Jump to content
Dogomania

CACIB Rzeszów, 7-8.02.2009


Atik

Recommended Posts

[quote name='Atik'][B]Gratuluję Wszystkim Zwycięzcom! Jeżeli były niedociągnięcia z naszej strony - przepraszam. Za rok postaramy się lepiej.[/B]
[SIZE=1]A dla forum sznaucerowego mała uwaga - nie przypominam sobie, żeby chociaż RAZ ktoś przyszedł do sekretariatu z uwagą, że ma pomylony numerek. Na kopertach z numerami były nr zgłoszeniowe - dla nas, w środku numery startowe - dla Was. I to jest ten burdel numerkowy?[/SIZE][/quote]
[B]Atik[/B] - wierzymy, że za rok będzie jeszcze milej na wystawie, i sprawniej, i wogóle...

Ja na organizatorów nie narzekam, chociaz nie za bardzo rozumiem po co były numery zgłoszeniowe, a potem numery startowe. No, ale ja nie wszystko musze wiedzieć. Byc może tak po prostu było sprawniej pod względem organizatorskim...? Ja byłam z tej drugiej strony i stąd moja niewiedza.

Jednak ringi na balkonie mogły byc większe (ale jestem uparciuch!). W sobotę (ku mojemu zdziwieniu!) nie było az tak duzo zwiedzających. Pewnie wybrali spacer po okolicznych terenach, bo pogoda w sobotę to było "spacerowe marzenie":lol:. Słońce, leciutki wiaterek.... malinka!
Ale wracając do ringów. Nawet te pół metra więcej "dla ringu", a mniej dla zwiedzających - byłoby super! Nie za bardzo było jak biegac. Naprawdę, uwierzcie mi. Na ringu 11 były i samojedy i pomki i baski, szybowce i jeszcze inne rasy z V gr. Dobrze, że nasz sędzia to fachowiec od V gr. i nie dał się zwieść małemu ringowi i nie obniżał oceny za niezbyt dobre pokazanie psa w ruchu.
To taka malutka łyżeczka dziegciu w ogólnym, bardzo dobrym odbiorze tej wystawy.:lol:

No i super sprawna organizacja ringu przygotowawczego! Tutaj Paniom odpowiedzialnym za ten ring należą się duże brawa i super pochwały!!! Pozazdrościć!:lol:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 755
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Chwalimy się :loveu::multi::loveu::multi::loveu::multi::loveu:
Chillunia doskonała 1/2, Zw Mł, BOB Junior, a na bis - finałowa 3 grupy I:multi::multi:
Tylko kurcze na karcie zaznaczyli mi puste pole, a nie zaznaczyli najlepszego juniora w rasie...
Za późno zauwazyłam i chyba już nic nie zrobie, bedzie bez oficjalnego tytułu...
Jak to zobaczyłam, sekretariat wystawy sie zmył... :placz:


Suczka Beagle - EDIT Simpatica PS, na swojej pierwszej wystawie doskonała 4/12 w młodzieży :multi::multi:

Mam nadzieje ze macie jakies corgowe fotki... :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[B][FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=DarkGreen]Dziękujemy!!! i Gratulujemy wszystkim pieskom i ich właścicielom!!![/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=DarkGreen]
Nasz Maryl zakończył Championat Polski!A Tequila mamusia pokonała go w porównaniu[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B];).
[IMG]http://images43.fotosik.pl/60/7801cc70c38f10afmed.jpg[/IMG]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=DarkGreen]Espinosa Zorrazo ( Tequila ) - Ania - Amarillo Canis Marinus ( Maryl ) [/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frytela']Chwalimy się :loveu::multi::loveu::multi::loveu::multi::loveu:
Chillunia doskonała 1/2, Zw Mł, BOB Junior, a na bis - finałowa 3 grupy I:multi::multi:
Tylko kurcze na karcie zaznaczyli mi puste pole, a nie zaznaczyli najlepszego juniora w rasie...
Za późno zauwazyłam i chyba już nic nie zrobie, bedzie bez oficjalnego tytułu...
Jak to zobaczyłam, sekretariat wystawy sie zmył... :placz:


Suczka Beagle - EDIT Simpatica PS, na swojej pierwszej wystawie doskonała 4/12 w młodzieży :multi::multi:

Mam nadzieje ze macie jakies corgowe fotki... :evil_lol:[/quote]
Gratulacje!

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anna Rapp'][B][FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=DarkGreen]Dziękujemy!!! i Gratulujemy wszystkim pieskom i ich właścicielom!!![/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=DarkGreen]
Nasz Maryl zakończył Championat Polski!A Tequila mamusia pokonała go w porównaniu[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B];).

[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=DarkGreen]Espinosa Zorrazo ( Tequila ) - Ania - Amarillo Canis Marinus ( Maryl ) [/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]
Jakie ładne ujęcie:lol:!
Dobrze, że zrobiłas to zdjęcie, piekna pamiatka!

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

To ja sie pochwale moimi chlopakami :loveu:

Moj Rojo - [B]Loriseum ARROYO[/B] w klasie pośredniej V1, CWC, CACIB, rozpoczal dorosły i interchampionat

[IMG]http://smoothcollie.pl/wyst/2009/rzeszow/arroyo.jpg[/IMG]

i mieszkajacy na Slowacji Bryś - [B] Loriseum ABREU[/B] w klasie młodzieży V1, Zw. Mł., NJwR i BOB, ukonczyl Młodzieżowy Championat

[IMG]http://smoothcollie.pl/wyst/2009/rzeszow/abreu.jpg[/IMG]

Autorem zdjec jest wlasciciel Brysia ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tascha']A propos fotek - widział kto tego fotografa co miał profesjonalne zdjecia psom robic na wystawie? bo jakos na niego nie trafiłam:cool1: a łaziłam kilka razy po "straganach"...robił ktos foto u niego? ile kosztowało i czy faktycznie cos warte?[/quote]


był, był ;)



[url]http://images43.fotosik.pl/60/7801cc70c38f10afmed.jpg[/url]
to foto było robione u niego ;) ale co i ile kosztowało to nie wiem ;)

Link to comment
Share on other sites

Ejj no nie sposób nie zauważyć, zaraz przy wejściu na główną hale mieli wielkie stanowisko, stali w oba dni od rana do jakiejś 15" !!! Ja też skorzystałam z usługi - 7 zdjęć na płytce, jedno od razu wywołane, można było sobie wybrać jakie się chce na płytke spośród wszystkich na sesji - 20 zł , naprawde warto było, nawet tu wcześniej wkleiłam jedno z nich, super jakość i piekna pamiątka, ja jestem bardzo zadowolona i pomysł uważam za super!!! Mam nadzieje, że teraz coś takiego ruszy na wystawach, bo za granicą coś takiego funkcjonuje gdzieniegdzie, a to bardzo fajna sprawa!!! W Poslsce pierwszy raz się z czymś takim spotykam (wiem tylko, że na światówce u nas w 2006 Zw.Św. mieli robione, ale to tylko tyle)... Jeszcze raz podkleślam, że świetny pomysł i mam nadzieje, że jeszcze gdzieś się to powtórzy :lol: Dodałam na stronkę i od razu profesjonalniej to wszystko się prezentuje niż takie zdjęcia z wystaw robione moją zwykłą cyfrówką.... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Organizacja wystawy srednio mi sie podobala, duszno, gesto i brak papieru toaletowego w ubikacjach:mad:!

Ale i my sie pochwalimy, Nobel zrobil sobie prezent na 2gie urodziny i skonczyl swoj "dorosly" championat Polski, jako jedyny dostal ocene doskonala w klasie otwartej (konkurencja 5 szt), zarobil CWC i res.CACIB :multi::multi::)

[IMG]http://net.bialystok.pl/%7Emarider/Nobel/LittleStar/Rozne/NobChamp.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Noelani']To ja sie pochwale moimi chlopakami :loveu:

Moj Rojo - [B]Loriseum ARROYO[/B] w klasie pośredniej V1, CWC, CACIB, rozpoczal dorosły i interchampionat

i mieszkajacy na Slowacji Bryś - [B] Loriseum ABREU[/B] w klasie młodzieży V1, Zw. Mł., NJwR i BOB, ukonczyl Młodzieżowy Championat

Autorem zdjec jest wlasciciel Brysia ;)[/quote]
[B]Noelani [/B]- jestem Twoją fanką, jeżeli chodzi o kolaczki z "krótszym włosem":lol::loveu:
Gratulacje!!!

Pzdr.

[quote name='marider']Organizacja wystawy srednio mi sie podobala, duszno, gesto i brak papieru toaletowego w ubikacjach:mad:!

Ale i my sie pochwalimy, Nobel zrobil sobie prezent na 2gie urodziny i skonczyl swoj "dorosly" championat Polski, jako jedyny dostal ocene doskonala w klasie otwartej (konkurencja 5 szt), zarobil CWC i res.CACIB :multi::multi::)

[/quote]
A wiesz, że co do papieru, to rzeczywiście go nie było... No i mydła tez nie... dobrze, że miałam swoje (i jedno i drugie:lol:).
[B]Atik[/B] - co Wy na to?

Gratulacje!!

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

to może opowiem co się działo w sobotę na ringu 2. Sędziował Austryjacki sędzia HANS BIERWOLF. Na koniec wystawy sędzia sobie poszedł a asystenci zaczeli rozdawać karty oceny, co się okazało połowa ludzi tam zgromadzona miała w opisie nie te oceny które dostała np. znajoma wygrała klase posrednią i zdobyła rez. caciba a w ocenie miała napisane że zajęła II lokatę . Takich ludzi była cała masa, no i oczywiście rozkręciła sie afera bo sędzia sobie poszedł a lokaty były źle powpisywane. Moim zdaniem takie sytuacje na każdej wystawie a tym bardziej Miedzynarodowej są całkowicie niedopuszczale. Tym bardziej że ten sędzia jest znany z chamstwa, wulgarności wobec wystawców i z takich zamieszań . Mam nadzieje że za rok nie będzie zaproszony. Jechałam na wystawę ponad 300 km i po mimo zadowolenia z lokaty, bardzo zalezało mi na opisie. A opis mojej suki nie zgadza się z rzeczywistością co zresztą widać gołym okiem ( jak mozna napisać mocno ciemnopalonej suce że ma jasne palenie, normalnie ręce opadają).

Link to comment
Share on other sites

jak byłam w Austrii to ich sędziowie stosują właśnie takie praktyki (oddawanie kart po wszystkim) i wtedy baardzo często zdarzają się błędy...moim zdaniem jest to totalnie bezsensowna praktyka, bo jak później się ogarnąć jeśli problem ma 30 wystawców :-o...a jakie grupy sędziował ten 'uroczy' człowiek???

m.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']A wiesz, że co do papieru, to rzeczywiście go nie było... No i mydła tez nie... dobrze, że miałam swoje (i jedno i drugie:lol:).
[B]Atik[/B] - co Wy na to?

Gratulacje!!

Pzdr.[/quote]


Był był papier... :eviltong::eviltong: chyba ze ja tak trafiłam.

A ja sie tak wybierałam z chilli na tą sesje i... zapomniałam :placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...