Jump to content
Dogomania

Śliczne szczeniaczki- szczęśliwe w domkach


Zmysł

Recommended Posts

  • Replies 661
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Zmysł']a gdybyś wzięła Wiercioszka:help1::flaming::tard:[/quote]

[COLOR=black][FONT=Verdana]Czy Wiercioszek ma się dobrze? Masz jakieś wieści o nim? Czy bawi się ze swoją siostrą? O ile pamiętam został zabrany wraz z inną sunią.[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lapisl'][COLOR=black][FONT=Verdana]Czy Wiercioszek ma się dobrze? Masz jakieś wieści o nim? Czy bawi się ze swoją siostrą? O ile pamiętam został zabrany wraz z inną sunią.[/FONT][/COLOR][/quote]
wiercioszek ma się dobrze. siostra poszła w inne miejsce. a masz ochotę na przygarnięcie również wiercioszka?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zmysł']wiercioszek ma się dobrze. siostra poszła w inne miejsce. a masz ochotę na przygarnięcie również wiercioszka?[/quote]

[COLOR=black][FONT=Verdana]Niestety nie mam na to warunków.
Sari ma towarzystwo 2 kotów w wieku 4 lat (kotka i kocur) właśnie próbuję ich zintegrować, a to łatwe nie jest. Koty są w szoku, a Sari na nie szczeka. Sari jest jeszcze młodą sunią ale dość dużą - dla kotów stanowi zagrożenie.
Nie wiem dlaczego szczeka czy po prostu widzi towarzysza do zabawy czy jednak kota, jak na psa przystało.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Istnieją przecież kocio-psie zażyłości, wiec mam nadzieję, że się jednak uda ...

Czy ktoś z Was ma doświadczenie w integrowaniu psów i kotów?
Będę wdzięczna za wskazówki.[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tomcug']Sari to jeszcze młodziutka dama, myślę, że wiele da się wypracować. Ja niestety nie pomogę i nic nie doradzę, bo nie mam zupełnie doświadczenia.[/quote]

Ale bardzo dziękuję za chęci :p
Może ktoś inny doradzi :hmmmm: :???: :lol:

Link to comment
Share on other sites

U mnie najpierw były koty,a potem pojawił się psiak-szczeniak, ale kurde nie wiem co poradzić-one same się wzajemnie zaakceptowały bez żadnej mojej pomocy;). Diego sam musiał wyczuć ile mu można w stosunku do kotów ( nie raz jak sobie za dużo pozwolił to dostał po pyszczku łapą kocią ( oczywiście bez pazurków, bo obcieliśmy im przed przybyciem nowego członka:evil_lol:).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tomcug']No kto pomoże Lapisl? Jak pomóc Bubie -upsss Sari zapałać przyjaźnią do kotków? Pierwsze dni najważniejsze, więc byłoby fajnie, gdyby ktoś z doświadczeniem się wypowiedział.
A mała broi od rana, co? :cool3:[/quote]
ja myślę, że Sari akceptuje kociaki, tylko chce się z nimi bawić

Link to comment
Share on other sites

Za każdym razem jak wchodzi do pomieszczeń gdzie są koty szczeka, a one się panicznie boją.
Jeszcze nie dopuściłam do sytuacji, żeby Sari dostała po pyszczku łapą kota, bo nawet nie ma na to szans. One uciekają spanikowane.
Przestały jeść i załatwiać się do kuwety. Oj jest problem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lapisl']Za każdym razem jak wchodzi do pomieszczeń gdzie są koty szczeka, a one się panicznie boją.
Jeszcze nie dopuściłam do sytuacji, żeby Sari dostała po pyszczku łapą kota, bo nawet nie ma na to szans. One uciekają spanikowane.
Przestały jeść i załatwiać się do kuwety. Oj jest problem.[/quote]
niedobrze. ale myślę, że to kwestia czasu i się ułoży. mam taką nadzieję

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...