Jump to content
Dogomania

Klubowka w Lodzi 2005


NNL-BC

Recommended Posts

[quote name='Ajrisz'][quote]Mogę ewentualnie upiec ciasteczka [/quote]

Oj, lepiej o ciasteczkach przy mnie nie wspominaj, a co gorsza, nie pokazuj nawet! Kilka minut i zostaniesz bez! ... 8)

My tez cos zabierzemy zatem!

[size=2] ha, oni sobie nie zdaja sprawy, ze mi ich nakarmimy tak, ze juz na nastepna wystawe nie zajada. :evilbat: [/size][/quote]

Czyli mam zastosować recepturę rodem z imprezy u Popiela - odrobina strychniny dla całej rodziny :lol: :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hej hej
Niezle sie tu dzieje, ladnie nas zapraszacie :wink:
Moja jedna niespodzianka nie wypalila, przyznam sie co chcialam zrobic: tabliczki 1,2,3,4 na lokaty w ksztalcie pasacego BC z namalowanym numerem, zainspirowana klubowa corgi i tabliczkami na ringu chichulala (ktore Reel mial za szczury i chcial zjecs) w Lipsku. No ale niestety ZKWP Lodz powiedziala ze nie bo juz maja. Wiec trudno, a projekt byl naprawde ladny. Jak kiedys powstanie klub BC to sponsoruje na nasza pierwsza klubowa wystawe.
Lidka, ja tez sie pisze na ciasteczka, dla mnie beda bez strychniny prawda? :wink: BO RINGOWKI NIE DOSTANIESZ!!!
Acha, Martyna, jak chcesz to mam dla Ciebie cos takiego jak zgubilas w Krakowie, za jedyne 10 euro prosto z Lipska.

Pozdrawiam
Ewa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ajrisz'][quote]Przynajmniej jeśli wygrasz, będziesz miała świetny pretekst, by doprowadzić się do stanu nietrzeźwości.[/quote]

Ja sie do takiego stanu doprowadzam, bez konkretnego pretekstu! 8)
Zawsze po wystawie. Tradycja musi zostac zachowana, nie? 8) [/quote]
Wstyd i rozpusta normalnie! 8)

[quote]Nicegirl, lap zatem suke i wpadaj! Mozemy ja podpiac, w sumie uszy jak cattle, a umaszczenie borderowate! 8)[/quote]

Kochana, ja to bym wpadła, z wielką chęcią nawet. Waszych łódzkich sposób witania przyjezdnych się nie boję. 8) Ale mieszkam za dużą ilością gór, rzek i lasów. :(

Link to comment
Share on other sites

[quote]Acha, Martyna, jak chcesz to mam dla Ciebie cos takiego jak zgubilas w Krakowie, za jedyne 10 euro prosto z Lipska. [/quote]

Kurde, trzeba wczesniej bylo mowic!

Teraz ta moja "zagubiona junior" plynie albo leci < nie wiem jaka paczka poslali >...! Ale ile ja musialam sie o nia "nawalczyc"! 8)

[quote]Wiec trudno, a projekt byl naprawde ladny. Jak kiedys powstanie klub BC to sponsoruje na nasza pierwsza klubowa wystawe. [/quote]

Eh... ale kiedy powstanie? Ja juz bym chciala!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NNL-BC']
Lidka, ja tez sie pisze na ciasteczka, dla mnie beda bez strychniny prawda? :wink: BO RINGOWKI NIE DOSTANIESZ!!!
[/quote]

No dobra, jak są chętni na ciacha to sobotę już mam z głowy :wink:

A propos ringówki zwrot kosztów wolisz w euro czy pln?

Link to comment
Share on other sites

[color=blue][quote name='Gudi']obiektyna nie bede :) ja trzymam kciuki za Jeda...z braterskim pozdrowieniem[/quote][/color]

ooo, dzieki Ci dobra duszo!
kciuki sie przydadza!
chetnych zapraszam do obejrzenia fotek ze spotkania mlodych potworow! u mnie na stronie [url]www.dogs.gd.pl/psiejstwo[/url]
w galerii.

Dzis Frisco sobie zdarl poduszki, wiec chyba nici z klubu....chociaz po cichu licze ze mu sie wygoi.

pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

Martyna: Sen Katarzyny II Ci sie przysnil? :wink:
Coz to za kolor - niebiesko czarny? Czyzbym sie domyslala? :wink:

Magda, fotki jak juz wiesz piekne, nie moge sie doczekac kiedy Was zobacze, dobrze ze to juz niedlugo!

Gudi: reszta rodziny tez prosi o kciuki :wink: :wink: :wink:

Pozdrawiam
Ewa

Link to comment
Share on other sites

Oj nie wiem czy Kaczmarski taki light'owy jest, to bardzo gleboka muzyka. Wiesz ze ja tego sluchalam juz jak mialam 10 lat? I nawet wiedzialam o co chodzi!

[quote]I nos z kropka w sumie. [/quote]
Chyba wiem o kogo chodzi :wink: :wink: :wink:

W baby bedzie jeszcze niunia czyli Gobi. I z tego co wiem tyle.
No i dzieki za kciuki :lol:

Pozdrawiam
Ewa

Link to comment
Share on other sites

[quote]Oj nie wiem czy Kaczmarski taki light'owy jest, to bardzo gleboka muzyka. Wiesz ze ja tego sluchalam juz jak mialam 10 lat? I nawet wiedzialam o co chodzi! [/quote]

Ja przechodzilam przez okres Dezerterow, Kazikow, Brygad Kryzys etc. przy ktorych Kaczmarski jest lzejszy nieco. Niemniej teksty ma rewelacyjne. Lubie o Polsce posluchac, ktora od 20 lat jest taka sama. :-?

[quote]Chyba wiem o kogo chodzi [/quote]

No oczywiscie, ze wiesz! :D

Link to comment
Share on other sites

czy ktos mogłby zapalic słońce ?... persektywa nocowania w namiocie ...brrrr.
z gudim chyba wejdziemy w komitywe z duchami na zamku w Malborku :) chociaz na glowe nie bedzie kapalo.
Niezły trening sie zapowiada.To chrzest bojowy dla małego.Zajecia nocne i spanie w spiworze :)
obiecuje jakies zdjecia ..jak przezyjemy :)
wam tez zycze pogody na klubowce.
zmykamy sie pakowac..misie:) ,miski,papu..mam nadzieje ze gudi zostawi mi troche miejsca w plecaku :)

Magdzie jeszcze raz dziekujemy za przecudne zdjecia !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LALUNA'][quote name='lidush']No dobra, jak są chętni na ciacha to sobotę już mam z głowy :wink:
[/quote]

Pewnie ze sa chętni :facelick:

Ale arszenik to macie na recepte prawda?[/quote]

:lol: :lol: :lol:
recepta, jaka tam receta wystarczy zaprzyjaźniony farmaceuta :wink:

Link to comment
Share on other sites

Lodz Club Show 05'

BABY:

Alderaan SUMMER DREAM AT VENGELDIS - 1, wo
Never Never Land GOLD RUSH - IV, wo
SLAVIC HASHEESH BLUE Energizer - 3, wo
Yazina's UPSIDE DOWN - 2, wo

SZCZENIETA:

Never Never Land EWE CONGUEROR - 3, dosk
Never Never Land EXTREMELY REMARKABLE - 2, dosk
QUALIFIED QUEST BLACK Energizer - 1, dosk

MLODZIEZ:

ARES Rogonia
Never Never Land CATCH THE SUN - 2, dosk
O' THE CHAT MY BLACK Energizer
ONLY MY VIKING BLUE Energizer - 1,Zw.Ml
Q Celtic DARDO DEL SOLE
Q Celtic DIAMANTE NERO

POSREDNIA:

MOONLIGHTING SHADOW BLACK Energizer - nb
Never Never Land AGENT DOUBLE O SEVEN -1, CWC
Nice of u to come bye QUE CELTIC - 4, dosk
NIFTY NIGGER BLACK Energizer - 3, dosk
OUTBURST HERO At Borderclan - 2, dosk

OTWARTA:

Alderaan DARK SIDE OF THE MOON
ELF z Porzadnej Rodziny
ICY MAGIC BLACK Energizer
Jessomine AUSSIE MERLOT - 2, dosk
JUSTIN JEWEL BLUE Energizer - dosk
LEGENDARY FRISCO BLACK Energizer - 1, [b]CWC, NPwR, BOB ZWYCIEZCA KLUBU 2005!!!![/b]
WIGO Ko To Ra - dosk

CHAMPIONY

DUNCAN Bohemia Alke - 1, CWC
KAMARDA Schumacher - 2, dosk
GUEST BLACK Energizer
HECTOR Czechmate

SUKI

BABY:

Alderaan SALT'N PEPA
Never Never Land GOLD N FAME
VEDETTE Ko To Ra - IV, ob
VINYL VIOLA Ko To Ra - III, ob

SZCZENIETA:

Never Never Land ELIXIR OF BLUE LIFE
RIO BRAVO RHAPSODY BLACK Energizer - 1 < chyba >
SALSA RED Tempo

MLODZIEZ

Fama Super Pracus
Never Never Land DANCING THE POLKA - [b]1, Zw.Ml, MLODZIEZOWY ZW. KLUBU!!!![/b]
Never Never Land DIAMAND STAR - III, dosk
Never Never Land CRUISE CONTROL - 2, dosk < gdybys nie wystawila Poleczki, to mialabys mlodziezowy championat w kieszeni! Wstyd! >
Q Celtic DOLCE VITA, IV, dosk

POSREDNIA:

NANA NO MERCY BLACK Energizer - 1, CWC
Never Never Land ANASTAZJA - 2, dosk

OTWARTA:

AINA SYNTHESIA - nb
DAISY Super Pacus - II (?)
DUMA Super Pracus
KELLY KEY TO MY HEART Energizer - IV, dosk
Shoreland's KEEP ON RUNNING - [b]1, CWC, NSwR, ZWYCIEZCA KLUBU 05!!![/b]
Wendy Ko To Ra - III, dosk

CHAMPIONY

GAJANA Czechmate - II, dosk
Q Celtic SHALOM SHALOM - I, CWC
Heartland BAJKA - III, dosk

Prosze, o uzupelnienie wynikow, gdyz ja w chwili gdy szczenieta weszly poszlam sie odstresowac, a pozniej to juz w ogole rozkojarzona chodzilam. Bylo bardzo fajnie! Sedzia ocenial poniekad dziwnie, lekko dyskrymiujac inne umaszczenia. Generalnie jednak, bardzo sympatyczny czlowiek z poczuciem humoru.
Byly ciastka, nie bylo szampana niestety! Atmosfera przyzwoita, choc zaliczylam ostra wymiane zdan < z drugiej strony > z pewna wlascicielka dwoch energizerow < coz, nerwowi ludzie wyjatkowo >
A! Trzeba przyznac, ze od Ewy dowiedzialam sie pewnej rzeczy, o ktora bym jej nigdy nie posadzila... 8) Zalowalam cholernie, ze nie nagralam!!! :D

Zdjec mam malo, jak znajde czas to wstawie. Nie bylo pucharkow ani dla MlZwKl, ani dla ZwKl - WSTYD I HANBA! :evil: 8)

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...