furciaczek Posted July 18, 2008 Author Posted July 18, 2008 GameBoy napisaĆ(a):u mnie jest to samo, tylko po lewej to co jest podlinkowane ma niebieska ramke Kurna nie moge sie tego pozbyc:angryy: Jakis blad w skrypcie pewnie... usiade wieczorem;) Dzieki:loveu: Quote
furciaczek Posted July 19, 2008 Author Posted July 19, 2008 Naprawione... dodalam tez form do zakladki kontakt... tak chyba lepiej... tylko musze sprawdzic czy napweno dziala:evil_lol: Quote
Ask@ Posted July 19, 2008 Posted July 19, 2008 ZakĆadka kontakt nie ukazuje siÄ przynajmniej u mnie. Wyskakuje cuĆ takiego : The requested URL /fur/kontakt.html was not found on this server. Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request. Quote
furciaczek Posted July 19, 2008 Author Posted July 19, 2008 Ask@ napisaĆ(a):ZakĆadka kontakt nie ukazuje siÄ przynajmniej u mnie. Wyskakuje cuĆ takiego : The requested URL /fur/kontakt.html was not found on this server. Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request. Od 6 rano siedzialam nad tym i dlatego takie cos wyskawkiwalo. Narazie nie bedzie skryptu z formularzem... cos mi sie potegowalo i zepsulam:roll: Quote
Ask@ Posted July 19, 2008 Posted July 19, 2008 furciaczek napisaĆ(a):Od 6 rano siedzialam nad tym i dlatego takie cos wyskawkiwalo. Narazie nie bedzie skryptu z formularzem... cos mi sie potegowalo i zepsulam:roll: Nie martw siÄ i tak stronka wyglÄ da super:happy1:!!!!KawaĆ dobrej roboty ;) A z takimi rzeczami tak to niestety jest jak siÄ siedzi i pracuje nad waĆŒnÄ sprawÄ ktĂłrÄ chce siÄ jak naj szybciej zrobiÄ. Taki maĆy chochlik lubi siÄ zawieruszyÄ. Spokojnie odpocznij nie myĆl o tym a na pewno za dzieĆ lub 2 na pewno wyjdzie!!!! Ja z chÄciÄ bym pomogĆa ale dla mnie to jest czarna magia :stupid: Chyba ĆŒe dacie dokĆadnÄ instrukcje co jaki dlaczego!!! Pozdrawiam gorÄ co!!! Quote
Ask@ Posted August 1, 2008 Posted August 1, 2008 Przepraszam, ĆŒe tu to pisze ale nie wiem gdzie moĆŒna bedzie siÄ czegoĆ dowiedzieÄ wiÄcej kopiuje z molosĂłw: "Wczoraj przeczytaĆam w "WieĆciach podwarszawskich" (taka gazeta), ze w WoĆomiĆskim schronie jest prÄgowany samiec CC. Nic wiÄcej o nim nie wiem. Nie byĆo ĆŒadnego zdjecia. MoĆŒe na jakims innym forum jest o nim informacja... " Czy wiecie coĆ o piesku???? Quote
GameBoy Posted August 1, 2008 Posted August 1, 2008 tam byĆ pies jakiĆ czas temu, poszedĆ doĆÄ szybko do adopcji myĆlicie, ĆŒe to nastÄpny? zaraz napiszÄ do dziewczyn ktĂłre tam jeĆŒdzÄ Quote
GameBoy Posted August 1, 2008 Posted August 1, 2008 Gosia kiedy skonczysz stronkÄ? czy bÄdzie tam dziaĆ w "nowym domu"? to by nam uĆatwiĆo adopcjÄ, czasem ludzie obawiajÄ siÄ adopcji dorosĆego psa a pĂłĆșniej nie mogÄ wyjĆÄ z zachwytu jak ten Pan od Faronka Quote
furciaczek Posted August 1, 2008 Author Posted August 1, 2008 GameBoy napisaĆ(a):Gosia kiedy skonczysz stronkÄ? czy bÄdzie tam dziaĆ w "nowym domu"? to by nam uĆatwiĆo adopcjÄ, czasem ludzie obawiajÄ siÄ adopcji dorosĆego psa a pĂłĆșniej nie mogÄ wyjĆÄ z zachwytu jak ten Pan od Faronka Ostatnio mam strasznie malo czasu plus problemy z okiem:shake: Mysle ze jak dojde do siebie po zabiegu to sie zajme pozadnie:p Quote
furciaczek Posted August 9, 2008 Author Posted August 9, 2008 Dzial juz jest, trzeba go tylko rozbudowac o podstrony z historiami psiakow, Faraona juz mam, o Borysie tez cos napisze ( chyba moge skopiowac wypowiedzi nowego wlasciciela z dogo bez jego wiedzy co??) no i czekam na info o Hexie:diabloti: Quote
modliszka84 Posted August 9, 2008 Posted August 9, 2008 Faraon :cool3: ? a nie Faron :eviltong: ? Quote
GameBoy Posted August 9, 2008 Posted August 9, 2008 tez to zauwazylam :eviltong: nie wiem co z psem z wolomina napisalam PW do anouk92 ale chyba jej jeszcze nie bylo do wolomina jezdzi kometa ale ja do niej nie napisze Quote
furciaczek Posted August 9, 2008 Author Posted August 9, 2008 modliszka84 napisaĆ(a):Faraon :cool3: ? a nie Faron :eviltong: ? GameBoy napisaĆ(a):tez to zauwazylam :eviltong: nie wiem co z psem z wolomina napisalam PW do anouk92 ale chyba jej jeszcze nie bylo do wolomina jezdzi kometa ale ja do niej nie napisze Patrzcie a ja swiecie przekonana ze Faraon:evil_lol: Nastepnym razem dajcie znac wczesniej:lol: Czemu nie napiszesz do komety??:cool3: Quote
GameBoy Posted August 9, 2008 Posted August 9, 2008 furciaczek napisaĆ(a): Czemu nie napiszesz do komety??:cool3: napisze ci na gg jak wroce do Polski jutro wieczorem :evil_lol: Quote
furciaczek Posted August 9, 2008 Author Posted August 9, 2008 GameBoy napisaĆ(a):napisze ci na gg jak wroce do Polski jutro wieczorem :evil_lol: Gdzie Cie znowu wywialo:eviltong: Quote
GameBoy Posted August 9, 2008 Posted August 9, 2008 furciaczek napisaĆ(a):Gdzie Cie znowu wywialo:eviltong: na event z roboty TZ;ta Quote
furciaczek Posted August 10, 2008 Author Posted August 10, 2008 GameBoy napisaĆ(a):na event z roboty TZ;ta To baw sie dobrze:diabloti: Quote
SZPiLKA23 Posted August 18, 2008 Posted August 18, 2008 Ciotki to jest mix CC (i np. CAO)? http://dogomania.pl/forum/showpost.php?p=10714148&postcount=300 Quote
GameBoy Posted August 18, 2008 Posted August 18, 2008 mysle, ze moze byc mixem CC Fur - Bertucha jest w nowym domu, mozna ja przesunac z adopcji Quote
GameBoy Posted August 18, 2008 Posted August 18, 2008 zdjecia sa na watku Berty :cool3: ta suka z fot ma chyba dluzsza siersc niz CC Quote
furciaczek Posted August 18, 2008 Author Posted August 18, 2008 GameBoy napisaĆ(a):mysle, ze moze byc mixem CC Fur - Bertucha jest w nowym domu, mozna ja przesunac z adopcji W sumie ciezko cos stwierdzic po tych zdieciach...ale fakt cos w sobie ma z cc chyba. Wiem, Wioletta juz mi pisala:loveu: Za kila dni dostane zdiecia :multi: i wrzuce do udanych adopcji. Quote
GameBoy Posted August 21, 2008 Posted August 21, 2008 info dostalam od jednej z ciotek z dogo, ktora nie mogla znalezc watku adopcji CC, dziekuje Ci kochana __________________ tresc maila " w biaĆostockim schronisku jest suka, stara, na oko ok. 10 letnia. w schronisku majÄ zapisane "dobermanowata", ale koĆo dobermana to ona nawet nie staĆa. jak dla mnie wyglÄ da na cane corso, ale mogÄ siÄ mylic. suka zostaĆa odwiÄ zana od drzewa (.............) 18 sierpnia. czeka jÄ 14 dniowa kwarantanna, czyli do 1 wrzeĆnie nie powinna zostac nikomu wydana. jest stara, ma siwy pychol i siwe wĆosy na szyi i gĆowie. do obcych nieufna, wita mnie gromkim szczekiem, ale to podobno normalne u CC. " Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.