Jump to content
Dogomania

Westminster Dog Show


Kaladan

Recommended Posts

Moja Inka ma ok 13 tygodni ucze ją stać i czasami ustoi nawet 40 sekund, stania ucze ją w salonie na stole gdzie jest cały czas ruch i jakieś obiekty zainteresowania dla niej. Mam jednak problem bo niewiem jak się zabrać do nauki czesania - staram się ją czesać również na stoliku jednak ona się kręci i zaczyna wariować (Jak zacząć nauke stania przy czesaniu, jak to zrobić by stała spokojnie i dała ze sobą wszystko zrobić??) może ktoś mi pomoże bo jak widze psy na wystawie które stoja tak cierpliwie to zadaje sob ie pytanie czy ona kiedyś będzie się tak zachowywała:-?
prosze :modla:pomużcie mi w tym bo chciałąm zniom jechać na wystawe jak tylko ją zaszczepie i wyrobie papiery. Może się spotkamy:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vikiii']Filmik naprawdę super!!
Piękne psiaki :loveu::loveu:
Nie wspomnę już jak wspaaniale stoją przy ocenie - też bym tak chciała, żeby moja sunia tak ładnie stała, ale z jej cykorkiem to chyba się nie doczekam:shake::p[/QUOTE]

A co Ty przepraszam masz do Jessikowego stania, eeee?

Nie wierzcie jej, Jessi slicznie stoi, a to była dopiero druga wystawa.
Zobaczymy co będzie jak dojdzie do klasy otwartej :loveu:

Link to comment
Share on other sites

oj Anuśka Anuśka :lol:
Jessi stoi przez...2-3 min:eviltong:
A te yorki na filmiku....:crazyeye: ja bym chciała żeby Jessi tak się zaprezentowała, tylko ja nie mam czasu żeby tak przygotować psa do wystawy:placz:

ladyyork - z tym czesaniem i z innymi sprawami pielęgnacyjnymi wydaje mi się że to sprawa osobnicza. Moja sunia nigdy nie miała oporów co do pielegnacji - jest baaaardzo cierpliwa, czasami wręcz znudzona - właśnie wczoraj zakładałam po raz pierwszy papiloty na wszystkie włoski (śnieg się przyklejał i był koszmar z sopelkami) i..... sunia stała na stole i.... w pewnym momencie ...bach....leży...zasnęła:evil_lol:
Zresztą Anusia może potwierdzić jak wyglądała na wystawie - przysypiała na rigu hihiihiiiii
Jak ktoś mówi że wystawy to stres dla psa - to przy Jessi jest odwrotnie ....stres dla właściciela, a pies ma wszystko w .....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vikiii']oj Anuśka Anuśka :lol:
Jessi stoi przez...2-3 min:eviltong:
A te yorki na filmiku....:crazyeye: ja bym chciała żeby Jessi tak się zaprezentowała, tylko ja nie mam czasu żeby tak przygotować psa do wystawy:placz:
[/QUOTE]

A te yorki z filmow maja pewnie o rocz czy dwa wiecej od Jessi.

Hihi a co do zasypiania to prawda.
Robilam za nadwornego fotografa, cykam fotke na ringu, patrze a psiak ma zamkniete oczka. Mysle, kurka, taka fajna fotka by byla, to cykam jeszcze raz, drugi, trzeci, na wszystkich to samo- zamkniete oczy. Okazalo sie, ze Jessi sie chyba przysnelo [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSrisatone.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE] A te yorki na filmiku....:crazyeye: ja bym chciała żeby Jessi tak się zaprezentowała, tylko ja nie mam czasu żeby tak przygotować psa do wystawy[/QUOTE]:placz:

Kochani, Amerykanie są mistrzami jeśli chodzi o wystawianie psów. Ciężko im dorównać. Ich najlepsze psy znajdują się w rękach profesjonalnych handlerów i jeżdżą z nimi od wystawy do wystawy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tigrunia']Aniu obejzałam sobie ten filmik.. Te psy są urocze! :loveu:
Anie macie ktoś moze jakiegoś filmiku z PL wystawy?[/quote]

Mam coś zapisane w ulubionych Poznań 2006
[URL]http://video.google.pl/videoplay?docid=5418281368016054194[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...