Jump to content
Dogomania

Moldawia-Kiszyniów 30-31.08/2xCACIB,3xCAC(+3xJunior Derby)


Daniel ED

Recommended Posts

[quote name='Daniel ED']Ola gratulacje-pochwal sie sukcesami to i ja to zrobie :-)

Dzięki za towarzystwo Twoje i mamy :-)[/quote]

No wiec :
Znak Zodiaka - Mł.Ch. Md.
Megi Raciborski Puch Ch.Md
Kudryavyj Gnom Zhemhuznaja Businka Ch.Md

No i oczywiscie serdecznie dziekuje za towarzystwo Danielowi, Ani, Krzyskowi i Zosi .

Daniel teraz Twoja kolej :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='olaglowka']No wiec :
Znak Zodiaka - Mł.Ch. Md.
Megi Raciborski Puch Ch.Md
Kudryavyj Gnom Zhemhuznaja Businka Ch.Md

No i oczywiscie serdecznie dziekuje za towarzystwo Danielowi, Ani, Krzyskowi i Zosi .

Daniel teraz Twoja kolej :eviltong:[/quote]

No to tak:
Non Stop Strongman Eskimoski Domek-3 x BEST Junior,2 x BOB,2 x res.BOG Junior(po krajówce nie było finałów)-ukończony młodzieżowy i dorosły CH.Mołdawii;)

Kortiz Eskimoski Domek-debiut w pośredniej,2 x CACIB, 3 x CAC,ukończony CH.Mołdawii;)

Ulka Eskimoski Domek-3 x cac, cacib i res.cacib(przegrała w pierwszy dzień z cudowną championką z Rosji,natomiast na krajówce i na drugim cacibie u sędziego z Rosji:cool1:poszła jak burza:loveu:na drugim cacibie już nawet bez porównania bezapelacyjnie BOB;))Ukończony CH.Moldawii

Ulka&Strongman - w obydwa dni BIS!1 par hodowlanych-dzięki OLA,nie wiem co bym bez Ciebie zrobił

Na drugi dzien(na pierwszy nie zgłaszałem)-Eskimoski Domek-IIIBIS grup hodowlanych:eviltong:

Wazonów sporo.......
Dzięki za towarzystwo i gratulacje dla:OLI,GOSI,ZOŚKI,ANKI i KRZYŚKA

Nie wiem co bym bez Was zrobił-tu szczególne podziękowania dla GOSI;)(hodowla Raciborski Puch-pozdrowienia dla Tobiśka i reszty ekipy:lol:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cavisia']Wazonów był cały samochód, zresztą wszystko tam było :evil_lol::evil_lol::evil_lol:. Dobrze, że nam na granicy nie chcieli tego bałaganu sprawdzać :evil_lol::evil_lol:.
Wspaniale się podróżowało z Olą, Danielem i całą resztą - pozdrawiam serdecznie :razz::razz::razz:. Masa przygód :lol::lol:
Daniel i Ola muszą się sami pochwalić, ale ja też dorzucę swoje 5 groszy.
Moje dziewczyny,
czyli Ch. Abra - 3 CAC, 2 CACIB, BOB oraz
Champion Mołdawii;
Andrea - 3 CACJ, 3 Best Junior, 3 CAC oraz 2 BOB oraz
Młodzieżowy Champion Mołdawii
Champion Mołdawii .
Ja wróciłam więc z planem wykonanym w 100% :loveu:.[/QUOTE]

[quote name='olaglowka']No wiec :
Znak Zodiaka - Mł.Ch. Md.
Megi Raciborski Puch Ch.Md
Kudryavyj Gnom Zhemhuznaja Businka Ch.Md

No i oczywiscie serdecznie dziekuje za towarzystwo Danielowi, Ani, Krzyskowi i Zosi .

Daniel teraz Twoja kolej :eviltong:[/QUOTE]

[quote name='Daniel ED']No to tak:
Non Stop Strongman Eskimoski Domek-3 x BEST Junior,2 x BOB,2 x res.BOG Junior(po krajówce nie było finałów)-ukończony młodzieżowy i dorosły CH.Mołdawii;)

Kortiz Eskimoski Domek-debiut w pośredniej,2 x CACIB, 3 x CAC,ukończony CH.Mołdawii;)

Ulka Eskimoski Domek-3 x cac, cacib i res.cacib(przegrała w pierwszy dzień z cudowną championką z Rosji,natomiast na krajówce i na drugim cacibie u sędziego z Rosji:cool1:poszła jak burza:loveu:na drugim cacibie już nawet bez porównania bezapelacyjnie BOB;))Ukończony CH.Moldawii

Ulka&Strongman - w obydwa dni BIS!1 par hodowlanych-dzięki OLA,nie wiem co bym bez Ciebie zrobił

Na drugi dzien(na pierwszy nie zgłaszałem)-Eskimoski Domek-IIIBIS grup hodowlanych:eviltong:

Wazonów sporo.......
Dzięki za towarzystwo i gratulacje dla:OLI,GOSI,ZOŚKI,ANKI i KRZYŚKA

Nie wiem co bym bez Was zrobił-tu szczególne podziękowania dla GOSI;)(hodowla Raciborski Puch-pozdrowienia dla Tobiśka i reszty ekipy:lol:)[/QUOTE]

Gratulacje :multi::multi::multi:, a były w nagrodę szampany mołdawskie...w nich jestem zakochana :cool3:.
Poproszę o stawkę i sędziów na dogi niemieckie (deutsche dogge), przypuszczam, że dużo ich nie było :lol:.

Link to comment
Share on other sites

Witam
Gratuluję wszystkim zwycięzcom i bardzo, bardzo prosze o garść informacji.
Jak podróż, czy były problemy na granicach, jaki hotel przyjmie z psem. Jakie są orientacyjne ceny hoteli, czy brać euro czy co innego....
Czy można opłacić wystawę na miejscu, no i ogólnie jak to jest w tej Mołdawii.
Bo narazie doczytałam, iż szampany mają dobre, co oczywiście zamierzam wykorzystać i zakupić odpowiednią ilość...
ela

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...