Jump to content
Dogomania

Uranos Astra Canina


Recommended Posts

Mialam kontakt z hodowczynią tej suni. Teraz niestety juz go utracilam :( . Kto z Was bedzie na wystawie w Sopocie??? My tam debiutujemy :) Marwie sie troszke, bo podobno wystawa ma byc na hali a ja nie wiem jak Urani zareaguje.... :) Mam nadzieje ze wszystko bedzie ok :) Moim zdaniem beauceron jest wogle sympatycznym psem pod warunkiem ze jest dobrze wychowany :)

Link to comment
Share on other sites

Moja suczka ma dopiero 4 tygodnie, to ta mala myszka na zdjeciu :D

Jest z francuskiej hodowli i dopiero za miesiac jade ja odebrac, moj labrador juz sie cieszy z towarzystwa :D :D Wybralam beaucerona z Francji z linii psow uzytkowych tzw. "travail", chcialabym zalozyc hodowle psow do trudniejszych zadan. Beauceron jest rownie wszechstronny jak owczarek niemiecki wiec moze uda mi sie wesprzec nasze sluzby (policje, straz) tym przede wszystkim zdrowszym psem.

Na wystawach oczywiscie bedziemy bywac jesli nam sie spodoba, debiutujemy w Poznanu w listopadzie, ale moze przejedziemy sie do Lodzi na klubowke.

Link to comment
Share on other sites

Dzieki, znam w takim razie oboje rodzicow Uranoska :D

A czy Uranos ma ciete uszka? Jesli ma to w takim razie widzialam go jakies pol roku temu jak mial 3-4 miesiace bo bylam w hodowli Astra Canina :D

Jesli jestes z W-wy to koniecznie wpadaj na Pola Mokotowskie, Uranos musi miec duzo towarzystwa do prawidlowej socjalizacji. A jak ze szkoleniami, bedziecie robic PT w zwiazku? Pani Chodzen od Astra Canina jest treserem wiec pewnie Ci mowila jak z chlopczykiem postepowac, co? :)

Link to comment
Share on other sites

Puma (Uranos) nie ma cietych uszu z uwagi na to, ze bardzo pieknie zapowiada sie na wystawy. Jestem z pod Gdanska. Na szkolenie zapiszemy sie do szkolki. Jak narazie to sami probujem swoich sil i jest bardzo dobrze. Umie juz 7 komend, a jest z nami 3 tyg. :). Tak, mowila mi :)

Link to comment
Share on other sites

Poczekaj, poczekaj Atomic ... ja czegos nie rozumiem :-? Jak to? Masz Beaucerona - psa rasy wcale nie latwej i nie wiesz nic o tej rasie? Jak to sie stalo, ze sie na nia zdecydowalas? I to na rocznego psiaka? Wytlumacz sie szybciutko!!! :o

A mysle, ze Uranos juz troszke umie bo w koncu hodowczyni Astra Canina jest treserka i zapewne maly troche liznal juz nauki :D najciezszy i najbardziej decydujacy okres dojrzewania psa masz juz za soba.

Link to comment
Share on other sites

Pomysł z Beauceronem... Szukałam rasy która budzi raspekt wyglądem i łatwo sie uczy. Potem trafiłam na taką a nie inna rase. No i szukałam dobrej hodowli. Troszke poszperałam w necie i doszłam do wniosku ze psy z Astra Canina mi sie najbardziej podobają. No i zadzwoniłam, pojechałam i trafilam na wspaniałego Uranoska nazywanego prze ze mnie Puma :)

Link to comment
Share on other sites

aha :D

i co, Puma budzi respekt wsrod ludzi? Zaden pijak Cie nie zaczepi? Bo ja mam takie doswiadczenia, ze jak ktos sie nie zna na rasach to i mojemu labkowi z morda najslodsza i najpotulniejsza pod sloncem, schodzi z drogi albo co czestsze - mnie obrzuca wyzwiskami, ze pies nie w kagancu, smyszy i ze takie wielkie psy to jedza dzieci ....

Szczerze powiedziawszy juz sie boje jakie "mile slowka" bede slyszec jak bede szla z 2 psami, jednym grozniejszym od drugiego :x

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Mnie tez to boli... A wiec juz sie tłumacze... Puma był trzymany w kojcu. Gdy przyjechał do nas nie był przyzwyczajony do zycia w domu i w miescie. Wszystk,o było dobrze dopoki nie został sam w domu... Zaczął demolowac wszystko. Zrobilismy dla niego kojec, bo przeciez byl do niego przyzwyczajony. Niestety... i kojec zdemolował. zaczelismy pytac sie roznych osob zajmojacych sie zachowaniami psow do dalej. Wszystkie porady nie pomagały... Zadzwonilismy do hodowczyni Pumy. Powiedzielismy ze nie dajemu sobie rady i go wzieła. Strasznie mi go zal. Zdaję sobie sprawe taka krzywde mu zrobiłam.... :placz:

Link to comment
Share on other sites

Ja co prawda beaucerona nie mam (mam dobermanka a beaucerony mi sie baardzo podobają - szczegolnie charakter tych psów), ale sledze Wasz temacik od poczatku....

Atomic bardzo mi przykro z powodu Pumy - ale najbardziej zal mi samego psa...nie wobrazam sobie - reka na sercu - trzymania psa - obojetnie to jakiej rasy w kojcu...- dla mnie to jest tragedia i NIGDY nie zaknełabym psa w kojcu...i ludzie potem sie dziwia ze pies z kojca demoluje mieszkanie czy dom.... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...