Jump to content
Dogomania

Recommended Posts

Posted

GameBoy napisaƂ(a):
u mnie jest to samo, tylko po lewej to co jest podlinkowane ma niebieska ramke


Kurna nie moge sie tego pozbyc:angryy: Jakis blad w skrypcie pewnie... usiade wieczorem;)
Dzieki:loveu:

  • Replies 368
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Posted

ZakƂadka kontakt nie ukazuje się przynajmniej u mnie.
Wyskakuje cuƛ takiego :

The requested URL /fur/kontakt.html was not found on this server.
Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Posted

Ask@ napisaƂ(a):
ZakƂadka kontakt nie ukazuje się przynajmniej u mnie.
Wyskakuje cuƛ takiego :

The requested URL /fur/kontakt.html was not found on this server.
Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.


Od 6 rano siedzialam nad tym i dlatego takie cos wyskawkiwalo.
Narazie nie bedzie skryptu z formularzem... cos mi sie potegowalo i zepsulam:roll:

Posted

furciaczek napisaƂ(a):
Od 6 rano siedzialam nad tym i dlatego takie cos wyskawkiwalo.
Narazie nie bedzie skryptu z formularzem... cos mi sie potegowalo i zepsulam:roll:


Nie martw się i tak stronka wygląda super:happy1:!!!!KawaƂ dobrej roboty ;)
A z takimi rzeczami tak to niestety jest jak się siedzi i pracuje nad waĆŒną sprawą ktĂłrą chce się jak naj szybciej zrobić. Taki maƂy chochlik lubi się zawieruszyć. Spokojnie odpocznij nie myƛl o tym a na pewno za dzieƄ lub 2 na pewno wyjdzie!!!!
Ja z chęcią bym pomogƂa ale dla mnie to jest czarna magia :stupid:
Chyba ĆŒe dacie dokƂadną instrukcje co jaki dlaczego!!!
Pozdrawiam gorąco!!!

  • 2 weeks later...
Posted

Przepraszam, ĆŒe tu to pisze ale nie wiem gdzie moĆŒna bedzie się czegoƛ dowiedzieć więcej kopiuje z molosĂłw:
"Wczoraj przeczytaƂam w "Wieƛciach podwarszawskich" (taka gazeta), ze w WoƂomiƄskim schronie jest pręgowany samiec CC.
Nic więcej o nim nie wiem. Nie byƂo ĆŒadnego zdjecia. MoĆŒe na jakims innym forum jest o nim informacja... "
Czy wiecie coƛ o piesku????

Posted

Gosia kiedy skonczysz stronkę?
czy będzie tam dziaƂ w "nowym domu"?
to by nam uƂatwiƂo adopcję, czasem ludzie obawiają się adopcji dorosƂego psa a pĂłĆșniej nie mogą wyjƛć z zachwytu jak ten Pan od Faronka

Posted

GameBoy napisaƂ(a):
Gosia kiedy skonczysz stronkę?
czy będzie tam dziaƂ w "nowym domu"?
to by nam uƂatwiƂo adopcję, czasem ludzie obawiają się adopcji dorosƂego psa a pĂłĆșniej nie mogą wyjƛć z zachwytu jak ten Pan od Faronka


Ostatnio mam strasznie malo czasu plus problemy z okiem:shake: Mysle ze jak dojde do siebie po zabiegu to sie zajme pozadnie:p

Posted

Dzial juz jest, trzeba go tylko rozbudowac o podstrony z historiami psiakow, Faraona juz mam, o Borysie tez cos napisze ( chyba moge skopiowac wypowiedzi nowego wlasciciela z dogo bez jego wiedzy co??) no i czekam na info o Hexie:diabloti:

Posted

modliszka84 napisaƂ(a):
Faraon :cool3: ? a nie Faron :eviltong: ?


GameBoy napisaƂ(a):
tez to zauwazylam :eviltong:
nie wiem co z psem z wolomina
napisalam PW do anouk92 ale chyba jej jeszcze nie bylo
do wolomina jezdzi kometa ale ja do niej nie napisze


Patrzcie a ja swiecie przekonana ze Faraon:evil_lol: Nastepnym razem dajcie znac wczesniej:lol:

Czemu nie napiszesz do komety??:cool3:

Posted

GameBoy napisaƂ(a):
mysle, ze moze byc mixem CC

Fur - Bertucha jest w nowym domu, mozna ja przesunac z adopcji


W sumie ciezko cos stwierdzic po tych zdieciach...ale fakt cos w sobie ma z cc chyba.

Wiem, Wioletta juz mi pisala:loveu: Za kila dni dostane zdiecia :multi: i wrzuce do udanych adopcji.

Posted

info dostalam od jednej z ciotek z dogo, ktora nie mogla znalezc watku adopcji CC, dziekuje Ci kochana
__________________
tresc maila
"
w biaƂostockim schronisku jest suka, stara, na oko ok. 10 letnia. w
schronisku mają zapisane "dobermanowata", ale koƂo dobermana to ona
nawet nie staƂa. jak dla mnie wygląda na cane corso, ale mogę się mylic.

suka zostaƂa odwiązana od drzewa (.............) 18 sierpnia. czeka ją
14 dniowa kwarantanna, czyli do 1 wrzeƛnie nie powinna zostac nikomu
wydana. jest stara, ma siwy pychol i siwe wƂosy na szyi i gƂowie. do
obcych nieufna, wita mnie gromkim szczekiem, ale to podobno normalne u
CC. "

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...