Jump to content
Dogomania

Klubowka w Lodzi 2005


NNL-BC

Recommended Posts

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gwarek, tu w sumie nie chodzi o nerwy, ale kulture rowniez. Pierwszy raz, ktos mi wyskoczyl z tekstem < cytuje > "wypieprzajcie stad, bo nasze psy ciagna do waszych suk, my to miejsce pierwsi zajelismy!" Pozniej posypaly sie jeszcze jakies wulgaryzmy ze strony owej pani z trojmiasta.

Sorry winetu, ja jestem wyrozumiala, i moge sie podporzadkowac nawet, jak ktos mnie poprosi, ale kurcze, nienawidze, gdy mnie bezpodstawnie oskarzaja. Jezeli sie psa nie wychowalo, to trzeba sie liczyc z konsekwencjami. I tyle. I ciesze sie zajebiscie, ze tym ludziom sie nie powiodlo. O!

Dziekuje za uwage. 8)

Link to comment
Share on other sites

O wielkie dzieki za wypisanie stawki! Uporzadkowalam ja troche i dopisalam to co wiem.
Lodz 2005 byla dla nas udanym weekendem!!! I bardzo sie ciesze z sukcesu Frisia, ktory przyjechal w zasadzie 'tylko dla towarzystwa' dla Jeda ;-) GRATULACJE MADZIA!!!
Z mila pania z trojmiasta tez juz mialam mila konwersacje, coz, tak samo ich lubie jak i Ty i tez sie ciesze ze moje psy wygraly!
A na koniec posadzilismy cale stado obok siebie (+ zaprzyjazniona Raisa ;-) i pstryknelismy kilka fotek ktore jutro powinny byc na stronie.
Jeszcze dodam ze nasza Ruda (maliniak) wziela Mlodziezowe Zwyciestwo Klubu 2005!!! Wiec teraz jest Ml.Ch.Pl., Ml.Zw.Kl'05 Frambos BAJKA!!! I to nie koniec wystawiania naszego pieska do pilnowania!
W drodze powrotnej, juz na naszej zuzlowce wlecial nam zajac pod auto, gonil go chyba lis (widzelismy tylko oczy) i oszalaly w panice popelnil samobojstwo na zdezaku Passata. Taki mniej mily koniec wspanialego dnia! (ale lepsze to od jelonkow ;-)

Pozdrawiam
Ewa

Lodz Club Show 05'

NAJLEPSZA HODOWLA:
1 - ENERGIZER
2 - NEVER NEVER LAND (weszly wszystkie nasze szczeniaki, 4 mioty wyhodowane w roznych celach i w roznym typie, nie wyobrazam sobie powiedziec komus z moim dzieckiem ze nie chce zeby wszedl na ta konkurencje 'bo nie jest w moim typie i mi nie pasuje'!!!)
3 - KO-TO-RA

NEJLEPSZA SUKA HODOWLANA:
1 - CH.PL. KAMARDA ANAIS ANAIS !!!!
2 - FIERCE BOHEMIA ALKE
3 - APPLAUSE FATRANSKY SEN


BABY:

Alderaan SUMMER DREAM AT VENGELDIS - 1, wo
Yazina's UPSIDE DOWN - 2, wo
SLAVIC HASHEESH BLUE Energizer - 3, wo
Never Never Land GOLD RUSH - IV, wo

SZCZENIETA:

QUALIFIED QUEST BLACK Energizer - 1, wo
Never Never Land EWE CONGUEROR - 2, wo
Never Never Land EXTREMELY REMARKABLE - 3, wo


MLODZIEZ:

ONLY MY VIKING BLUE Energizer - 1,Zw.Ml
Never Never Land CATCH THE SUN - 2, dosk (OGON, OGON, OGON !!! duzo go kosztowal tym razem!)
O' THE CHAT MY BLACK Energizer - jeden z dwoch dysk za warczenie drugi 4 (dosk?)
Q Celtic DIAMANTE NERO - jeden z dwoch dysk za warczenie drugi 4 (dosk?)
ARES Rogonia - dysk za warczenie
Q Celtic DARDO DEL SOLE - nieobecny

POSREDNIA:

Never Never Land AGENT DOUBLE O SEVEN -1, CWC
OUTBURST HERO At Borderclan - 2, dosk
NIFTY NIGGER BLACK Energizer - 3, dosk
Nice of u to come bye QUE CELTIC - 4, dosk
MOONLIGHTING SHADOW BLACK Energizer - nb

OTWARTA:

LEGENDARY FRISCO BLACK Energizer - 1, CWC, NPwR, BOB ZWYCIEZCA KLUBU 2005!!!!
Jessomine AUSSIE MERLOT - 2, dosk
Alderaan DARK SIDE OF THE MOON
JUSTIN JEWEL BLUE Energizer - dosk
WIGO Ko To Ra - dosk
ICY MAGIC BLACK Energizer
ELF z Porzadnej Rodziny


CHAMPIONY

DUNCAN Bohemia Alke - 1, CWC
KAMARDA Schumacher - 2, dosk
HECTOR Czechmate - 3 dosk
GUEST BLACK Energizer - 4 dosk

SUKI

BABY:

Never Never Land GOLD N FAME - 1,wo
Alderaan SALT'N PEPA - 2, wo
VINYL VIOLA Ko To Ra - III, ob
VEDETTE Ko To Ra - IV, ob

SZCZENIETA:

RIO BRAVO RHAPSODY BLACK Energizer - 1, wo
Never Never Land ELIXIR OF BLUE LIFE - 2, wo
SALSA RED Tempo

MLODZIEZ

Never Never Land DANCING THE POLKA - 1, Zw.Ml, MLODZIEZOWY ZW. KLUBU!!!! NAJLEPSZY JUNIOR W RASIE!!!
Never Never Land CRUISE CONTROL - 2, dosk < TAK WIEM I RACZEJ SOBIE TEGO NIE WYBACZE, JESZCZE NIGDY NIE BYLAM TAK ROZCZAROWANA 1 MIESJCEM ;-) >
Never Never Land DIAMAND STAR - III, dosk
Q Celtic DOLCE VITA, IV, dosk
Fama Super Pracus - nieobecny




POSREDNIA:

NANA NO MERCY BLACK Energizer - 1, CWC
Never Never Land ANASTAZJA - 2, dosk

OTWARTA:

Shoreland's KEEP ON RUNNING - 1, CWC, NSwR, ZWYCIEZCA KLUBU 05!!!
AINA SYNTHESIA - II (?)
DAISY Super Pacus - II (?)
KELLY KEY TO MY HEART Energizer - III, dosk
Wendy Ko To Ra - IV, dosk
DUMA Super Pracus


CHAMPIONY

Q Celtic SHALOM SHALOM - I, CWC
GAJANA Czechmate - II, dosk
Heartland BAJKA - III, dosk (za 'zbyt dobra kondycje ;-) no coz, od chwili odstawienia miotu 7 szczeniat Bajeczka jest permanentnie na diecie ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote]OTWARTA:

AINA SYNTHESIA - II (?)
DAISY Super Pacus - II (?)
DUMA Super Pracus
KELLY KEY TO MY HEART Energizer - III, dosk
Shoreland's KEEP ON RUNNING - 1, CWC, NSwR, ZWYCIEZCA KLUBU 05!!!
Wendy Ko To Ra - IV, dosk [/quote]

WRRRRRRRRR AJrisz Ty jeszcze nie wiesz co znaczą nerwowi ludzie WWRRRR jak nie poprawisz wyników WRRRRRRR.
Jestem po wczorajszej klubuwce baaaardzo nerwowa kiedy na początku dowiaduję sie fachowej oceny: hodowle trudno ocenic bo potomkowei są nie w tym wieku, dalej ze pies i suka za małe a szczeniak za duzy, ale tak wogóle to doskonałe proporcej, budowa itd. W końcu to nie dobermany,no jedynie co wyniosłam z tej wystawy to nie prać psów w okresie linienia przed wystawą. I nie zapisywać szczeniaka 5,5 miesiecznego do baby bo zawsze będzie olbrzymem w stosunku do tego 3 mies.
A cisteczka owszem były, ale Ajrisz wykpiła się kupnymi i chciała mnie nimi zapchać, a miało byc tak pięknie :placz:

Link to comment
Share on other sites

A najbardziej rozłożyło mnie na łopatki, zakończenie klubówki, kiedy to oglądałam sobie BISY a moje obydwa psiaki spały pod ławeczka i podeszło jakieś w srednim wieku małzeństwo pytajac sie o pieski i rasę. Od słowa do słowa okazało sie ze PAni nie tyle jest zainteresowana rasa, ale ma przepięknej urody psiorka o niespotykanej kolorystyce jedyny na swiecie i szuka dla niego suczki bo przecież szkoda aby nie przekazał dalej swojej urody. Usiłowałam Pani uświadomić problem nadprodukcji psów nawet rodowodowych o wątpliwej psychice czy eksterierze i problem przepełnionych schronisk miksami. Pani biła sie w serce ze rozumie ten problem ale jej pies jest najpięknieszy na swicie. Wiec spytałam sie czy w takim razie zostawi sobie cały ten miot mixów dla siebie. Oburzona żachneła się czy ja sobie zartuję i ze nie zgłupiała jeszcze.
I w tym optymistycznym akcentem pojechałam do domu pograzajac sie w pogłebiajacej depresji.
Ajrisz przeslij mi te cisteczko moze sie nim udławię :bigcry:

Link to comment
Share on other sites

chcialam podziekowac Wszystkim bardzo za mile spotkanie na klubie!!
Bardzo dziekuje za wielki aplaus dla Frisia ze strony "neverlandowcow";-) ze strony Ani ,ze strony "klikerowcow" i Martyny.
Dziekuje, jestescie kochani! Bez Was nikt by sie nie cieszyl z naszego Zwyciestwa i nie byloby tak milo! DZIEKUJEMY :)
Frisia zwyciestwo bylo dla mnie bardzo milym zaskoczeniem.
To bardzo kochany pies.

Jedzio zachowywal sie bardzo dzielnie i jestem zadowolona ze w takim natloku wrazen niczego sie nie bal, byl bardzo dzielny i skupiony na mnie.

Byly piekne prezenty:-) Dziekuje Ewa za prezenty dla pieskow z hodowli NNL, Ani za piekne rozetki, i nie wiem komu za piekna rozete dla zywciezcy rasy!! Kto ja ufundowal?
A puchary byly na ringu glownym na Bisach, za Rase.


Moje kochane chlopaki dzis juz lobuzuja.
A ja ciagle niedowierzam ;-)

pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

Cóż mogę powiedzieć...szczęśliwa wczoraj nie byłam przyznam się szczerze :evil: :wink:
Gratulacje Magda i Frisco!!!
Rozetki są od nas mam nadzieję,że wręczono Ci dwie - duża dla Frisco i mała dla Ciebie :-) No i mam nadzieję,że Ci sie podobają! :roll:
Gratulacje!!!
Iwona & Alderaan Border Collies
[url]www.alderaan-bordercollies.com[/url]

Link to comment
Share on other sites

[color=red][quote=AlderaanBC's]Cóż mogę powiedzieć...szczęśliwa wczoraj nie byłam przyznam się szczerze :evil: :wink: [/color]

przepraszam w imieniu Frisia;-)


[color=red]Gratulacje Magda i Frisco!!![/color]


dziekuje bardzo:-)

[color=red]Rozetki są od nas mam nadzieję,że wręczono Ci dwie - duża dla Frisco i mała dla Ciebie :-) No i mam nadzieję,że Ci sie podobają! :roll:
Gratulacje!!![/color]
Iwona & Alderaan Border Collies
[url]www.alderaan-bordercollies.com[/url][/quote]

oczywiascie ze sie podobaja! sa sliczne! BARDZO dziekujemy!
W zyciu nie widzialam takich ladnych rozetek.

jeszcze raz dziekujemy

MAgda i Frisco

Link to comment
Share on other sites

I my sie bardzo cieszymy ze nasz kumpel Frisco jest taki super ...no super to on jest ..ale ze najpiekniejszy BRAWOOOOOOOOO !!!

nie umiem wstawiac zdjec...dlatego zapraszam na galerie do Ewy ...kilka fotek z wyjazdu do Malborka

[url]http://www.bordercollie.pl/index.php?mode=nowa_galeria&strona=grupa&id=65[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...