Jump to content
Dogomania

OBRZUCONY KAMIENIAMI! Lord..ZBIERAMY NA KARMĘ I LECZENIE!! SZUKAMY DOMKU


tifet

Recommended Posts

[quote name='tifet']
[SIZE=5]Nadal proszę o [COLOR=red][B]transport w tym tygodniu jak najszybciej karmy i rzeczy dla Lorda...[/B][/COLOR] nie mam jak ich przewieźć :shake: Warszawa/Ząbki -Klembów(za Wołominem) to w jedną stronę 27kilometrów...[/SIZE]
[SIZE=5]bardzo proszę!:sadCyber:[/SIZE][/quote]
podnoszę i będę podnosić:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 571
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nie wiem jak coś nawet jeślimiałabym w zębach przytargać rzeczy to przytargam dla Lordzia...

a mam dla Lorda :
*karmę 14kg (tą wymarzoną weterynaryjną)
*smakołyki
*dodatkowy kocyk bo rozwalił tam swoje spanko i został mu tylko jeden kocyk i podusia

a dla małego ślepego i bez zębów Kacperka mam miski i karmę

Link to comment
Share on other sites

[I][SIZE=5]Prosimy o [COLOR=red][B]transport w tym tygodniu jak najszybciej karmy i rzeczy dla Lorda...[/B][/COLOR] nie mam jak ich przewieźć :shake: Warszawa/Ząbki -Klembów(za Wołominem) to w jedną stronę 27kilometrów...[/SIZE]
[SIZE=5]bardzo prosimy!:sadCyber:[/SIZE][/I]

Link to comment
Share on other sites

dziwie się dla czego na ten wątek nikt nie zagląda widzę tylko pare osob zangażowanych tutaj.

Jestem zbyt daleko aby pomoc z transportem :shake:
rzeczewiście nikt nie moze pomoc z transportem, przecież w wawie i okolicach jest sporo osob działających na rzecz psom?????????????????????????????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tifet'][I][SIZE=5]Prosimy o [COLOR=red][B]transport w tym tygodniu jak najszybciej karmy i rzeczy dla Lorda...[/B][/COLOR] nie mam jak ich przewieźć :shake: Warszawa/Ząbki -Klembów(za Wołominem) to w jedną stronę 27kilometrów...[/SIZE][/I]
[I][SIZE=5]bardzo prosimy!:sadCyber:[/SIZE][/I][/quote]

podnoszę............

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tifet'][I][SIZE=5]Prosimy o [COLOR=red][B]transport w tym tygodniu jak najszybciej karmy i rzeczy dla Lorda...[/B][/COLOR] nie mam jak ich przewieźć :shake: Warszawa/Ząbki -Klembów(za Wołominem) to w jedną stronę 27kilometrów...[/SIZE][/I]
[I][SIZE=5]bardzo prosimy!:sadCyber:[/SIZE][/I][/quote]

[quote name='GPooLCLD']To tylko 27km.. KTO POMOZE?


ja niestety jestem z małopolski.

A wysyłka kurierska, albo pks-em? (w przypadku pks chyba trzeba przesylke odebrac na dworcu)[/quote]
ojć przydałoby się aby tam pojechać i ustalić co dalej z Lordziem i do tego dla Was fotkę jego chudej dupki by się zrobiło... oczywiście ja mogę pojechać tylko autka brak...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tifet']ojć przydałoby się aby tam pojechać i ustalić co dalej z Lordziem i do tego dla Was fotkę jego chudej dupki by się zrobiło... oczywiście ja mogę pojechać tylko autka brak...[/quote]

[quote name='onek']Nikt nie zagląda:shake: wciąz te same osoby: bez autka, z małopolski i z dolnegośląska- te nie pomogą:shake: Tylko 27 km. w jedna stronę z Warszawy i taaaaki problem na DM?[/quote]


[I][I][SIZE=5]Prosimy o [COLOR=red][B]transport w tym tygodniu jak najszybciej karmy i rzeczy dla Lorda...[/B][/COLOR] nie mam jak ich przewieźć :shake: Warszawa/Ząbki -Klembów(za Wołominem) to w jedną stronę 27kilometrów...[/SIZE][/I]
[I][SIZE=5]bardzo prosimy!:sadCyber:[/SIZE][/I][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tifet'][I][I][SIZE=5]Prosimy o [COLOR=red][B]transport w tym tygodniu jak najszybciej karmy i rzeczy dla Lorda...[/B][/COLOR] nie mam jak ich przewieźć :shake: Warszawa/Ząbki -Klembów(za Wołominem) to w jedną stronę 27kilometrów...[/SIZE][/I][/I]
[I][I][SIZE=5]bardzo prosimy!:sadCyber:[/SIZE][/I][/I][/quote]

PILNE! potrzebny transport.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gaudi']My (tzn. ja z TZem) mozemy tam jechac, chocby jutro.
Poprosze o wiecej szczegolow - skad i gdzie dokladnie mamy te karme zawiezc. :)

Moj tel 504 504 399, moze byc tez priv tu albo na molosach (tam jestem zalogowana jako Madera).[/quote]

super :multi:
jutro rano do Ciebie zadzwonię i się dogadamy co i jak :) z góry dziękuję...

a termin jutrzejszy byłby cudny...
acha mam niewidoczny numer na stałe w telefonie że jak coś proszę śmiało odbierać... :razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...