeria Poświaty :D jakby ożyła :lol:[/quote]
też zauważyłam to dziwne zjawisko :sweetCyb: [/quote]

Galeria Poświaty musiała odżyć - bo jej Pancio kochany nie siedzi na zakoconych :evil: :lol:

[quote name='Wojtecki']jest mały problem chyba - bo już jest taki zwierzyniec, że się wszyscy - tzn. rodzina,duże bagaże i menażeria do auta przestaje mieścić [/quote]
[quote name='aga1215']proponuje w drodze powrotnej z wakacji zostawić u mnie Barysia, zdecydowanie będziecie mieć luźniej :wink: :lol:[/quote]

Oj, widzę, że Barysiek ma tyle fanek, że chyba będę musiał powiedzieć Beacie,aby go po prostu zaczęła wypożyczać wszystkim chętnym na jakiś czas - oczywiście za sowitą opłatą ! :wink: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...