Jump to content
Dogomania

7 tygodniowy Borys już w nowym domku!


anouk92

Recommended Posts

[quote name='Worel']a ja poprosze o zmiane tytulu....

napisac MIASTO i POTRZEBA DT + NA JAK DLUGO

bo tak, to malo kto wie.....jak do Kuleczki jeszcze nie zajzal.[/quote]

Zmieniłam że potrzebne DT.
Jeśli chodzi o miasto to zawiozę go wszędzie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 267
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przesłałam psa do koleżanki z pracy. Jej TZ jest co prawda przeciwny, ale porozmawia z nim wieczorem. Może się zgodzi. Narazie to jednak nic pewnego.

Anouk, a czy masz jakąś inną opcję, choćby cień szansy. Bo szkoda, aby taki maluch trafił do schroniska.

A jak tam jego oczko?

Aha, czy on będzie duży? Jak duża jest jego mama?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GrubbaRybba']Przesłałam psa do koleżanki z pracy. Jej TZ jest co prawda przeciwny, ale porozmawia z nim wieczorem. Może się zgodzi. Narazie to jednak nic pewnego.

Anouk, a czy masz jakąś inną opcję, choćby cień szansy. Bo szkoda, aby taki maluch trafił do schroniska.

A jak tam jego oczko?

Aha, czy on będzie duży? Jak duża jest jego mama?[/quote]

Nie mam żadnej opcji. Na razie nikt się nie zdecydował.
Jutro mamy wizytę u dr.Garncarza i zobaczymy co z tym oczkiem.

Mój wet powiedział że to wada genetyczna, mi się wydaje że może ktoś mu te oczko uszkodził - jutro wszystkiego się dowiemy.

Link to comment
Share on other sites

DT już jest:) Mój TZ mnie zadziwia:)
Powiedział,że tu jednej kobiecie na dniach szczeni się suka-mieszaniec owczarka niemieckiego i bernardyna-ojciec bernardyn.Szczeniaki chce oddać do schronu:( Marek zapytał czy wezmę dwa:crazyeye:Dla jednego mam już dom... Zobaczymy jak się urodzą:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marzena&Gusti']DT już jest:) Mój TZ mnie zadziwia:)
Powiedział,że tu jednej kobiecie na dniach szczeni się suka-mieszaniec owczarka niemieckiego i bernardyna-ojciec bernardyn.Szczeniaki chce oddać do schronu:( Marek zapytał czy wezmę dwa:crazyeye:Dla jednego mam już dom... Zobaczymy jak się urodzą:lol:[/quote]

Marzena strasznie sie ciesze, ze sie zdecydowalas bo inaczej mialabym 7 tymczasow :oops::oops:
jakby cos trzeba bylo to pomoge w miare mozliwosci tak jak pisalam na gg, w ogloszeniach tez pomoge

a te szczeniaki niech uspia jak sie urodza, ew zostawia tego jedego, dla ktorego masz dom

Link to comment
Share on other sites

słuchaj koniecznie jedź do Garncarza , mój pies też ma mniejsze "oczko",okazało się że oczko jest normalne tylko szpara powiekowa mniejsza,można to skorygować operacyjnie ale psu nie przeszkadza więc ja zostawiłam,z wiekiem różnicę coraz mniej widać. Mam nadzieje że ten maluszek ma to samo
[IMG]http://img81.echo.cx/img81/9791/200504231718305og.jpg[/IMG]
tu ma cos koło 4 mies. i juz jest mniejsza różnica,teraz dopiero jak zwrócę uwagę że jedno jest mniejsze to ludzie dopiero zauważają

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marzena&Gusti']DT już jest:) Mój TZ mnie zadziwia:)
Powiedział,że tu jednej kobiecie na dniach szczeni się suka-mieszaniec owczarka niemieckiego i bernardyna-ojciec bernardyn.Szczeniaki chce oddać do schronu:( Marek zapytał czy wezmę dwa:crazyeye:Dla jednego mam już dom... Zobaczymy jak się urodzą:lol:[/quote]

Super, że weźmiesz biedaka! :loveu::multi:

A te szczeniaki trzeba uśpić. Niech zostawi jednego lub najwyżej dwa. Tyle jest teraz psiurów, że rozmnażanie ich to zbrodnia. :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...