Jump to content
Dogomania

17.08.2008 - XLI Toruńska Wystawa Psów Rasowych - National Dog Show (CAC)


Matusz

Recommended Posts

  • Replies 207
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam ;)
Czy koś może powiedzieć mi coś na temat
[B][FONT=Tahoma]FCI 5[/FONT][/B] [B][FONT=Tahoma][SIZE=2]Paweł Szemraj (PL)
Barbara Larska (PL)[/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Tahoma]Na co zwracają uwage itp.[/FONT][/B]
[B][FONT=Tahoma]Interesuje mnie też w Siberian husky jakie kolory preferują [/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monika_Lucky']Witam ;)
Czy koś może powiedzieć mi coś na temat
[B][FONT=Tahoma]FCI 5[/FONT][/B] [B][FONT=Tahoma][SIZE=2]Paweł Szemraj (PL)
Barbara Larska (PL)[/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Tahoma]Na co zwracają uwage itp.[/FONT][/B]
[B][FONT=Tahoma]Interesuje mnie też w Siberian husky jakie kolory preferują [/FONT][/B][/QUOTE]

Siberiany dostała do oceny p.Larska

Link to comment
Share on other sites

Niedźwiadku, 65,- PLN to normalna cena za zgłoszenie psa na tę wystawę.
Jeśli natomiast zgłosisz psa w terminie do 31 lipca, ale postanowisz zapłacić za jego udział dopiero w dniu wystawy (w sekretariacie), wtedy ta opłata wzrasta z 65,- PLN do 100,- PLN.
Płacisz tylko raz. Pytanie, czy chce Ci się lecieć na pocztę lub wykonać przelew i zapłacić 65,- PLN czy Ci się nie chce i wolisz w dniu wystawy, stać w kolejce i zapłacić za tę przyjemność 100,- PLN
Ot cała filozofia tego zapisu ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NigdyNigdy']Niedźwiadku, 65,- PLN to normalna cena za zgłoszenie psa na tę wystawę.
Jeśli natomiast zgłosisz psa w terminie do 31 lipca, ale postanowisz zapłacić za jego udział dopiero w dniu wystawy (w sekretariacie), wtedy ta opłata wzrasta z 65,- PLN do 100,- PLN.
Płacisz tylko raz. Pytanie, czy chce Ci się lecieć na pocztę lub wykonać przelew i zapłacić 65,- PLN czy Ci się nie chce i wolisz w dniu wystawy, stać w kolejce i zapłacić za tę przyjemność 100,- PLN
Ot cała filozofia tego zapisu ;)[/QUOTE]

Dziekuje;), tak wlasnie myslalam, ze jak z biletami na koncert, ale pewna nie bylam. Ide do banku zrobic przelew, za roznice w cenie kupie trymer:eviltong:.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE] Patka wielkie dzieki:loveu:, bedziesz na wystawie? Wystawiasz:cool3:? [/QUOTE] tak wystawiam Moja maupkę :evil_lol: zapraszamy na ring gr III :razz: bo my pełne stado razem z ludzkim szczenięciem zapewne (w zeszłym roku wystawiałam z dzieckiem w brzuchu)
na razie stawka zerowa w naszej klasie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niedzwiadek:)']taaaaaaaaaaa weekend bedzie bardzo dlugasny:evil_lol:.

My bedziemy napewno dostalismy zwrotny, ze nas przyjeli, kasa poszla. Mam nadzieje, ze jakiegos dogomaniaka spotkam:mad:.[/quote]
[B][I]eee dla mnie długaśny bo ja więcej dni wolnego niż 1 nie mam tak na raz :evil_lol: a tutaj aż 3 :crazyeye::diabloti:[/I][/B]
[quote name='Patka']tak wystawiam Moja maupkę :evil_lol: zapraszamy na ring gr III :razz: bo my pełne stado razem z ludzkim szczenięciem zapewne (w zeszłym roku wystawiałam z dzieckiem w brzuchu)
na razie stawka zerowa w naszej klasie :evil_lol:[/quote]
[B][I]jesssooo to wygrasz :evil_lol::evil_lol:[/I][/B]

[B][I]jak nie pojadę nigdzie to przyjdę oczywiście :loveu:[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...