Jump to content
Dogomania

RADOM(Skaryszew).mastif w lesie -nie wiem czy jeszcze zyje!!adoptowany


Kunda

Recommended Posts

w miejscowosci skaryszew pod radomiem a dokladnie budki saryszew(jest to las)biega pies ,ktory najprawdopodobniej zostal wywalony z samochodu.pies jest duzy,koloru bezowego ,na pierwszy rzut oka wyglada tak mastif'owato.widzialam go dwa razy: pierwszy w pon popoludniu(jadac autobusem) , biegl wzdluz jezdni i mial taki "niewidzacy" wzrok jak to pieski ktore sie zgubily:-((nie mialam zadnych watpliwosci ze go ktos wywalil) , a drugi raz widzialam go dzisiaj wracajac do domu - wypatrywalam go i szczerze mowiac balam sie ze bedzie gdzies lezal przejechany w rowie:-( a on w tym samym miejscu,znow biegnacy,ziejacy z tepym wzrokiem,ryczec mi sie chcialo z bezsilnosci w tym cholernym autobusie .nie wiem jakim cudem on jeszcze nie wpadl pod samochod jest to trasa warszawa -rzeszow i jezdzi tam tir za tirem i samochod za samochodem.nie mozna go tam zostawic i tu moja prosba czy ktos z okolic radomia moglby go z tamtad zgarnac???:oops: wiem ze domkow sie nie znajduje tak hop siup nawet tymczasowych ,ale tego psiura -jakkolwiek strasznie by to nie zabrzmialo -nawet schron ratuje:placz:ja jestem z lodzi i w zaden sposob mu nie moge pomoc:placz:tylko ja nie wiem czy on jeszcze zyje , bo to naprawde ruchliwa trasa a on tuz przy jezdni biega...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzisiaj Dorka jadąc do pracy zobaczyła psiaka, dzięki profesjonalnej akcji pies już jest zabrany do naszego schroniska. Może to mastif nie znam się, ale wkleję zdjęcia. Psinka jest młody, ma mnóstwo kleszczy, jest chudy, trochę był nieufny, ale potem zaufał Dorce i wszedł za nią do samochodu. Super, że już jest bezpieczny, teraz tylko musimy znaleźć mu szybko dom, bo schronisko przepełnione, na pewno długo nie będzie sam. Dorka dobrze, że jesteś cała i zdrowa, bo pies podobno ma szczęki spore....:lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie to taki mini mastiffek ale ja się zupelnie nie znam na tej rasie. W każdym razie przypomina bardziej mastiffa niż asta;)

Tego psiaka jak napisałam wcześniej widziałam jakieś dwa tygodnie temu jak przechodził przez jezdnię na leśny parking i wyjadał resztki jedzenia pozostawione przez pracujące przy drodze panie:razz: Był jeszcze bardziej chudy niż dzisiaj.

Jadąc dzisiaj do pracy zobaczyłam go przy samej drodze, która jak napisała autorka wątku jest bardzo ruchliwa i dużo tutaj zabitych zwierzaków...:shake:

Dobrze, że miałam puszkę to zwabiłam przystojniaka na jedzonko a był bardzo głodny i puszeczkę wsunął błyskawicznie. Początkowo był bardzo nieufny i podchodził do mnie z dystansem. Ja też do niego czułam trochę respektu, tak naprawdę to baliśmy się siebie wzajemnie:evil_lol: Po jakimś czasie psiak był już bardziej pewny siebie, zaczął mnie zaczepiać i prowokować do zabawy. To młody psiak, na moje już nie młode oko to liczy sobie ok.2 lat (może mniej?) Po nabraniu zaufania zdrobil się zabawowy, bawił się smyczą i za cholerę nie chciał się zgodzić, żebym go na niej przypięła:evil_lol:

W końcu weszłam do samochodu zachęcając go do wejścia z drugiej strony i tym sposobem udało mi się go zaciągnąć do samochodu:loveu:

Psiak ma bardzo dużo kleszczy, a na szyi ślad po łańcuchu bądź sznurze.
Ogólnie rzecz biorąc fajny z niego psiak z zachawania to wieczny szczeniak:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='D O R K A'](...)W każdym razie przypomina bardziej mastiffa niż asta;) - [B]zgadzam się na każdą z wersji. Ślicznota i już! :loveu: [/B]Tego psiaka jak napisałam wcześniej widziałam jakieś dwa tygodnie temu jak przechodził przez jezdnię na leśny parking i wyjadał resztki jedzenia (...) - [B]biedaczysko...:-([/B]
(...) Ja też do niego czułam trochę respektu [B]wcale się nie dziwię![/B] , tak naprawdę to baliśmy się siebie wzajemnie:evil_lol: (...)
W końcu weszłam do samochodu zachęcając go do wejścia z drugiej strony i tym sposobem udało mi się go zaciągnąć do samochodu:loveu: [B]Odważniacha jesteś!!! [/B](...)Ogólnie rzecz biorąc fajny z niego psiak z zachawania to wieczny szczeniak:lol:[/quote]
W górę wieczny szczeniaczku!!! Czekamy na nowe zdjęcia i pewno dalsze info z kolejnych obserwacji jego zachowania i charakteru!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...