Jump to content
Dogomania

Klubowka w Lodzi 2005


NNL-BC

Recommended Posts

Powiedzcie mi, dlaczego na klubie sedziuje Pan Erwin Deutscher, ktory z reguly sedziuje Grupe II, III, IV, V i IX??? W Polsce juz kilka razy sedziowal np dobermany.
Nie do konca to rozumiem, chyba szczegolnie na klubowke powinni zaprosic kogos kto sie naprawde zna...

Pozdrawiam
Ewa

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ewo, sama sobie poniekąd odpowiedziałaś na to pytanie :wink: Jakież to klubówki mamy tego samego dnia w Łodzi? M.in. szpiców i dużego psa japońskiego, dobermanów i pinczerów, dogów niemieckich... Oni zawsze wrzucą takiego gościa żeby trochę posędziował na każdej z nich. To się im opłaca... My mieliśmy mieć pierwotnie Havelkę a teraz mamy Deutschera i szczerze mówiąc mimo wszystko wolę właśnie tego drugiego :wink:

Link to comment
Share on other sites

E.D faktycznie sedziowal dobermany w Lodzi, a teraz z kolei oceniac bedzie we Wroclawiu. Swoja droga, dziwna sprawa gdyz w tym roku na klubowce nie ma dobkow i pinczerow, gdyz oddzial bydgoski ja organizowal wczesniej. < mam znajomych od dobermanow, wiec sie nie dziwcie, ze ja taka poinformowana w tych sprawach :wink: >

No, ale skoro w zeszlym roku oceniala nas babka od pudli, to dlaczego w tym nie mialby gosc od pinczerow? ;] A podobno calkiem sympatyczny pan... :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

LODZ 2005

Godz. 10.00 – 10.20

[b]Wybór Najlepszej Hodowli w rasie Border Collie[/b]

Godz.10.20 – 10.40

[b]Wybór Najlepszej Suki Hodowlanej w rasie Border Collie[/b]

Godz. 11.00 - Ocena psów w ringu - 87

Najpierw Australian Cattle Dogs, ktorych jest 16

[b]Border Collie[/b] - 52

Psy - kl. baby 4
Psy - kl. szczeniat 3
Psy - kl. mlodziezy 6
Psy - kl. posrednia 4
Psy - kl. otwarta 8
Psy - kl. championów 3



Suki - kl. baby 4
Suki - kl. szczeniat 3
Suki - kl. mlodziezy 5
Suki - kl. posrednia 3
Suki - kl. otwarta 7
Suki - kl. championów 2

Link to comment
Share on other sites

[quote]Nas ani nic od nas w otwartej nie ma, wiec nie bij[/quote]

No to sobie odetchnelam... 8)

Tymczasowo, bo na pewno przybedzie jakas zagraniczna niespodzianka i koniec zabawy 8) < w sumie to jednak sie ciesze, ze Lodz nie jest gdzies na obrzezach Polski, tylko w centrum... daleko do granicy! :evilbat: >

Link to comment
Share on other sites

[quote name='goranik']ale fajnie! duzo borderow!
ja wystawiam JEdzia w baby oczywiscie a Frisia w otwartej. Ten to dopiero ma konkurencje :lol:
[/quote]

Nie mniejsza niz w otwartej suk, a przy tym Twoje zycie jest przynajmniej nie zagrożone :placz:
Ajrisz się nie odzywa bo pewnie sie uzbraja :Help_2:

Link to comment
Share on other sites

[quote]Ajrisz się nie odzywa bo pewnie sie uzbraja [/quote]

No! Zbieram ekipe! 8)

No to juz znam dwie z otwartej, ale co z pozostala piatka?! Wlasnie skonczylam rozmawiac z mila pania z ZK, i powiedziala, ze stawek nie udostepni!!!

Wrrr! Ten Zwiazek to tez trzeba nawiedzic chyba [img]http://scr.home.pl/dogolandia/images/smiles/za6.gif[/img]

A lodzka goscinnosc jest wspaniala...
8) I zawsze jest tam mily stoliczek z eleganckim barkiem do rozlewania piwa. Wspaniale! Jakby ktos nas nie spotkal na ringu - to tam wlasnie bedziemy po ocenie. 8) < jak to na kazdej wystawie bywa :wink: >

E, pamieta ktos czy w zeszlym roku byl szampan ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='"Ajrisz"'][quote] I zawsze jest tam mily stoliczek z eleganckim barkiem do rozlewania piwa. Wspaniale! [/quote]

WRRRRRRRRR Złosliwa bestio, skad wiedziałas ze nie cierpię piwa?? Wiedziałam ze nas nie lubią w tej Łodzi, chyba musimy zaprowadzic tam swój ład i porządek :boom:

Czy ktoś coś wspominał o szampanie? Moze jeszcze zmienimy zdanie. :calus:

Link to comment
Share on other sites

[quote]Złosliwa bestio, skad wiedziałas ze nie cierpię piwa??[/quote]

Jak mozna piwa nie lubic?! No matko i corko...! 8)

Gdybym piwa nie lubila, to po co ja bym w ogole na wystawy jezdzila, co?! 8) 8)

A kurde, szampan mi sie przypomnial, bo wydawalo mi sie iz byl na zeszlorocznej zwyciezcy na klubowce. Niemniej, postaram sie zabrac ze soba dodatkowy. Najwyzej wykoncze Was pozniej, i tyle! :evilbat: 8)

Link to comment
Share on other sites

No właśnie Ajrisz świetny pomysł z tym szampanem :D
Może uda nam się jeszcze zakupić jakiś baldachim w promocyjnej cenie co by ewentualnie na głowy nic nie kapało choć pogoda ma być jak zawsze w Łodzi piękna :wink:
Życzycie sobie jeszcze do tego szampana jakieś frykasy ? Mogę ewentualnie upiec ciasteczka :)

Link to comment
Share on other sites

[quote]Mogę ewentualnie upiec ciasteczka [/quote]

Oj, lepiej o ciasteczkach przy mnie nie wspominaj, a co gorsza, nie pokazuj nawet! Kilka minut i zostaniesz bez! ... 8)

My tez cos zabierzemy zatem!

[size=2] ha, oni sobie nie zdaja sprawy, ze mi ich nakarmimy tak, ze juz na nastepna wystawe nie zajada. :evilbat: [/size]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ajrisz']Ocenia ziom z Austrii, pan Erwin D. 8)

Z moim szczesciem w jakiej ja klasie moge byc? 8)

Oczywiscie, ze w otwartej! :evil: :lol:[/quote]
Eeee tam. :wink: Przynajmniej jeśli wygrasz, będziesz miała świetny pretekst, by doprowadzić się do stanu nietrzeźwości. 8) :wink:

Kurcze, czego nas wyrzucili do jakiegoś Pruszkowa z tej Łodzi, co ?! Tam nie ma Lidkowych ciasteczek! :(

Link to comment
Share on other sites

[quote]Przynajmniej jeśli wygrasz, będziesz miała świetny pretekst, by doprowadzić się do stanu nietrzeźwości.[/quote]

Ja sie do takiego stanu doprowadzam, bez konkretnego pretekstu! 8)
Zawsze po wystawie. Tradycja musi zostac zachowana, nie? 8)

Nicegirl, lap zatem suke i wpadaj! Mozemy ja podpiac, w sumie uszy jak cattle, a umaszczenie borderowate! 8)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...