Jump to content
Dogomania

Rodowodowy nowofunland SOTO znalazł nowy dom :)


beka

Recommended Posts

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Katowice']witam w rudzie sl tez jest dziewczyna juz dzisiaj do niej dzwonilam bez dzieci mloda mila bez zwierzat w domu mieszka w domuku w okolicy gdzie sa stwy a ten psiek lubi plywac tez zgodi sie bez problemu na wizyty przed i po i na sterylizacje niestety nie posiada w chwili obecnej internetu[/quote]
Jest wiele niufów do adopcji. Bezpapierowych ...Niech dziewczyna poszuka a znajdzie przyjaciela dla siebie.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, że się wtrącę :oops:
Pod moją opiekę od niedzieli trafią 4 suczki mające w trzecim pokoleniu nowofunlanda (matka to mieszaniec niufka z labradorem :roll:)
Wszystkie suczki są do adopcji:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=112387&page=3&highlight=nowofunlanda[/url]

Link to comment
Share on other sites

Witam! Dopiero co się zarejestrowałam, ale od razu chciałam powiedzieć, że po wizycie u prawdopodobnych nowych właścicieli Soto jestem pełna nadziei, że to jest właśnie TEN dom :) Apel Pysi mnie poruszył i pojechałam do tej rodziny zobaczyć co i jak. Po chwili pojawiła się tam też Agnieszka (?). Chyba się ze mną zgodzi, że Państwo G. są dobrymi kandydatami na rodzinę dla Soto :) Widać, że kochają zwierzaki. Najbardziej mnie poruszyło to, że gdy Pani Kamila opowiadała o swoim poprzednim psiaku (berneńczyku) to aż jej się łzy w oczach pojawiły.. Nie wiem czy zauważyłaś Agnieszko? Mam nadzieję, że Soto trafi do tych Państwa i będzie tam szczęśliwy :) pozdrawiam Wiolka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ZAJONCowa']Witam! Dopiero co się zarejestrowałam, ale od razu chciałam powiedzieć, że po wizycie u prawdopodobnych nowych właścicieli Soto jestem pełna nadziei, że to jest właśnie TEN dom :) Apel Pysi mnie poruszył i pojechałam do tej rodziny zobaczyć co i jak. Po chwili pojawiła się tam też Agnieszka (?). Chyba się ze mną zgodzi, że Państwo G. są dobrymi kandydatami na rodzinę dla Soto :) Widać, że kochają zwierzaki. Najbardziej mnie poruszyło to, że gdy Pani Kamila opowiadała o swoim poprzednim psiaku (berneńczyku) to aż jej się łzy w oczach pojawiły.. Nie wiem czy zauważyłaś Agnieszko? Mam nadzieję, że Soto trafi do tych Państwa i będzie tam szczęśliwy :) pozdrawiam Wiolka[/quote]
Hahahaha :) Teraz mam świetny obraz od 2 osób ;) Czyli Soto idzie do pani Kamili :multi:
Dziekujemy Ci Wiolu i Agnieszko za zaangażowanie w sprawdzenie domku dla pieska :loveu: Na pewno jeszcze Cię wykorzystam do sprawdzenia po jakimś czasie jak Soto się miewa ;) Serduszka WIELKIE macie dziewczyny :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Nie ma za co :) Pierwszy raz byłam u kogoś w takiej sprawie i szczerze mówiąc, gdyby nie Agnieszka to bym pewnie chwilkę porozmawiała, porozglądała się i to by było na tyle.. Widać od razu, że Agnieszka ma większe doświadczenie w sprawdzaniu rodzin adopcyjnych :) I widać jak kocha psiaki :) Z takim zapałem opowiadała o akcjach, szkoleniach, obozach, że aż chciało się słuchać i cicho siedzieć :) Mam nadzieję, że jeszcze się na coś przydam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ZAJONCowa']Nie ma za co :) Pierwszy raz byłam u kogoś w takiej sprawie i szczerze mówiąc, gdyby nie Agnieszka to bym pewnie chwilkę porozmawiała, porozglądała się i to by było na tyle.. Widać od razu, że Agnieszka ma większe doświadczenie w sprawdzaniu rodzin adopcyjnych :) I widać jak kocha psiaki :) Z takim zapałem opowiadała o akcjach, szkoleniach, obozach, że aż chciało się słuchać i cicho siedzieć :) Mam nadzieję, że jeszcze się na coś przydam :)[/quote]
Przeszłaś Wiolu chrzest bojowy i to u boku doświadczonej w sprawach psich i ludzkich osoby ;)
No to Pan Darek może spokojnie z czystym sumieniem wydać Soto pani Kamili :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Stach']Witam.
Gdybym chciał zaadoptowac nowofundlanda to także musiałbym liczyć się z inspekcją????Mieszkam hen hen daleko - w podlaskiem..Pozdrawiam![/quote]
Gdybyś chciał zaadoptować jakiegokolwiek psa - obojętne czy rasowego czy nie - musiałbyś się liczyć z inspekcją i późniejszym wglądem w życie z tym psem! Tu rasa nie ma nic do rzeczy....

Link to comment
Share on other sites

Może ktoś kto chciał pomóc Soto pomoże bardziej potrzebującym? Soto piękny - rasowy. To kundelki ...nikomu niepotrzebne i przez głupotę ludzką na świecie....
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10346224#post10346224[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pysia']Gdybyś chciał zaadoptować jakiegokolwiek psa - obojętne czy rasowego czy nie - musiałbyś się liczyć z inspekcją i późniejszym wglądem w życie z tym psem! Tu rasa nie ma nic do rzeczy....[/quote]
Rasa jednak trochę ma tu znaczenie, bo przez 13 lat zdązyłem sie nieco przyzwyczaić do jej przedstawicieli;-), stad moje pytanie własnie w tym wątku...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Stach']Rasa jednak trochę ma tu znaczenie, bo przez 13 lat zdązyłem sie nieco przyzwyczaić do jej przedstawicieli;-), stad moje pytanie własnie w tym wątku...[/quote]
No to dostałeś odpowiedź ;) A miejsce zamieszkania nie ma znaczenia, bo jest nas dość sporo w Polsce - tzn dogomaniaków ;) Zawsze znajdzie się ktoś mieszkający w pobliżu ;) Internet to wielkie możliwości ...
Jest do adopcji staruszek niuf. Nikt go nie chce :-( Bo stary....

Link to comment
Share on other sites

Jest do adopcji staruszek niuf. Nikt go nie chce :-( Bo stary....[/quote]
Szkoda,go, to fakt..Ile ma lat???Wolałbym niestety młodszego,mój odszedł w wieku ok.11 lat po 2 latach walki z nowotworem...le zamieśc foty i daj info na [url]www.nowofundland.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

Dziś był szcześliwy dzień dla Soto.
Przyjechała po niego nowa rodzina.
Pies jakby to wyczuł, był super grzeczny :)
W samochodzie również nie sprawiał problemów.
Zaakceptował rezydenta pieska, zapoznał sie z końmi.
Jest wreszcie szcześliwy.

Dziękuje wszystkim który przyczynili się do tego że misiek ma nowy dom :)

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich wszystkich serdecznie Darkowi jeszcze raz dziekujemy za wspanialego pieszczocha Soto jest bowiem wspanialym inteligentnym psiakiem.Przepraszam ze wczesniej nie dawalismy znzku zycia ale SOTO wymaga duzo pracy, do tej pory czyli przez cztery dni wyczesalismy trzy worki 35l i to jeszcze nie koniec. Duzo czasu spedzamy nad jeziorem gdzie moze poplywac . sam do wody niechce wejsc gdy wchodze razem z nim i idziemy glebiej gdzie musi plynac probuje wdrapac sie na mnie. mimo to conajmniej dwie godziny dziennie jest w wodzie i mam nadzieje ze sie przelamie i sam bedzie plywac. ogolnie mowiacSoto pieknie sie zaklimatyzowal zaprzyjaznil z Fafikiem z konmi czyma sie na dystans dzieci sa zauroczone i zakochane w psiaku tak jak my. Fotki oczywiscie wkleimy (za dwa tygodnie) Pozdrawiam:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='globtrans2007']Witam wszystkich wszystkich serdecznie Darkowi jeszcze raz dziekujemy za wspanialego pieszczocha Soto jest bowiem wspanialym inteligentnym psiakiem.Przepraszam ze wczesniej nie dawalismy znzku zycia ale SOTO wymaga duzo pracy, do tej pory czyli przez cztery dni wyczesalismy trzy worki 35l i to jeszcze nie koniec. Duzo czasu spedzamy nad jeziorem gdzie moze poplywac . sam do wody niechce wejsc gdy wchodze razem z nim i idziemy glebiej gdzie musi plynac probuje wdrapac sie na mnie. mimo to conajmniej dwie godziny dziennie jest w wodzie i mam nadzieje ze sie przelamie i sam bedzie plywac. ogolnie mowiacSoto pieknie sie zaklimatyzowal zaprzyjaznil z Fafikiem z konmi czyma sie na dystans dzieci sa zauroczone i zakochane w psiaku tak jak my. Fotki oczywiscie wkleimy (za dwa tygodnie) Pozdrawiam:multi:[/quote]
Witam :multi:
To ja dzwoniłam i to ja nasłałam dziewczyny :oops: Ale tak trzeba - dla dobra psa ;)
Cieszę się, że Soto ma się dobrze :multi: Że kocha i że jest kochany :multi::loveu: Te dwie rzeczy są najwazniejsze....
Następny niufek masakrycznie zaniedbany szuka domu..... Ma około 4 lat i jest naprawdę piekny. Tylko ma ogromne filce :-( Może znacie chętnego na wspaniałego psa? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10377782#post10377782[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...