Jump to content
Dogomania

XII Miedziowa Krajowa Wystawa Psów Rasowych Legnica, 03.08.2008


panienkabubu

Recommended Posts

  • Replies 106
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W jakim celu ktoś tak obrzydliwy kradnie czy tez porywa psa.Jezus ludziom za przeroszeniem to juz naprawde soduwa odbija.I czemu winny jest ten biedny psiak.Dopuki ludzka głupota nie będzie boleć doputy takie sytuacje będą sie zdarzać.Oby psiak się odnalazł jest taki cudny.Trzymam kciuki.

Link to comment
Share on other sites

Czy pies ma tatuaż czy czip? - Sorry, sprawdziłam , że ma czip.
Może trzeba poszukać na okolicznych giełdach zoologicznych.
W niedzielę będzie takowa we Wrocławiu zdaje się . Nie wiem jak Lubin, Legnica czy też mają takie wyznaczone punkty sprzedaży zwierząt.
Czy ktoś dał ogłoszenie do prasy z wyznaczoną nagrodą?
Czy ktoś pomaga właścicielem tu w Polsce w poszukiwaniach ?
A ogłoszenie rozlepione z wysoką nagrodą za odnalezienie?
Proszę o podanie jakiegoś nr telefonu pod którym można się kontaktować w razie namierzenia szczenięcia. Może zajrzę na wrocławską giełdę.

Link to comment
Share on other sites

w Lubinie co sobote jest gielda i sprzedaja tam zwierzeta

w Legnicy jest gielda w niedziele i rowniez odbywa tam sie handel psami

ja niestety w weekend pracuje i nie dam rady pojechac ani do Lubina ani do Legnicy :placz:

ale z calego serca trzymam kciuki za odnalezienie dobka :kciuki: i poki co mam oczy szeroko otwarte spacerujac po Legnicy... POWODZENIA!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IraKa']Proszę o podanie jakiegoś nr telefonu pod którym można się kontaktować w razie namierzenia szczenięcia. Może zajrzę na wrocławską giełdę.[/quote]

Podaję swój numer. W razie informacji n/t psa proszę dzwonić do mnie

504 166 208

Link to comment
Share on other sites

moze warto przejechac sie do Legnieckiego Pola i okolicznych wiosek... popatrzec jakie psy kreca sie po podworkach, popytac tamtejszych ludzi, czy jakis nowy pies sie pojawił...

policja o tym wie?
schronisko?

mozna tez powiadomic taksowki legnickie (96-28, 96-22) - oni cala dobe jezdza po miescie, woza ludzi, moze cos ktos widzial...

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam dziś do schroniska legnickiego - nie mają tam tego psa. Zostawiłam swój numer tel. jak się pojawi mają dać mi znać.

Będzie dziś do mnie dzwoniła polska znajoma tej babki, powiem jej, żeby przygotowała ogłoszenia.

Z tego co wiem, policja była na wystawie i została poinformowana

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda i Saga']W Legnicy wcale nie było takiego upału, ja momentami ubierałam polar. Dzień wcześniej popadało i ochłodziło się, zreszta parking był ocieniony, a jak masz więcej psów i trochę maneli to fizycznie nie jesteś w stanie zabrać sie na raz.

To złodzieja trzeba piętnowac a nie właściciela[/quote]
No nie wiem, czy nie było gorąco, jak otworzyłam auto, to pies nier chciał wejść, takie było nagrzane.
Mimo to my też trzymamy kciuki za odnalezienie pieska, nigdzie nie będzie mu tak dobrze, jak z własnym panem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maga18'][B]Renia[/B] plisssss masz moze fotke z wyboru Najpiekniejszego psa oddzialu???
. 91)

NAJPIĘKNIEJSZY PIES ODDZIAŁU LEGNICKIEGO – Katarzyna Fiszdon

2. Terier Szkocki – Dorota Stępień, Legnica ( nr kat. 397)

quote]

I właśnie przy podaniu tego wyniku popełniono pomyłkę ,o SPROSTOWANIE której nie mogę się doprosić nikogo w Oddziale,bo jest urlop ,a maili chyba nikt nie czyta. Właścicielem [B]teriera szkockiego[/B]-[U]MANFREDA Scottish[/U] [U]Team[/U] jest [B]Dorota Kołodziej i Janusz Sitarek z Legnicy[/B]

[B]Ps.jeżeli chodzi o dobermana to mój syn ma znajomych w Legnickim Polu i też mają rozpytywać na miejscu[/B]

Link to comment
Share on other sites

massima, a może jednak jeszcze nr. tatuażu zdobędziesz. Też będę we wrocku na targowisku ale trzeba by było po czymś zidentyfikować tego psiaka :razz:
Kurcze i tak mam wrażenie, że jeśli ktoś go ukradł w celu sprzedaży to zrobi to na drugim końcu Polski albo przez net jako nierodowodowego...lub zostawi sobie.... co za ludzie :mad::mad::mad::mad:

Może ogłoszenia w necie na duża skalę... tak żeby ludzie zainteresowani rasą i ew. zakupem byli wyczuleni.??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betka-sp']Też będę we wrocku na targowisku ale trzeba by było po czymś zidentyfikować tego psiaka :razz: [/QUOTE]

Myślę że cięte uszy i ogon będzie tu dobrym sposobem aby zidentyfikować szczeniaka. Handlarze nie tną uszu bo to nie tania sprawa. A widać na zdjęciach że ktoś fachowo to zrobił. W jakich godzinach będziesz ? Może się jakoś umówimy ? Ja zamierzam się wybrać ok. 8-9

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe']bardzo prosze o dopisanie klas do których zgłoszone były te 3 AKITY

PIES
YORITIMO Matagiinu PL - [I][B][COLOR=red]pośrednia[/COLOR][/B][/I]

SUKI
ASIMA Biała Astra FCI - [B][COLOR=red][I]młodzieży[/I][/COLOR][/B]
BAFI Rilaf - [B][I][COLOR=red]otwarta[/COLOR][/I][/B][/quote]

Zajęło chwilkę. ;)
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IraKa']Myślę że cięte uszy i ogon będzie tu dobrym sposobem aby zidentyfikować szczeniaka. Handlarze nie tną uszu bo to nie tania sprawa. A widać na zdjęciach że ktoś fachowo to zrobił. W jakich godzinach będziesz ? Może się jakoś umówimy ? Ja zamierzam się wybrać ok. 8-9[/quote]

oj :shake: za późno tu zajrzałam....ale na targowisku byłam...pieska ani śladu ... zajrzałam raz po8 potem drugi jak wychodziłam po 10 :mad::mad: nie było żadnego dobka......a swoją drogą to nóżmi się otwiera na handlarzy trzymajacych psy w klatkach z sianem :angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy:


Może ktoś inny ma jakieś wieści ?? może na innych forach apel umieścić ????

Link to comment
Share on other sites

A ja się tak zastanawiam, gdyż sprawa mnie rownież interesuje, z racji tego,że na tej wystawie byłam- i tego,że przydażyć się może niestety każdemu z nas - czy to szukanie na targowiskach nie jest na próżno...
Dziwne to trochę,że ktoś tak przypilnował tego momentu z dobkiem i wykorzystał moment, kiedy psiak dosłownie chwilę (jak doczytałam)pozostał sam. Moim zdaniem pieska mógł zabrać ktoś bardziej zorientowany- w rasie i charakterze. Jeśli wykorzystał ten moment- być może piesek bardzo mu się na wystawie spodobał i ..zapragnął go mieć? Różne rzeczy się zdażają niestety- a kto wie, czy psiak nie trafił do jakiegoś hodowcy zarejestrowanego w ZK...Absolutnie nie oskarżam- ale wiadomo,że rózni ludzie się zdażają- także wśród członków naszego Związku:razz: ( niejednokrotnie o róznych "przekrętach" się słyszy...:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Ja też byłam . Po godz. 9.00. Jak wyżej : dobków zero. Tylko obraz nędzy i rozpaczy. Szkoda gadać. Na takiej giełdzie nie byłam od lat.
Berdi - szukanie było na próżno ale tylko tam będąc można było się o tym przekonać.
Mam nadzieję mimo wszystko że psiak się znajdzie.
Też byłam na tej wystawie i powiem jedno jak bym dopadła tego s.......... nogi z tyłka bym powyrywała.
Nikomu nie życzę znaleźć się w sytuacji okradzionego właściciela dobka. Sobie też nie.

Czy jakoś można jeszcze pomóc??? Jakieś pomysły? Jakieś wieści?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...