Jump to content
Dogomania

Śliczne szczeniaczki- szczęśliwe w domkach


Zmysł

Recommended Posts

[quote name='Zmysł']wydaje mi się, że mają. Tomcug robiła.[/quote]

Robiłam na różnych stronach, ale allegro nie :oops: (allegro maja te trzy szczeniaczki, o które nikt nie pyta - Fari, Frascati i chłopiec, nie pamiętam imienia). Dzisiaj już nie dam rady, jutro będzie Allegro.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 661
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='tomcug']Robiłam na różnych stronach, ale allegro nie :oops: (allegro maja te trzy szczeniaczki, o które nikt nie pyta - Fari, Frascati i chłopiec, nie pamiętam imienia). Dzisiaj już nie dam rady, jutro będzie Allegro.[/quote]
To byłoby super. Dzięki, masz tyle pracy. Ale dla Santy może nie rób, chociaż nie chcę zapeszać

Link to comment
Share on other sites

byłam u Rexa ma sie świetnie, właściciele go uwielbiaja jedyny problem to płot z tyłu ogrodu psiak umi sie przecisnąć przez szczebelki wiec cały czas jest pilnowany żeby sobie krzywdy nie zrobił...

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/317/5849b1bb56daf918.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lapisl']No tak w końcu to braciszek ale ma uszka do góry postawione i nie ma "okularków" wkoło oczu. Przez nie Bubiszon wydaje się taki smutny a taka z niej rozrabiara :mad:[/quote]
A Lola założyła okularki i przysnęła w solarium


[B]Lola[/B]
[IMG]http://images32.fotosik.pl/305/fc6cfbe3b473df42med.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lapisl']A wiesz, że zastanawiałam się nad Lolą :lol: tylko wydawała mi się większa od Buby.
Lola jest świetna więc pewnie niedługo znajdzie kochający domek :loveu:[/quote]
Sam się zastanawiam, że jeszcze nie ma domku:shake:

Link to comment
Share on other sites

Zmysł, zastanawiam się, czy ogłaszać wszędzie pozostałe sunie (bo mogę, tak jak Misię i Plucika), czy może poczekać do Twojego powrotu. Bo skoro podaję namiary na Ciebie to trochę rozmija się z celem. Ty będziesz chciał czas poświęcić Rodzinie, poza tym pewnie nie będziesz miał dostępu do netu. Wypowiedz się, proszę. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tomcug']Zmysł, zastanawiam się, czy ogłaszać wszędzie pozostałe sunie (bo mogę, tak jak Misię i Plucika), czy może poczekać do Twojego powrotu. Bo skoro podaję namiary na Ciebie to trochę rozmija się z celem. Ty będziesz chciał czas poświęcić Rodzinie, poza tym pewnie nie będziesz miał dostępu do netu. Wypowiedz się, proszę. :lol:[/quote]

Poczekaj!

Santa pojechała do domku:multi:, zaopiekują się nią młodzi(stosunkowo) ludzie. bardzo sympatyczni i myślę, że będzie dobrze. Tym bardziej, że blisko, bo na warszwaskim Mokotowie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zmysł']Poczekaj!

Santa pojechała do domku:multi:, zaopiekują się nią młodzi(stosunkowo) ludzie. bardzo sympatyczni i myślę, że będzie dobrze. Tym bardziej, że blisko, bo na warszwaskim Mokotowie.[/quote]
O mateńko, jaki to szczęśliwy wątek! Byle do końca tak szło! :multi: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...