Jump to content
Dogomania

Czy Podhalan przesypia cały dzień?


ELŻBIETA

Recommended Posts

Elu, to pytanie do Ciebie - czy Moryś też przesypia cały dzień?

Ależ oczywiście! Moryś niestety jest z tych 'flegmatyków",śpi,jedzonko ,spacer,śpi,spacer,jedzonko i tak juz 7 lat:cool3: :cool3: :cool3: . No ale teraz jest u nas coś ok.30C,więc się nie dziwię jego senności. Niestety nawet nie jestem posiadaczką balkonu,więc chłopak leży na kaflach /nie odbierać tego,że nie może mieszkać w bloku!:mad: /,ale krzywda mu się nie dzieje! Też ok.21-22 ożywia się :crazyeye: :crazyeye: ,łap za zabawkę i baw się ze mną,ale na szczęście trwa to ok 5-10 minut /hi,hi/ i dalej spanko.Na spacerkach może jest bardziej ożywiony jak leje deszcz i jest burza,brrrr,wtedy to najlepsza pora -według niego na zabawę,a że pańcia sie boi burzy to jakoś nie bierze tego pod uwagę!!!!:placz:

Link to comment
Share on other sites

Piszecie, że wasze psy stale śpią ... :crazyeye: Może to dlatego, że Luna z husky wychowana... stale w gotowości do zabawy. Np. dzisiaj mieliśmy odwiedziny zaprzyjaźnionego setera angielskiego. Gonitwom i zabawie nie było końca, łącznie ze wspólnym pływaniem w basenie :p Z uwagi na upał przerwaliśmy te charce, co psom się nie specjalnie podobało.

Link to comment
Share on other sites

Nie mam pojęcia.
Luna lubi być w domu ale krótko. Dla niej zbyt intrygujące są odgłosy podwórka czy ogrodu. Jak bywała często w mieszkaniu to już po chwili podchodziła do okna czy drzwi i nasłuchiwała co to się na zewnątrz dzieje.
Myślę, że to sprawa przyzwyczajenbia. Lunka od początku większość czasu spędzała na szkółce czy w ogrodzie, i pewnie dlatego bardziej te miejsca uważa za swoje. Dom, mieszkanie było tylko schronienie i wieczorna atrakcja ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia']Nie mam pojęcia.
Luna lubi być w domu ale krótko. Dla niej zbyt intrygujące są odgłosy podwórka czy ogrodu. J.... ;)[/quote]
u mnie jest dokładnie tak samo :lol: W zasadzie to nawet niezbyt chętnie wracają do domu na noc :roll:
A to Belcia dziś, w pozycji strategicznej, w miejscu widokowym z panoramą wsi :lol: wykąpciana... i jeszcze troszkę mokra :lol:
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img357.imageshack.us/img357/2787/165zd.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Danusiu-spanko nie zależy chyba od mieszkania w bloku czy w domu,właśnie miałam pytać czy wasze psiaki też pół dnia przesypiają,wczoraj u nas był upał,więc Baca większość dnia spędził w domu na kafelkach niż na dworze-wychodził na chwilę załatwił swoje sprawy,poleżał w cieniu i szedł do domu ożywia się dopiero ok.godz.21 i wtedy nie chce wracać do domu,nie obchodzi go że komary żrą mnie żywcem.co do aportowania-Baca aportuje choć nigdy go tego nie uczyłam,sam z siebie wykombinował kiedyś robiła tak,że brał zabawkę i w nogi teraz przynosi,a jak chce mi zabrać zabawkę to zachodzi od tyłu i podstawia mi nogę-naprawdę!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...