Jump to content
Dogomania

WLOCLAWEK - mlody onek na szosie miedzy autami - kto go zlapie? ma dom


wellington

Recommended Posts

[B][SIZE=4][COLOR=red]Bardzo dziękuję Agacie69[/COLOR][/SIZE][/B], że tak błyskawicznie odpowiedziała na prośbę o pomoc i od razu rozpoczęła poszukiwania.

Pies pojawia się i znika. Krąży w pobliżu jednego baru i podchodzi do ludzi którzy tam pracują. Agata obiecała wybadać jak wysoka musiałaby być nagroda, żeby ktoś w tego baru go złapał.

Na psa czeka już dom. Trzeba go "tylko" :cool3: złapać i przewieźć w okolice Katowic. [U]Jeśli macie informacje o transporce Włocławek - południe Polski wpisujcie prosze na tym wątku[/U]. Gdyby znalazł się transport to możnaby myśleć o odpowiednim zwiększeniu nagrody tak, żeby ktoś z baru miał motywację, żeby psa natychmiast złapać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frotka'][B][SIZE=4][COLOR=red]Bardzo dziękuję Agacie69[/COLOR][/SIZE][/B], że tak błyskawicznie odpowiedziała na prośbę o pomoc i od razu rozpoczęła poszukiwania.

Pies pojawia się i znika. Krąży w pobliżu jednego baru i podchodzi do ludzi którzy tam pracują. Agata obiecała wybadać jak wysoka musiałaby być nagroda, żeby ktoś w tego baru go złapał.

Na psa czeka już dom. Trzeba go "tylko" :cool3: złapać i przewieźć w okolice Katowic. [U]Jeśli macie informacje o transporce Włocławek - południe Polski wpisujcie prosze na tym wątku[/U]. Gdyby znalazł się transport to możnaby myśleć o odpowiednim zwiększeniu nagrody tak, żeby ktoś z baru miał motywację, żeby psa natychmiast złapać.[/quote]

Jest transport do Katowić w poniedziałek 07.07 a pies nadal na wolności. Jest wyznaczona nagroda 100zł. na razie podjął się roboty pewien facet;), ale dzisiaj łapał go 3 godziny bez rezultatu.
Czekamy.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[B][COLOR=red]Agata ma psa!!!![/COLOR][/B]
[B][/B]
Pilnie szukamy transportu do Katowic, do ludzi którzy zgodzili się go zaadoptować. Pies podobno jest przerażony i próbuje kąsać ale tych ludzi to nie zraża.

[COLOR=red][B]Bradzo, bardzo, bardzo dziękuję Agacie69.[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Guest malva

szczerze mówia byłam pewna ze ta sprawa jest juZprzegrana
baaardzo sie ciesze ze jest inaczej:multi:
trzymam kciuki za transport!

Link to comment
Share on other sites

Agata69 nie pisała w tym wątku szczegółów ale włożyła bardzo dużo wysiłku w sprawę Bosmana. Tego, co nie udało się Policji, gminie, schronisku ani mnie dokonała jenoosobowo, z pomocą dzieci.

Po różnych nie zawsze przyjemnych doświadczeniach z ludźmi z tego forum do nowych kontaktów podchodzę z dużą rezerwą. Kiedy Wellington powiedziała mi że jest ktoś z Włocławka kto mógłby pomóc zastanawiałam się, co z tego kontaktu wyjdzie... Wyszła Agata69 czyli jedna z sympatyczniejszych i bardziej zapalonych osób z dogomanii jakie udało mi się poznać.

Jeśli możecie w jakikolwiek sposob pomóc Agacie, przede wszystkim w adopcjach, nie zastanawiającie się tylko pomagajcie. Agata jest niesmowitą osobą. Działa o własnych siłach, jednoosobowo (nie licząc wsparcia ze strony dzieci) i dokonuje cudów.

Jeszcze raz bardzo, bardzo, bardzo dziękuję!

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Wyszła Agata69 czyli jedna z sympatyczniejszych i bardziej zapalonych osób z dogomanii jakie udało mi się poznać.[/QUOTE]

To Reno2001 nasunela propozycje zeby sie zwrocic do Agaty 69 :klacz: :klacz: :klacz:

Agata69 to istny :angel: :angel: :angel: !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...