Jump to content
Dogomania

OBRZUCONY KAMIENIAMI! Lord..ZBIERAMY NA KARMĘ I LECZENIE!! SZUKAMY DOMKU


tifet

Recommended Posts

na dniach czeka mnie następna wizyta u lekarza z Lordziem...
a jutro jadę do Wołomina opłacić klinikę...
jedno wiadomo do końca życia będzie łykał tabletki...
na dzień dzisiejszy codziennie musi połknąć 12 tabletek!!!

widać że jest osłabiony bo jak na niego strasznie dużo leży i śpi...
jest cały czas bardzo głodny... często burczy mu w brzuszku... na szczęście jego "Lordowskie nieczystości" były w miarę oki bo ponoć jak coś byłoby nie tak mam z miejsca zakładać mu smyczkę i lecieć do lekarza :shake:

jest nadzwyczaj grzeczny... i bardziej usłuchany niż zwykle... narazie nie chcę zapeszać więc się nie kłaniam w stronę treserów :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 571
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]wogóle teraz kilka słów po spacerku wieczornym...[/B]
*po pierwsze :możecie być ze mnie dumni przestałam być uparta i bawić się w orangutana na spacerach :cool3: i dziś kupiłam grubą szkórzaną obrozę dla Lordzia (jako dodatkowy chwytak dla wrednej mnie)

*po drugie: z nienacka wyskoczyły za płotem z ciemności trzy kundelki które mnie nie znoszą bo bratam się z Lordziem , a Lordzia za to że żyje... [B][SIZE=3]i Lordzio powiedział do nich piii piiii (w tym miejscu konieczna była cenzura) zrobił jednego kangurka i poszedł dalej...[/SIZE][/B] jak na niego to sukces -nie musiałam z nim wisieć na płocie :p oby tak dalej...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tifet']fiu fiu fiu Lordzio przed chwilką dostał paczkę z Royal Canin z 4rema mini (100g)paczuszkami Intestinal i literaturą edukacyjną...:cool1:


[SIZE=1]ps. wszystkie allegro są minus koszty przesyłki...ale zaraz sprawdzę...[/SIZE][/quote]



dobre i to :cool3:

Link to comment
Share on other sites

teraz wazy z kilo więcej...


[B]wielkie podziękowania dla Alkazara za jedzonko dla Lordzia :multi:[/B]


A teraz kilka słów o Lordzie...
stwierdzam że Lord jest wychowywany prawie jak pies pedant... wróciłam do domu pomerdał ogonkiem poklepałam go po głowie i kazałam iść do bramy... doczłapałam się spowrotem do bramy on już siedział przy worku karmy i grzecznie pilnował :cool1: gdy chwyciłam worek karmy zaczął biec do domu zawołałam go a on pokornie stanął za mną a potem ze dwa trzy kroki za mną szedł z wolna do domku... powiedziałam "na spanko" to poszedł do salonu i się położył na posłaniu... a ja poodkładałam rzeczy zdjełam płaszcz itp.... zawołałam go on już wiedział że pora karmienia... usiadł pół metra od miski i grzecznie czekał w napięciu kiedy mu pozwolę jeść... na spokojnie nasypałam karmę.... oddaliłam się od misek na drugi kraniec kuchni po tabletki... Lord dalej siedział i czekał... wróciłam... wrzuciłam tabletki... Lord siedział i się modlił do miski... nalałam czystą wodę do drugiej... Lord dalej siedział... wskazałam palcem na miskę a on wtedy wstał i zaczął jeść...po jedzeniu wrócił do salonu powiedziałam "na spanko"... bez dyskusji się położył... ale widziałam że coś chce... wystawiłam dłon w kierunku jego osóbki... podszedł powąchał mnie po ręku (jakieś 5 sekund) bo pewnie pachniałam 4rema łobuzami:cool1: ... przytulił się na kilka sekund głową i wrócił grzecznie na spanko... :cool1:aniołek???

Link to comment
Share on other sites

mało dziś zawału nie dostałam... Lord zaczął późnym rankiem dziwnie się zachowywać nie chciał wszystkiego zjeść... i jakby było mu słabo...:-o
wyginał się... wglądało jakby coś miał z brzuszkiem...
dość długo go obserwowałam i miałam jechać na złamanie karku do weterynarza... i............... na szczęście okazało się że 2 ziarenka karmy utknęły mu w gardle...:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']ja tez go podnosze...

Lordziku, w górę po kochający domek !!

tifet on jest u Ciebie na tymczasie?[/quote]

tak u mnie... właśnie leży na swoim spanku i się we mnie wpatruje abym pozwoliła mu wejść do mnie na tapczan :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[B]Skarbonka Lorda[/B]
[B]"A" oznacza aukcję...[/B]

Kinga-Kinia 5zł
GPooLCLD 10zł
"A" akwarela 34zł
"A" naklejka 10zł
"A" haft 20zł
Jo37 30zł
bagira@sara 40zł

[B]8październik= 149zł[/B]

Aleksandra W. 20zł
"A" kalendarz książkowy 22zł
"A" obrazek dog z kotkami 25zł
"A" pies z kwiatem 23,70zł
Blancia 150zł

[B]= 389,70zł[/B]

[B]13 październik[/B]

[B]-[/B]100zł (zwrot za leki dla IPTOZ w Klembowie)


-34,10zł (szampon w pudrze którym lekarz kazał 1-2 razy w tygodniu szorować Lordzia bo się sypie, łuszcy itp.)

[B]=255,60zł [/B]

[B]14 październik[/B]

-207,00zł (spłaciłam długi w kilnice "Miś" w Wołominie)

[B]-[/B]34,10zł(szampon w pudrze którym lekarz kazał 1-2 razy w tygodniu szorować Lordzia bo się sypie, łuszcy itp.)

[B]=14,50zł[/B]

[B]19październik[/B]

"A" kalendarz książkowy 22zł
Izulkabu 40zł
Kasia S. 200zł
Karina C. 20zł
PAROS 100zł
"A" (jedna osoba wylicytowała kilka rzeczy):
*maskotka buldog, obraz z rybkami, naszyjnik z masy perłowej -65zł

[B]=461,50zł[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...